שתי שאלות, ברשותכם...

ד פ נ א

New member
שתי שאלות, ברשותכם...

הראשונה, בעלי שבר צלע, לפני שלושה שבועות, אני נותנת לו ארניקה 30, לכאבים והחלמה, יש עוד משהו מומלץ? השניה, מכיוון שאני לא גרה בארץ (בגרמניה), אין לי כרגע הומאופט הבית, ולכן קניתי כמה ספרים של עזרה ראשונה בהומאופתיה בעברית, קניתי גם כמה ערכות (יש כאן ערכה ביתית, שמתאימה לבית, לנסיעות, ולעוד כל מיני דברים..., נורא נחמד חבל שאין בארץ), ובכל בעיה שיש לי אני בעצם קוראת בספר ונותנת לפי מה שמומלץ לאותה הבעיה... לפי מה שנראה לי כרגע, בעצם מה שאני עושה נקראת הומאופטיה מודרנית, נכון, כי אני בעצם לא מטפלת בשורש הבעיה, אלא רק בסימפטום שלה.... נכון? כרגע זה מה שאני יכולה לעשות, למצוא כאן הומאופת שמדבר עברית, זה בלתי אפשרי, וגם אנגלית, זה לא כמו שאני מדברת עברית ויהי לי קשה להסביר לו כל דבר. אני מרגישה עם זה טוב, כרגע, שלפחות הטיפול המנעתי, הוא הומאופתי ולא תרופות רגילות, ורציתי לדעת, אם אני פוגעת בכך במשהו, ברגע שאני אחזור לארץ, כמובן שאני חוזרת להומאופתיצת שלי, אבל בינתים זה הרע במעוטו... אשמח לרשום לכם איזה ספרים, וגם מה הערכה מכילה, שתמליצו לי אם כדאי להוסיף משהו...או במשהו פחות להשתמש. תודה דפנה

reply

, , I have a good experince with bry 30 twice daily for a while this problem and symph 30 is also good. best results I had with the bry30 I suggest u try to contact your homeopath from abroad , I use skype for patients who are not in I sreal I am sorry for the reply in English, I am out of the country best regards Noa

ובנוסף מניסיוני

hypericum 30c + 200c - מנע כאבים במקרה של שבירת צלעות, התגובה היתה מיידית. לקחת 30C Hypericum ואם מפסיק לעבוד או לא מגיב לעלות ל -200C החלמה מהירה - - - - - - - - - - - - - - הניה סימון, הומיאופתית קלאסית 050-9006464 לעורר את המרפא שבתוכך

למעלה