שרשור
עם דבש|דבש|

MoRoSH11

New member
קרנית

אני רואה שתפוז אישרו לך את פתיחת הפורום רק עכשיו ראיתי שיש פורום כזה ושאת מנהלת- מזל טוב וסליחה סליחה על ההודעה החדשה- אני מקווה שזה בסדר

mishi 1

New member
היי מור../images/Emo9.gif

תודה על האיחולים
בהחלט שמחתי לבוא ולראות את ההודעה שלך
אל דאגה, אני כבר אעביר ל

mishi 1

New member
שרשור ../images/Emo32.gif עם דבש|דבש| ../images/Emo9.gif

כל מה שלא קשור לכלום לכאן
קימצ'י

Sivan 85

New member
חוויות מירושלים../images/Emo9.gif

אז חזרתי לפני שעה קלה מיום סיורים ארוך בירושלים... איפה לא הייתי...? קודם כל העיר הזאת מקסימה! שושקה אני מקנאת בך שאת יכולה להיות פה כל הזמן... האוויר הקריר, החומות, האווירה, השקט, האומנות... פשוט הכל כל כך קסום ומדהים.. אתמול בערב טיילנו בסביבה ונהנו מהאוויר הקר והיום בצהריים נסענו אל הכותל, טיילנו בעיר העתיקה קצת בין החומות.. חשבו שאני צרפתייה
ניסו למכור לי חולצה של i love israel ב-50 שקל והלכנו לאיבוד קצת ברובע הנוצרי... ראיתי יםםם מלוכסנים, חלקם אפילו ממש ממש חמודים אחד אני בטוחה שהיה יפני!!!!
הגענו לכותל, שמתי פתקים בכל חור שמצאתי, התפללתי קצת והמשכנו לטייל בין החומות... ישבנו על החומות ליד הכותל איזה שעה וסתם נהנו מהנוף של הר הזיתים ונשמנו אוויר צלול ואז המשכנו לאזור החנויות החדש "ממילה" שזה מקום מדהים שבו החנויות בנויות בתוך קירות של אבני ירושלים.. פשוט מהמם... חברות שלי עשו קצת שופינג, ישבנו במסעדה וסתם צחקנו והעלנו זכרונות ואז חזרנו הביתה וגיליתי שכל כך הרבה השתנה בפורום היפה שלנו.. אז עכשיו אני אלך לי להתעדכן בכל מה שעבר עליכם היום... חפרתי אה?... טוב זה האוויר של ירושלים.. למרות שגם באוויר של רמת גן, תל אביב נהריה וכל חור אחר אני חופרת.. אבל כבר התרגלתם אליי...

בטי בופ3

New member
פשש סחטיין על החפירה.. ../images/Emo8.gif

אני גם חולה על ירושלים וזו אחת הסיבות למה לא עזבתי אותה השנה... החפירה שלך ממש ראויה להיכנס למדריך תיירים, מה זה "נשמנו אוויר צלול", "ישבנו על החומות" חחח אני בירושלים ולא עשיתי חצי מהדברים שכתבת, בושה...
מה שכן, מי שלא היה בממילה, בואו===> יפה שם! למרות שקיוי תיארה את זה כפלא שמיני (כיאה לחפירותיה), אז זה לא, אבל עדיין שווה!

Don Nirtin

New member
חבל שלא אמרת לי שאת בירושלים../images/Emo87.gif

הייתי קופץ גם. גר חצי שעה מירושלים
. נשמע כאילו את מדריכה תיירים עם כל התיאורים האלה כמו שבטי אמרה...

