שרשור בוקר היום ה89 בבית עדכונים

מצב
הנושא נעול.

JONY המקורי

Active member
אני לא קונה את ההצגה של ליאל. קצת לפני שעשה את סיבוב הפרסה שלו , בצע שם איזה ריקוד דוחה מול פרצופה של סתו, שבעיני נראה הטרדה לכל דבר. דוחה ממש!!! האיש לא השתנה, סתם שינה אסטרטגיה, ומבחינתי הוא לא יותר טוב משי, שניר, אברהם או עדן. האמת גם סתו עצמה לא צדיקה גדולה. היא די אוהבת לדחוק אנשים לקצה, ולא יודעת להעריך את מי שמנסה להיות לה חבר. מבחינתי מעתוק או ינקי, אילו הראויים. בגועל נפש שראינו שם, הם שהתלכלכו הכי פחות!
אני רואה אותו קורבן להשפעה חברתית. ישנם ניסויים מוכרים בבני אדם , כיצד יחיד מתחיל לראות דברים מנקודת מבטה של הקבוצה , למרות שבעיני רוחו הוא רואה משהו אחר. כאן רואים שברגע שהקבוצה התפרקה, הוא חוזר לראות בעצמו את התמונה, ומתנהג בהתאם.

דפניה34

Well-known member
אני רואה אותו קורבן להשפעה חברתית. ישנם ניסויים מוכרים בבני אדם , כיצד יחיד מתחיל לראות דברים מנקודת מבטה של הקבוצה , למרות שבעיני רוחו הוא רואה משהו אחר. כאן רואים שברגע שהקבוצה התפרקה, הוא חוזר לראות בעצמו את התמונה, ומתנהג בהתאם.
אבל הוא נכנס באמצע העונה, עם אסטרטגיה ברורה (להיום ברצית, היריבה של ברבי...). והוא פעל על פי עמדה זו , בגסות ואגרסיביות יותר מכל אחד אחר, עד שהצד שהוא רצה להשתייך אליו בעט בו....

JONY המקורי

Active member
אבל הוא נכנס באמצע העונה, עם אסטרטגיה ברורה (להיום ברצית, היריבה של ברבי...). והוא פעל על פי עמדה זו , בגסות ואגרסיביות יותר מכל אחד אחר, עד שהצד שהוא רצה להשתייך אליו בעט בו....
אני משער שצפה בחוץ בחברת אנשים עם דיעה מסויימת על סתיו, שהשפיעה עליו. עכשיו כשנשאר לבד הוא מעבד בעצמו את החומר ומקבל מסקנות משל עצמו. אי אפשר להישאר אדיש לכך שסתיו היא דמות מקבלת את מי שרוצה להתקבל, בלי מבחני כניסה. זה מרשים.

צופה מלונדון

Well-known member
אני משער שצפה בחוץ בחברת אנשים עם דיעה מסויימת על סתיו, שהשפיעה עליו. עכשיו כשנשאר לבד הוא מעבד בעצמו את החומר ומקבל מסקנות משל עצמו. אי אפשר להישאר אדיש לכך שסתיו היא דמות מקבלת את מי שרוצה להתקבל, בלי מבחני כניסה. זה מרשים.
רק על זה שסייע להביא להדחתה של ספיר מגיע לו חלק מנקודות הצבעותיי

עדגיל

Well-known member
נכון מאוד! הוא עשה להם את העבודה המלוכלכת. הוא היה רק כפסע אחד להחטיף לסתיו. חוץ מזה עשה הכל: צרח, הפחיד, העיניים שלו יצאו מחוריהן, פלש לתחום הפרטי שלה, אמר אמירות קשות, כולם היו מבסוטים. סוף סוף הגיע מישהו שמכופף אותה ויגרום לה להישבר ולעוף מבית. עוד לפני ששי העמידה אותו להדחה היו לו הרהורים בינו לבין עצמו למה הוא עושה את זה בכלל? הוא אמנם רב בחוץ עם נסרין, אבל עדיין: יש לו תורים של כלות מפה ועד להודעה חדשה, הוא הרי רוצה לשמור על המוניטין שלו, הוא אדם מוכר בברנז'ה, בשביל מה לו לגרום לעצמו נזק ולכן עשה תפנית. סתיו הרוויחה מזה סוג של כתף, חבר. מישהו שמקשיב לשיחות הרדודות שלה

יונתנסקי

Well-known member
האם אפשר בשבת להשבית את החוק של "בלי תמונות" ? |לבסגול|
איזה גופים יפים יש לספורטאים.
(זו לא הבטן הגולשת של ליאל.)

תענוג לשטוף ת'עיניים.

אופה קטנטנה

Well-known member
מי שלא עושה כלום לא מתלכלך
השאלה אם אנחנו מעוניינים לראות דיירים שלא עושים כלום
כן ולא.

לצפות בהם ושישחקו לפניינו, זה דבר אחד.
לתמוך בהם, זו אופרה אחרת לחלוטין.

ואם ליאל אכן צלופח, לשם מה לי לתמוך בו?
שישאר גרוטסקי עם הלשון האימתנית והכרס
המטרפלנת שלו שם, ולא יחדור לי את המסך
לטלפון ולאצבע שאצביע עבורו.

בסדר555

Well-known member
כן ולא.

התכוונתי ליענקי ומעתוק
דווקא לגבי ליאל אני מסכים

יונתנסקי

Well-known member
כן ולא.

ממש לגמרי....

אופה קטנטנה

Well-known member
עדגיל יקרה,
צחקתי מהתמונה,
אבל,

א ס ו ר
להעלות הנה תמונות, זו הנחיה של המנהלה.
תמחקי, מותק.

בסדר555

Well-known member
מעתוק יותר מתאימה לשניר משי

בכלל נראה לי שעוז בנה על שניר ולין כשליהק

GALxp

Well-known member
כן ניקול בכלל דפקה אותו

לא הבנתי איך אחרי זה עוד משאיר אותה ומכניס לה בן זוג

חוץ ממאיה נראה לך עוז בנה על מישהי לגיא?
אולי הוא חשב שיקרה משהו בין גיא לספיר.
בת.ז היא אמרה שהיא מחפשת מישהו שדומה לאח שלה.

שזו סטיה בפני עצמה. אבל בואו נכבד איש את סטיית רעהו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה