** שרשור תוכנית - גל ולינור בבית**

מצב
הנושא נעול.

פייר לה קרדן

Well-known member
בושה שאימא של גל כתבה מה שכתבה,פני הדור כפני הכלב. עכשו אני מבין מאיפה החינוך הקלוקל של הבת שלה. חושבות שהן באו ממשפחת הלורד גברעם.

אני לא מבין את משפחתו של יהודה,הדברים החמורים גם של גל וגם של אימא שלה זה עילה לתביעת דיבה פרופר.
תגובה קלאסית של גיטילינה. לא ירדה נמוך כמו האם גברעם.

עד כדי כך שורף להן שיהודה בתכנית? אין להן במה להתעסק בחוץ
מנצלים מצב שדייר לא יכול להגן על עצמו מפני האשמות חסרות בסיס,ורצח אופי תקשורתי שכל כולו נועד למטרה אחת,שלא יזכה בתכנית פאקינג ראלטי.
הלו??? י ש חיים גם אחרי התכנית,ויש לאדם פרנסה,שם טוב... אי אפשר להכפיש אדם בלשון הרע ושקרים מבלי לקבל תגובה של האדם להאשמות כלפיו. דוגמה אחת לשקר של האם,היא טוענת שיהודה בגד בבת זוגו,נהפוכו הוא סיפר שהיא בגדה בו. אבל לשקר אין רגליים.. כל שאר ההאשמות שלה זה נטו דיעה פרטית והרגשה אישית .

בושה וחרפה של נשים...

אופה קטנטנה

Well-known member
בושה שאימא של גל כתבה מה שכתבה,פני הדור כפני הכלב. עכשו אני מבין מאיפה החינוך הקלוקל של הבת שלה. חושבות שהן באו ממשפחת הלורד גברעם.

אני לא מבין את משפחתו של יהודה,הדברים החמורים גם של גל וגם של אימא שלה זה עילה לתביעת דיבה פרופר.

עד כדי כך שורף להן שיהודה בתכנית? אין להן במה להתעסק בחוץ? מנצלים מצב שדייר לא יכול להגן על עצמו מפני האשמות חסרות בסיס,ורצח אופי תקשורתי שכל כולו נועד למטרה אחת,שלא יזכה בתכנית פאקינג ראלטי. הלו??? יש חיים גם אחרי התכנית,ויש לאדם פרנסה,שם טוב... אי אפשר להכפיש אדם בלשון הרע ושקרים מבלי לקבל תגובה של האדם להאשמות כלפיו. דוגמה אחת לשקר של האם,היא טעונת שיהודה בגד בבת זוגו,נהפוכו היוא סיפר שהיא בגדה בו. אבל לשקר אין רגליים.. כל שאר ההאשמות שלה זה נטו דיעה פרטית והרגשה אישית .

בושה וחרפה של נשים...
שוב, הכרונולוגיה הנכונה בסיפור.

מי שהחל במחול השדים זו אמא של יהודה בכתב תביעה נגד גל, ומשם התגובה של האם של גל,
והתגובה של אמו של יהודה.

פייר לה קרדן

Well-known member
שוב, הכרונולוגיה הנכונה בסיפור.

מי שהחל במחול השדים זו אמא של יהודה בכתב תביעה נגד גל, ומשם התגובה של האם של גל,
והתגובה של אמו של יהודה.
כתב התראה לפני תביעה זה אינו כתב תביעה עדיין. תדייקי.

מחול השדים החל מדברי דיבה חמורים על לשים אדם מאחורי סורג ובריח. והמצאות דמיוניות על התעללות רגשית. כל זה היה כתוב במוסף מרכזי של עיתון מרכזי בסופ"ש. אם היה שמץ של התעללות האח מזמן היה מזמן את יהודה לארוז מזוודה.

מעניין שגל בחדר האח לא התלוננה על התעללות כלשהי.אלא רק אחרי שהודחה בבושת פנים. זה אומר דרשני.

נערך לאחרונה ב:

אופה קטנטנה

Well-known member
כתב התראה לפני תביעה זה אינו כתב תביעה עדיין. תדייקי.

מחול השדים החל מדברי דיבה חמורים על לשים אדם מאחורי סורג ובריח. והמצאות דמיוניות על התעללות רגשית. אם היה שמץ של התעללות האח מזמן היה מזמן את יהודה לארוז מזוודה.

מעניין שגל בחדר האח לא התלוננה על התעללות כלשהי.אלא רק אחרי שהודחה בבושת פנים. זה אומר דרשני.
אל תשלח ידך אל הנער, כתב התביעה הוא בדיחה כמו העורך דין שכתב אותו.
ושוב, איני מערבת אמהות.

מיחז1

Active member

מנצלים מצב שדייר לא יכול להגן על עצמו מפני האשמות חסרות בסיס,ורצח אופי תקשורתי שכל כולו נועד למטרה אחת,שלא יזכה בתכנית פאקינג ראלטי.
הלו??? י ש חיים גם אחרי התכנית,ויש לאדם פרנסה,שם טוב... אי אפשר להכפיש אדם בלשון הרע ושקרים מבלי לקבל תגובה של האדם להאשמות כלפיו. דוגמה אחת לשקר של האם,היא טוענת שיהודה בגד בבת זוגו,נהפוכו הוא סיפר שהיא בגדה בו. אבל לשקר אין רגליים.. כל שאר ההאשמות שלה זה נטו דיעה פרטית והרגשה אישית .

בושה וחרפה של נשים...
הגזמתם בתגובות

סטיריקון9

Well-known member

בושה וחרפה של נשים...
אני תוהה אם צופים באותה תוכנית ואיך זה שיהודה קדוש מעונה ואני מפספסת

זוכרים שגל היתה מדוכאת כשהועמדה להדחה?
ורבים חשבו שהיא עצובה כי הודיעו לה על דודתה שנפטרה?
אז גל יצאה מהבית.
ומן הסתם, נודע לה שדודתה נפטרה.
ראיתם עליה עצבות?

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אז גל יצאה מהבית.
ראיתם עליה עצבות?
למה יש לך מצלמה עליה 24 שעות ביממה מאז שיצאה מהבית ויספרו לה על דודה שלה איך את יודעת איך היא הגיבה

2086Dvash

Well-known member
אז גל יצאה מהבית.
ראיתם עליה עצבות?
ביום הראשון היא לא הגיעה לכל הראיונות שקבעו לה, בגלל ההודעה הזו, וגם בראיון הראשון עם אפרת וכטל, היא דברה על כך שהיתה לה מאד קשה היציאה בגלל ההודעה הזאת, וגם בכתה בראיון כשדיברה עליה, חבל שבשביל להכפיש את השם שלה, צריך להעלות שאלות על ההתנהלות שלה מהאוב
ועוד יותר חבל שרוב האוהדים שלה כאן מהפורום התאיידו בגלל ההדחה שלה, והיא מוכפשת פעמים רבות בלי תשובות

אופה קטנטנה

Well-known member
אז גל יצאה מהבית.
ראיתם עליה עצבות?
עד לאן לרדת? גם על אבלות על פטירת דודה מסרטן?
תגובה בזויה.

fairytalee

Well-known member
הזיה
לא מראים לא את הריב
ולא את ה"אחי שמח שנשארת" של תום ביום הריב

מצב
הנושא נעול.
למעלה