** שרשור לילה היום ה90 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

nicknick

Well-known member
אוהבת את ג'וזי,קארין,גל ותום😍
לא משתגעת על כל מה שהם עושים ואומרים ,
אף אחד מהם לא צדיק ומלאך וטהור ומלך ותמיד אומר דברים נכונים.
לא אהבתי את ההתנהגות של קארין בתחילת העונה
לא אהבתי את ג'וזי בתחילת העונה
עם גל ותום זה הפוך , את שניהם חיבבתי מיד ודווקא עכשיו לא מתחברת לאמירות שלהם.

עדיין יש לי פינה בלב לארבעתם,נהנית מהם למרות שהם לא תמיד צודקים , מוצאת בהם חלקים יפים ורגש ונעימות♥️

tortt

Well-known member
אני לא מבינה למה אין הדחה
זה לא שהדיירים כרגע מייצרים עניין
אם כבר אז העמדה פומבית ומתח של הדחה היה יכול לייצר תוכן

ניצנץ63

Well-known member
מראים בהצינור את ההפגנה של תומכי יהודה, איזו אמירות אומללות... צעקו "הפקה שמאלנית" ועוד שטויות, העיקר אפס מודעות שהיקיר שלהם אלים ופצצה מתקתקת והוצא בצדק... נמאס כבר שהמילה שמאלני הפכה לביטוי גנאי לכל דבר שלא מתאים לבבונים האלה. :mad:

אופה קטנטנה

Well-known member
מראים בהצינור את ההפגנה של תומכי יהודה, איזו אמירות אומללות... צעקו "הפקה שמאלנית" ועוד שטויות, העיקר אפס מודעות שהיקיר שלהם אלים ופצצה מתקתקת והוצא בצדק... נמאס כבר שהמילה שמאלני הפכה לביטוי גנאי לכל דבר שלא מתאים לבבונים האלה. :mad:
במילה אחת: ט ו ר ט ל י ם!
בעלי תבונה של מרצפת, ומעריצים כוחנות ואלימות.

valkyrie2021

Well-known member
את נופלת לפינה הפוליטית שלהם.
מי זה הבבונים האלו? ימנים?
אני ימנית ואני מתביישת לראות את הטרלול הזה על הגבעה ואת השטויות של הפקה שמאלנית.
מתביישת שבכלל תקעו שם פוליטיקה.
אני לא בבון.

טוב לפעמים קצת
אוגה בוגה

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני ימנית ואני מתביישת לראות את הטרלול הזה על הגבעה ואת השטויות של הפקה שמאלנית.
אני לא בבון.

טוב לפעמים קצת
אוגה בוגה
תקראי שוב מה היא כתבה
היא דיברה נטו על אלו שבאו "להפגין" והשתמשו במילה שמאלני כמילת גנאי
להם היא קראה בבונים.

ואת בבון בלי קשר.

valkyrie2021

Well-known member
תקראי שוב מה היא כתבה
היא דיברה נטו על אלו שבאו "להפגין" והשתמשו במילה שמאלני כמילת גנאי
להם היא קראה בבונים.

ואת בבון בלי קשר.
לא.

"נמאס כבר שהמילה שמאלני הפכה לביטוי גנאי לכל דבר שלא מתאים לבבונים האלה" כלומר יש פה כבר מעבר לנושא כללי על איך השמאל בארץ הפך להיות גנאי.
ואז הבבונים האלו. אם הייתה כוונה רק לאלו על הגבעה אז איך כבר נמאס מהם כשזו פעם ראשונה שזה קורה?

הנמאס התייחס למצב הכללי במדינה עם השמאל וגנאי והימין. ולכן מן הסתם הפרשנות היא שהבבונים האלו זה לא רק אלו על הגבעה, אלא גם אלו על הגבעה וימנים.

מקווה שהסברתי את עצמי טוב.
בכל זאת, בבון...

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
לא.

"נמאס כבר שהמילה שמאלני הפכה לביטוי גנאי לכל דבר שלא מתאים לבבונים האלה" כלומר יש פה כבר מעבר לנושא כללי על איך השמאל בארץ הפך להיות גנאי.
ואז הבבונים האלו. אם הייתה כוונה רק לאלו על הגבעה אז איך כבר נמאס מהם כשזו פעם ראשונה שזה קורה?

הנמאס התייחס למצב הכללי במדינה עם השמאל וגנאי והימין. ולכן מן הסתם הפרשנות היא שהבבונים האלו זה לא רק אלו על הגבעה, אלא גם אלו על הגבעה וימנים.

מקווה שהסברתי את עצמי טוב.
בכל זאת, בבון...
בבון זה קוף.

אני הבנתי אחרת
הבנתי שהיא דיברה על מי שבא "להפגין"

אופה קטנטנה

Well-known member
אני לא בבון.

טוב לפעמים קצת
אוגה בוגה
וואלי, תפסיקי לשאת על גבך כל ימני טורטלי. את, זו את. יש אחרים.
בדיוק כמו שקיים אצל השמאלנים.

ניצנץ63

Well-known member
אני לא בבון.

טוב לפעמים קצת
בבון מבחינתי זה מישהו עם שכל מצומצם, שמשתמש במילים איך שבא לו לפי הצרכים שלו ועל הדרך עושה דמוניזציה לקבוצה כלשהי באוכלוסיה, או אנשים שמתנהגים כמו ערסים. אין קשר לימין ושמאל מבחינתי. בבונים וערסים יש בכל צד.

בוייאקה מאן

Well-known member
יהודה כל העונה אמר שהוא שמאלני
אמר גם שהוא מעריץ של רבין

מצב
הנושא נעול.
למעלה