Sivan 85

New member
זה דווקא אחלה מקצוע בשבילי../images/Emo6.gif

מדריכת תיירים... עם הכישרון חפירות שלי... תמיד זה ככה שאנשי חוץ נהנים יותר מהעיר מתושביה.. גם אני לא מסיירת לי להנאתי בנהיה.. למרות שאין מה להשוות בין הבירה היפה שלנו לנהריה הפיצקית... אבל באמת שהייתה חוויה נהדרת! מצידי לעבור לשם עכשיו!

mishi 1

New member
משחק הציטוטים - תשובות!

you're always like that you make walls and don't let people in not going into other people's area and not letting others into your own area either you can't actually love a person והדרמה היא................... טטה! ואף אחד מכם לא גילה
------------------------- גם אם לא אוכל להשיב את זכרוני... לא, גם אם אני אזכר בעבר ואחזור לעולם הבלתי מוכר אני אהיה איתך לנצח. אני נשבע לך. והדרמה היא...................... תשמרי לי את הריקוד האחרון! (דרמה מהממת... פשוט יפה ורומנטית ומעניינת.. לכו לרואות! מיד כאילו..
) ------------------------- Even if you tell me you can’t accept my feelings, I, I still like you Don’t ask me whether I like you as a person or as a woman. Because I don’t even know myself. But I, want to be able to encourage you. No matter how you end up, I want to protect you. I DON’T WANT TO LOSE YOU!! טוב על זה אין לי תשובה... אמממ עינת?
-------------------------- הסוף עד העונג הבא

Sivan 85

New member
במפגש עוד גיליתי להם...../images/Emo6.gif

והם עדיין לא כתבו את התשובה!!!

One Missed Call

New member
טטה?!

*מגיחה נועמ מבין השיעורים בתנ"ך* טטטטטטטטטטטההההההההההה?!?!?!?!?1?%$#^%#$^#$^#$^!#$^^%!#!#^ מההההההההההההההההההההההההההה
מי אמר למי לעזאזל?
אני לא מאמינה שבאקה מסוגלת לומר, לבטא, להעלות על שפתיה הענקיות כזה משפט לצב
או שאולי זה היה קו לאריקה..? 0.0 וסיו- את לא נורמלית אם לא דיברת איתם כדי לוודא שהם לא יפנים במקרה
כבר סיפרתי בקומונה מה קרה לי בכותל עם היפנית ההיא.. כשצלעתי ביפנית XD פעם הבאה שאת רואה מלוכסן אני דורשת ממך לשאול אותו ניהונגו דסקה? אם הבנאדם לא, אומרים לו האנגול נכון נית?

Sivan 85

New member
../images/Emo163.gifהתביישתי....

הוא היה עם עוד מלוכסנת.. אבל הוא היה כזה חמוד ומתוק.. בהיתי בו לפחות איזה חמש דקות והוא כבר הסתכל עליי בקטע של: את רוצה משהו?...
אבל ברחתי משם... באקה אמרה את זה לצב כש-
לטטה!!!! בפרק האחרון כשהיא כעסה עליו שהוא כאילו לא זוכר כלום מהזמנים שלהם ביחד ואז היא התעצבנה ואמרה לו שהוא לא יודע לאהוב אף אחד והוא לא נותן לאף אחד להיכנס... נזכרת?

בטי בופ3

New member
עינת מוסרת:

הציטוט האחרון זה מלאסט פרינדס, טאקירו אומר את זה לרוקה... אהה והיא מוסרת ד"ש וגעגועים!

לולי מ

New member
ג'ן הכריחה אותי ../images/Emo3.gif

סתם אני אנצל את הבמה להתנצלות בפני ג'ן שחושבת שאני כדור האורז העגול והלבן לוקח לה את כל הגברים
אני לא נשבעת אבל סליחה

geminigum

New member
צ'ונגמאל, נה../images/Emo70.gif

את תמיד לוקחת לי את כל הגברים..... אמיתי. המורה שלנו לא עזב אותה, מהרגע שהוא ראה אותה. כנ"ל כל החברים שלי. טוב, אני מבינה שזה בגלל שאני אנטיפאטית, באמת שונאת אדם ומגעילה בצורה בלתי רגילה, אבל קצת רחמים???? |סניף| אני לא טסה איתה לקוריאה. כי אם ג'ונקי רואה אותה איתי, אני יכולה לחזור לארץ.....

לולי מ

New member
זה בגלל שהם אוהבים אורז אני אומרת לך../images/Emo25.gif

שטויות כולה חיבוק
חחחחחחחחחחחחחחחחחח מתה עליך אוניי

למעלה