** שרשור לילה היום ה90 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
תשמע, זה תמיד דו כיווני.
השקרים שהנפיצו כאן על גל, כאילו חסלה את ג׳וסף לא היו יותר טובים.

לא מתייחסת לשום כיוון, זה קשקוש.
זה בסך הכול משחק עוד מעט זה נגמר וכולם ילכו הביתה וכול אחד יבחר עם מי להישאר בקשר ועם מי לא וגל וגוזי מכירים 10 שנים ככה שזה לא מה שיהרוס את זה

serena111

Well-known member
מופתע מהתגובות הקשות נגד גל ולינור בפרק.
מה כבר הן אמרו לקארין אוי אוי אוי
ריכלה על גל לפני מאתיים שנה עם מור מסתבר לפי מה שכותבים פה
מישהו יכול להגיד מה קארין עשתה? אני מצליחה להיזכר במשהו חריג שהיא עשתה מאחורי הגב ללינור וגל.
מה כבר זה יכול להיות שככה באו טעונות עליה?
זה בסך הכול משחק עוד מעט זה נגמר וכולם ילכו הביתה וכול אחד יבחר עם מי להישאר בקשר ועם מי לא וגל וגוזי מכירים 10 שנים ככה שזה לא מה שיהרוס את זה
אין מה להרוס , הקשר ביניהם של מכרים לא יותר

לא יודעת איזה מבחני קבלה עושים לאנשים הללו. יודה כבר השלישי שעף בגלל אלימות. הראשון היה אלימלך שהיה מסובך בתקרית אלימה עוד בטרם נכנס לבית. את דייויד אמנם העיף הקהל אך האלימות שלו לא היתה פחותה משל יודה שהיה פוטנציאל התלקחות.

אופה קטנטנה

Well-known member
לא יודעת איזה מבחני קבלה עושים לאנשים הללו. יודה כבר השלישי שעף בגלל אלימות. הראשון היה אלימלך שהיה מסובך בתקרית אלימה עוד בטרם נכנס לבית. את דייויד אמנם העיף הקהל אך האלימות שלו לא היתה פחותה משל יודה שהיה פוטנציאל התלקחות.
מבחן יריקה למרחק, חבל שלא פגע בגלגל עינו של עוז.

בסדר555

Well-known member
ההלם של הדיירים כשהודיעו להם שיהודה עוזב, רק מראה כנראה שלא קרה הרבה, והרוב היה בחדר האח
אחרת לא היו מופתעים

yoni564712

Well-known member
רמי יצא פה יותר אלים הוא שניסה להרביץ בכניסה לחדר האח ולא קיבל אזהרה
זה לא נגמר עדיין
מה נשאר לי פה בינתיים?
רק דמעה אחת מהעין
על אהבה שהתרסקה
כל השקט הזה בבית
ואיך קר לי אפילו בקיץ
הפסנתר מתפרק בידיים
אבל אני עוד מחכה

valkyrie2021

Well-known member
רמי יצא פה יותר אלים הוא שניסה להרביץ בכניסה לחדר האח ולא קיבל אזהרה
רמי יצא בהחלט לא טוב לקראת הסוף אבל האמת? באמת בשיא הכנות?
לו אני רמי ויהודה מתחיל איתי ויכוח ריב מטומטם בגלל העמדה להדחה וממשיך לעמוד לי בפרצוף כשאני מסרבת לשתף פעולה או להגיב לו,
ובנאדם ממשיך וממשיך וממשיך... לו אני שם, אני מורידה לו 2 סטירות והולכת לאח להגיד לו :" עכשיו אתה יכול להעיף אותי".

זה היה ריב שמוציא מהכלים כמעט כל בנאדם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה