שרשור מעודד

Light18m

New member
שרשור מעודד

לכל אחד, גם לחסרי הניסיון הגדולים, היה איזה רגע הצלחה כלשהו בתחום.
אם זה מחמאה שהוא קיבל, נשיקה (או נסיון לנשיקה כמו שהיה לי פעם), שיחה אל תוך הלילה...

שכל אחד יכתוב על רגע של אושר כזה

DDN

New member
לא יודע אם זה קשור כ"כ. . .

אבל בפעם הראשונה שהלכתי לקנות קונודמים והתאמנתי איתם גיליתי שאני צריך את אלו במידת XL. זה מאוד עזר לי לרומם את האגו.

ANGELA9

New member
גם אני לא ממש מתאימה לפורום אבל

אני יכולה לתת מנסיוני כוח ועידוד , בכל אופן זה הטבע שלי אוהבת לעזור

Light18m

New member
לאף אחד אין כלום?

אני פעם אחרי הצבא יצאתי עם מישהי, ובדייט השלישי לקחתי אותה לפיקניק והבאתי עוגות, פירות, יין, נרות... בסוף לקחתי אותה הבייתה והיא ניסתה לנשק אותי, אבל הייתי כל כך בהלם שפשוט לא הגבתי. מאז היא סיננה אותי, אבל לפחות היה רגע אחד טוב.

Saladin

New member
ובכן

היו לי פגישות עם בחורות (דייטים בפועל) שבסופן החזרתי אותן הביתה והיה לי ברור שיש נכונות מצידן שלא לסיים את הערב, ואיכשהו לא הייתי מוכן (unprepared) לכך שהערב יסתיים בתוצאה מפתיעה מזו שקיוויתי לה ונפרדתי בנשיקה על הלחי ולילה טוב. ואם אתה מכניס מחמאות למשוואה (ובצדק, צריך להסתכל על חצי הכוס המלא) אז יש דרכים בדוקות להשיג אותן. להתלבש נורמלי ולא כמו איזה שלוך כמו בד"כ משנה את התגובות של אנשים כלפיך.

Light18m

New member
למדתי בדרך הקשה שצריך להתלבש נורמלי

זה בהחלט עוזר.

Light18m

New member
זה כמו לקחת חפיסת אקמול כדי להעביר כאב ראש

מאוד אינטנסיבי.
מזכיר את הצבא קצת.
אבל עלי זה פעל טוב.

נהדר שזה השפיע עליך בצורה כזו.

ועוד יותר יפה בעיניי, שאתה עדיין האדם הצנוע והרגיש שהיית לפני התכנית.

shanit159

New member
אני מאושר כל פעם שמישהי מסכימה לפגוש אותי...

ולא היו לי הרבה רגעים כאלה... וכבר הייתי בסרט עם כאלה שאמרו כן ואחר כך שינו ללא אז כבר למדתי שלא רצוי להתלהב יותר מדי...

היו כמה אני חושבת...

כרגע עולים בראשי שני בחורים שהיו משמעותיים.
האחד... כשהכרנו והסכמתי לתת צ'אנס ויצאנו לדייט היתה תחושה טובה שאולי לא לשווא נפגשתי והיה רצון הדדי להמשכיות. נקטע מהר אבל... טוב נו, לא בא לי לחשוב על ההמשך.
השני... הרומן מהקיץ האחרון שעדיין לא התגברתי עליו... היי היי יצאנו כחודש

The LadyKiller

New member
פעם האקס שלי אמר לי

שהיה שווה לפתח עצבים מברזל לשגעונות שלי, בשביל כל פעם שאני נחמדה

היה משהו ממש חמוד בזה, כי הוא היה היחידי שחיבק גם את הפגמים שלי ולא רק את היתרונות

למעלה