**שרשור לילה - היום ה89 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

נטשונת1234

Well-known member
אולי הודיעו להם על תאריך הגמר ויש מרד דיירים. הם כולם אומרים כבר חודש "יאללה רק עוד שבועיים".

dorya

Well-known member
מרפרוף באינסטגרם של האח הפרק עשה טוב לרמי אורן ותום, מעניין לאיזו חמישיה עוז מנסה לכוון?!

ariela1612

Well-known member
אולי קיבלו קילקול קיבה מהשקשוקה או שג'וזי פתח על יהודה שהוא לא עוזר לו בתורנות

svtar25

Well-known member
תקשיבו התגובה של גל על הריב בין תום לג'וזי מתחלקת לשניים :
1. צופה של ערוץ 13 שלא ראה את הריב כולו, יכול לא להבין למה פתאום ג'וזי נופל על תום.
2. גל מאוהבת קשות בתום , כאשר את מאוהבת את עושה שטויות ( אני עזבתי את הבית בגלל בן זוג, הלכתי אחריו וטעיתי, הייתי מטומטמת! אבל אז אמאלה ...הייתי מה זה בצד שלו) אז כאן גל מאמינה שתום אוהב את ג'וזי , באמת מאמינה.
ג'וזי מבין שגל ממש מאוהבת, הוא יודע שבסופו של דבר אם חלילה גל ותום ייפרדו, הוא זה שירים אותה. גל בעצמה אמרה את זה . גל יכולה לריב עם ג'וזי לכעוס עליו ולהשלים מהר.
המשפחה שלה אוהבת את ג'וזי , אז לא צריך להסיק מסקנות.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
תקשיבו התגובה של גל על הריב בין תום לג'וזי מתחלקת לשניים :
1. צופה של ערוץ 13 שלא ראה את הריב כולו, יכול לא להבין למה פתאום ג'וזי נופל על תום.
2. גל מאוהבת קשות בתום , כאשר את מאוהבת את עושה שטויות ( אני עזבתי את הבית בגלל בן זוג, הלכתי אחריו וטעיתי, הייתי מטומטמת! אבל אז אמאלה ...הייתי מה זה בצד שלו) אז כאן גל מאמינה שתום אוהב את ג'וזי , באמת מאמינה.
ג'וזי מבין שגל ממש מאוהבת, הוא יודע שבסופו של דבר אם חלילה גל ותום ייפרדו, הוא זה שירים אותה. גל בעצמה אמרה את זה . גל יכולה לריב עם ג'וזי לכעוס עליו ולהשלים מהר.
המשפחה שלה אוהבת את ג'וזי , אז לא צריך להסיק מסקנות.
לא הסקנו כלום הכול בסדר גמור זכותה לעשות ככה וגם גוזי לא יכעס על זה הכול טוב וזה רק משחק טלוויזיה לא החיים האמיתיים

מצב
הנושא נעול.
למעלה