** שרשור בוקר היום ה89 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Rave n

Well-known member
אלמוג פשוט חסרת ביטחון מול קארין. בקושי מסתכלת לה בעיניים. כל דבר שקארין מספרת שהיא אוהבת בזוגיות אלמוג כזה "אני לא צריכה את זה, אני פשוטה, אני מסכנה, לא צריכה שישקיעו בי, יש לי בעיה לבטוח באנשים..."
נאמה שעה על כמה ואיך שהיא נגעלת מבנות שהחברים שלהן מפנקים אותן בתיק של לואי ויטון ואז סיימה
"לי יש חגורה של לואי ויטון ותיק אחד שידיד שלי קנה לי.. של לואי ויטון"

:oops:

TalBrit

Well-known member
נאמה שעה על כמה ואיך שהיא נגעלת מבנות שהחברים שלהן מפנקים אותן בתיק של לואי ויטון ואז סיימה
"לי יש חגורה של לואי ויטון ותיק אחד שידיד שלי קנה לי.. של לואי ויטון"

:oops:
היא פשוט מרגישה שאין לה מה להציע, אז מציגה את היתרון היחיד שנראה לה שיש לה לעומת בנות אחרות. שלא צריך להשקיע בה. ומציירת בנות אחרות כ"מפונקות."
והיא חושבת שסיפור מסכנות עושה אותה מורכבת ומעניינת...

Rave n

Well-known member
היא פשוט מרגישה שאין לה מה להציע, אז מציגה את היתרון היחיד שנראה לה שיש לה לעומת בנות אחרות. שלא צריך להשקיע בה. ומציירת בנות אחרות כ"מפונקות."
והיא חושבת שסיפור מסכנות עושה אותה מורכבת ומעניינת...
כן.. מאוד חשוב לה להדגיש גם שהיא לא Material Girl
ואולי היא רומזת כלפי מי שיושבת מולה ולא אומרת בפה מלא דברים שהיא יודעת ולא יכולה ממש להציף. אין לדעת אצלה

dotan282872

Well-known member
קרה היום משהו ששווה לחזור אליו? כלומר משהו שקשור לאינטרקציות בבית.
או שהכל זה שיחות חולין משעממות כרגיל?

zoecho

Well-known member
קרה היום משהו ששווה לחזור אליו? כלומר משהו שקשור לאינטרקציות בבית.
או שהכל זה שיחות חולין משעממות כרגיל?
היה קטע ממש מצחיק שג'וזי, ליאור ודניאל מסתובבים בחצר וג'וזי כאילו מדריך תיירים בסיבות 13:00 והלאה

מיק83

Well-known member
בא לי לעשות קרפ ..

למישהו יש מתכון קליל לנכת בישולים? 🤪

❤️❤️

Meirav654

Active member
בעייני הניהול לא כזה טוב, הוא לא פעיל באופן מיוחד.. אבל זה לא כזה משנה אחרי האח סביר להניח שהם יעלמו..
לדעתי, תום ייישאר עוד הרבה זמן וימנף את הזוגיות עם גל לקמפיינים משותפים. זה קרה עם כל הזוגות שיצאו מהאח הגדול. הוא הראשון שהתלהב כשראה את גל ואמר שיש לה 400 אלף עוקבים בעיניים נוצצות. הבן אדם מגיע מהתעשייה ומוכר מאוד בתל אביב.

dorya

Well-known member
לדעתי, תום ייישאר עוד הרבה זמן וימנף את הזוגיות עם גל לקמפיינים משותפים. זה קרה עם כל הזוגות שיצאו מהאח הגדול. הוא הראשון שהתלהב כשראה את גל ואמר שיש לה 400 אלף עוקבים בעיניים נוצצות. הבן אדם מגיע מהתעשייה ומוכר מאוד בתל אביב.
הוא גדל בתל אביב אז סיכוי סביר שהוא מעורבב, תום וגל ימנפו את הזוגיות לדברים משותפים חושבת שהוא היחיד מהכניסה האנונימית שישאר בתודעה לאורך זמן כל השאר יעלמו אחרי חודשיים גג..

Meirav654

Active member
אוף עוז, בחייאת, למה הדחת את גל,
אני מתחילה לחבב לעיתים את יהודה, וזה מפחידדדד אותי
כי הם אותו הדבר, רק בגילאים שונים. שני טרולים קופצניים, לעיתים חמודים, אך יהירים ומעצבנים בו זמנית שצריכים ריטלין. את גל אהבתי עד אמצע העונה ואת יהודה פחות, והכל התהפך והיא הפכה לבלתי נסבלת בשבילי, צווחת בלי הפסקה, אך עדיין הגיע לה להגיע לגמר יותר מאחרים, כי היא גם נתנה עבודה טובה ובאה מוכנה.

בסדר555

Well-known member
אלמוג "הוא אמר לי את נעליים גדולות מידי, זה אומר שהוא לא מספיק גבר, למה כי לצאת עם אישה חזקה זה מקטין אותך?"
נשמה אם גבר אומר לך דבר כזה סימן שאת תלותית, לא כי את חזקה ועצמאית

מצב
הנושא נעול.
למעלה