** שרשור לילה 2 היום ה90 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Goneril 4444

Well-known member
סבאל'ה?
לא בטוחה
היום הסצינה עם לינור בחצר היה באויר חשמל
שני אלו בחדר סגור היא עם הליבידו שלה והוא מאוהב ככה עד מעל הראש
נראה לי שסבאל'ה יכול ללמד את הצעירים שם משהו

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
לא ראיתי את הפרק, רק את הקטע של יהודה בחדר האח באינסטגרם עכשיו ורציתי להגיד שיש לרמי מזל גדול שמי שעמד מולו זה יהודה ולא שי-חי שהיה גומר אותו ברגע! שכחתם איך עומרי רק אמר מילה והוא עוד רגע אכל אותו? או שעדי לאון רק אמר עליו בלחש טמבל ועוד רגע הוא פירק אותו? מי זה יהודה? אם תשימו אותי בסמטה בודדה בחושך עם רמי או יהודה, הייתי פוחדת פי אלף יותר מרמי, בן אדם עם תיקים פליליים במשטרה על תקיפת שכן, תקיפת מפגין, קללות על טוקבקטיבטים ימניים שמתנגדים לו. מציגים אותו כמו איזה סבאל'ה שרק רוצה ללכת לישון ויהודה הבריון מפריע לו. לא משנה מה ישדרו בשבת, כולם יודעים שרמי התסיס את כולם במשך שבועות נגד יהודה. הוא היה יושב מולו בשולחן ומדבר עם כולם, גם עם אנשים שהוא לא סובל ורק לא עם יהודה בטענה שלא בא לו לסלוח לו. מה יהודה עשה? הרג לו את הילדים??
כל מי שעונה לתגובה הנ"ל שיעצור ומיד!

ברגע זה!

בוףףברכה

Well-known member
ענאללל..??.....הקלטת את "המרדף הזה?.....
עכשיו תראי אותו בלופיפי.....
האח חולק עם אורן "....היציאה על דלית הכי חזקה שלך
עד היום"....
עוז...בהקשב...

fleabag

Well-known member
@yoni564712 ניסיתי לענות לך שרשור ננעל עליי

באמת או ציני? על רמי
זה מה צעקו?

אופה קטנטנה

Well-known member
אפרופו קארין,
לפני שהכניסו את אבא וסבתא, הכניסו את קוריאט והיא צפתה איך הדיירים נהנים וצוחקים ממנו וכל מה שהיה לה לומר זה "לא הבנתי, מה עם החלום שלי"

קארין רואה רק את קארין פעם 3,000
לא הפסיקה ליילל כמו חתולה שנשכחה על העץ.

פה זה לא בורדל1

Well-known member
אפרופו קארין,
לפני שהכניסו את אבא וסבתא, הכניסו את קוריאט והיא צפתה איך הדיירים נהנים וצוחקים ממנו וכל מה שהיה לה לומר זה "לא הבנתי, מה עם החלום שלי"

קארין מסוג האנשים שאם היא תראה בן אדם עומד ליפול מצוק ולהתחנן לעזרה, היא תסדר את השיער שלה לפניי ותעשה סטורי.

נטשונת1234

Well-known member
אפרופו קארין,

גם בסצנה באח כשבוכה ".....במקום להרים לי....." כי בשביל זה הן רצו להכנס. כן.

Goneril 4444

Well-known member
אפרופו קארין,

נכון..
יש לה המון מה לשפר לקארין בקשרים חברתיים
אולי גידלו אותה ככה נסיכה עטופה בלי ביקורת בונה

בסדר555

Well-known member
אז לפי ההצצה האפיפיור אמר שיהודה בזוגיות מתוך אסטרטגיה(זה גם מה שאמר לדניאל לילה לפני)

וכמובן רץ להתנצל בפני אלמוג ולהצטדק ולהגיד כמה זה לא הוא והוא איש של שלום

מצב
הנושא נעול.
למעלה