** שרשור לילה 2 היום ה90 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Simba223

Well-known member
שונא את השינוי דינמיקות האלה לאחר שמישהו מודח או במקרה הזה, מסולק
כשזה כזה קיצוני זה מייאש בידיוק כמו במקרה של הכניסה השניה של הדיירים

ראש גזר 6789809896

Well-known member
איזה מצחיק יהיה אם גם זהבה תחליט שהיא גם מאוהבת בגוזי ורוצה ממנו ילדים יצאו להם ילדים צרפתיים שמסלסלים במרוקאית

andersonian

Well-known member
הפרק הזה לינור היתה מרושעת,
כשמלווה את זה גם חיוך, זה נוראי יותר.
פרצופה בא אלי בהבזקים, חבל שהכניסו אותה.
מזל טוב לעריכה!!עד 120!!

הכניסות באין כניסה של גל אל קארין לא שודרו אפילו שבריר שניה
עריכה כבר אמרנו?ובלי שום קשר גל צדקה

Meirav654

Active member
ועדיין אלימות זה אלימות לא משנה מה רמי אמר זה לא צריך להגיע לשמה
אין בעיה! יהודה ה"אסטרטג" ביקש בעצמו לצאת כשהבין שהוא לא יכול כבר להחזיק את עצמו. הוא הבין כבר שהוא על הקצה. אני במקומו מזמן כבר הייתי מתפוצצת. אם הוא היה מחושב כמו שכולם אומרים, היה מבקש סליחה ויוצא מהחדר, אבל הוא אמר יאללה תוציאו אותי. הסרטון הזה הוכיח לי עוד יותר כמה הוא אוהב צדק ולא מוכן שירמסו אותו. כל הכבוד לו!

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אין בעיה! יהודה ה"אסטרטג" ביקש בעצמו לצאת כשהבין שהוא לא יכול כבר להחזיק את עצמו. הוא הבין כבר שהוא על הקצה. אני במקומו מזמן כבר הייתי מתפוצצת. אם הוא היה מחושב כמו שכולם אומרים, היה מבקש סליחה ויוצא מהחדר, אבל הוא אמר יאללה תוציאו אותי. הסרטון הזה הוכיח לי עוד יותר כמה הוא אוהב צדק ולא מוכן שירמסו אותו. כל הכבוד לו!
לא הוא לא בחר לצאת לא לשקר הוא קיבל אזרה שנייה ועף

נטה אונה

Well-known member
יהודה גם בעט בקרטון לפני זה ולקח אתו את תני?

בוייאקה מאן

Well-known member
אז בגלל שיש מישהו כלשהו שאולי יותר אלים מיהודה רמי צריך להגיד תודה שיהודה רק פחות אלים ממישהו אחר ולא יותר אלים ממישהו אחר
זה שהוא אלים זה בסדר כי הוא פחות אלים ממישהו אחר
אחלה טיעון
עדיף אלים טיפה פחות מאשר לא אלים בכלל

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
אז בגלל שיש מישהו כלשהו שאולי יותר אלים מיהודה רמי צריך להגיד תודה שיהודה רק פחות אלים ממישהו אחר ולא יותר אלים ממישהו אחר
זה שהוא אלים זה בסדר כי הוא פחות אלים ממישהו אחר
אחלה טיעון
עדיף אלים טיפה פחות מאשר לא אלים בכלל
תגובה מדוייקת.
איזה כיף שחזרת 👏 גם אם רק לרגע..

מצב
הנושא נעול.
למעלה