** שרשור תכנית **

מצב
הנושא נעול.

yoni564712

Well-known member
ליאל וסתיו בחדר האח

איכססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססס

פגעסוס

Well-known member
יענקי מסגביר למעתוק שהיא צריכה להרגיש מנוצלת.
אני, אגב חושב שהקטע של החיקוי היה סוג של קש ששבר את גב היענקי. מה שהפריע לו באמת (והיה לדעתי צריך להפריע גם למעתוק) היה זה שליאל וסתיו הפילו על מעתוק את כל הציפיות שלהם למה שהיא כביכול "הייתה צריכה לעשות" בהצבעה.

_אלכסה

Well-known member
אני, אגב חושב שהקטע של החיקוי היה סוג של קש ששבר את גב היענקי. מה שהפריע לו באמת (והיה לדעתי צריך להפריע גם למעתוק) היה זה שליאל וסתיו הפילו על מעתוק את כל הציפיות שלהם למה שהיא כביכול "הייתה צריכה לעשות" בהצבעה.
אבל מרגיש שזה קצת כמו שהיה עם עידן, הוא אומר משהו בדיעבד ולא כשבאמת צריך להגיד משהו

בסדר555

Well-known member
אשכרה אמר לה מתעללים בך

בגלל חיקוי
שהיא עצמה ביקשה שיעשה
כי זה טוב לה לתדמית של הליצנית שהיא מנסה לייצר

ady11

Well-known member
יענקי אומר שהוא לא יתן לאף אחד להשפיל אותה אבל אני משערת שלליאל הוא לא אמר כלום נכון?

מוטי חוף

Well-known member
עוד מעט שי תהיה בצינור בגירסת הלילה המאוחרת ,יכול להיות שזה חוזר מהערב ?

מצב
הנושא נעול.
למעלה