** שרשור לילה היום ה90 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ניצנץ63

Well-known member
יהודה כל העונה אמר שהוא שמאלני
אמר גם שהוא מעריץ של רבין
נכון, אבל זה לא אומר שהאח שלו ושאר המפגינים חושבים כמותו מבחינה פוליטית. אחרת מה המטרה באמירה "הפקה שמאלנית" אם זו לא השמצה? השימוש השרירותי במילה הזו בכל קונוטציה שלילית הופכת את המושג הזה למשהו בעל מהות שלילית והגיע הזמן שזה יופסק.

Taltul63

Well-known member
מראים בהצינור את ההפגנה של תומכי יהודה, איזו אמירות אומללות... צעקו "הפקה שמאלנית" ועוד שטויות, העיקר אפס מודעות שהיקיר שלהם אלים ופצצה מתקתקת והוצא בצדק... נמאס כבר שהמילה שמאלני הפכה לביטוי גנאי לכל דבר שלא מתאים לבבונים האלה. :mad:
יהודה בעצמו שמאלני.
כאלה מטומטמים.

אורחתלרגע23

Well-known member
כשדרור פרש היתה הדחה רגילה באותו שבוע, ידעו שאופיר יעוף.
כשיש סכנה על רמי ההדחה מתבטלת באורח פלא.

נטשונת1234

Well-known member
אז זה הכל כי הוא לא שמר על אלמוג...

קבצים מצורפים

• Screenshot_20210304-233705~2.png
    Screenshot_20210304-233705~2.png
    KB 969.6 · צפיות: 11

fairytalee

Well-known member
אני רואה שאנשים כותבים פה שזה פרק מעולה לקארין...

פרק מעולה זה פרק עם וידוי מרגש בחדר האח, זמן מסך ארוך מהרגיל ואיזה משפט חזק שהצופים מזדהים איתו.

פרק בו מביאים לך ביקור משפחתי של שני בני משפחה, בקורונה, שחיבקת אותם מתפרקת מדמעות וישר אחר כך מחזירים את מי שהיו שתי החברות הכי טובות שלך בעונה לפתוח רק עלייך על 900, כשאת כולך מופתעת ולא מבינה מאיפה זה בא, והן עוברות דייר דייר ומלכלכות עלייך, אומרות שצריך להיזהר ממך, ואת בוכה על הרצפה ואח"כ במיטה, נכנסת לאח לוידוי מרגש ועוד דמעות ולקינוח יהודה וג'וזי שהיית הכי צבועה איתם סולחים לך על הכל...

מרגיש כמו פרק של עורך שמאיימים עליו כי מצאו את הקלטת הלוהטת שלו.
בחיים שלי לא ראיתי קידום כל כך משמעותי, לדמות כל כך לא מרכזית, כל כך קרוב לגמר.

נערך לאחרונה ב:

אופה קטנטנה

Well-known member
אני רואה שאנשים כותבים פה שזה פרק מעולה לקארין....

פרק מעולה זה פרק עם וידוי מרגש בחדר האח, זמן מסך ארוך מהרגיל ואיזה משפט חזק שהצופים מזדהים איתו.

פרק בו מביאים לך ביקור משפחתי של שני בני משפחה, בקורונה, שחיבקת אותם מתפרקת מדמעות וישר אחר כך מחזירים את מי שהיו שתי החברות הכי טובות שלך בעונה לפתוח רק עלייך על 900, כשאת כולך מופתעת ולא מבינה מאיפה זה בא, והן עוברות דייר דייר ומלכלכות עלייך, אומרות שצריך להיזהר ממך, ואת בוכה שוב דמעות במיטה, נכנסת לאח לוידוי מרגש ועוד דמעות ולקינוח יהודה וג'וזי שהיית הכי צבועה איתם סולחים לך על הכל...

מרגיש כמו פרק של עורך שמאיימים עליו כי מצאו את הקלטת הלוהטת שלו.
בחיים שלי לא ראיתי קידום כל כך משמעותי, לדמות כל כך לא מרכזית, כל כך קרוב לגמר.
חחחחחח גמרת עם הקלטת הלוהטת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה