תגידו

nerissa

New member
תגידו

איך מקבלים כאן שירי אהבה? מפרסמים כאן שירה או שעדיף שלא כי ישר זורקים עגבניות על כל טרובדור/ית מזדמן?

שמיים21

New member
אני זורקת אותם..

בדר"כ לא זורקים עגבניות.. רק פרחים..
יאלה.. תשדרי.. אני אוהבת לקרוא שירים

nerissa

New member
טוב. על אחריותכן. אתן מאחורי

יתחילו לזרוק עגבניות - אני מתכופפת!
הנה הכי טרי. "סימפוניה" ====================== שלח יד ארוכה נגב אותי מתוך יומי ואני רק לחות של קיום עורג שלח אצבע ועוד אצבע נגן בי סימפוניה תוויה משביעים את נפשי כמעט רק שירת עונג חסרה כמו מקהלת מלאכים שלח בי כף יד מלא בה מגע. מגע של עונג וחשק וכאב אסוף אותי אליך כמו שברירים של אור כמו דמעות כמו נשימות שאוכל להרגיש אותי חיה

אסתי69

New member
תודה לך ב'מת

הבאת את השיר שהכי עושה בי שפטים נו טוב אבל אני מכורה ידועה לך ולמילים שלך

שמיים21

New member
שיר יפה- מצטרפת אל שירתך..

שיר שנכתב היום בשעות המוקדמות יותר... בעירת האטד משתלחת בארזי לבנון וסלע בקוע ודמעות ולילות הזיעה הניגרת לא יכלו לכבות גם עכשיו בשמש גבעון.

nerissa

New member
ראבאק! שמים!

את מעולה! אני כותבת הרבה יותר עממי ממך.. אבל פשוט מתענגת משירה מתוחכמת יותר

שמיים21

New member
חגיתו'ש- גם אני התגעגעתי..

את יודת גימלים וכאלה.. הייתי במיטה... סתם נראה לך?? עשיתי חיים בשלושה ימים הללו שחלפו להם במהירות.. אז לא היה לי כל כך זמן להיכנס.. לא שאתם ברירת מחדל.. פשוט גיליתי עוד חיים

המורה לספרות בתיכון אמרה לי פעם

כשהיא קלטה שאני ממש לא בעניינים: "שאחרי שהמשורר מוציא את השירים שלו לאור כל אחד יכול לפרש אותם איך שהוא מבין בלי קשר למה שהתכון המשורר..." האמת שלא הייתי מרוכז בשיעורי הספרות בגלל המורה כי היא היתה חתיכה אמיתית והיא ידעה את זה...
לא הבנתי כלום מהשיר שלך
אבל זה נראה לי שיר מה זה מתוחכם אז שאני לא אכתוב משהו
אז כתבתי. שלך ג'ונס

שמיים21

New member
ג`ונסי ידידי חובב המורה לספרות

כל עוד אני חיה, אין צורך לפרש למה התכוונתי. לי יש פירוש אחד.. אם אתה רוצה אוכל להסביר לך ביחידות.. ידידתך שמיים

המורה לספרות שלי היתה פשוט../images/Emo5.gif

הייתי כל הזמן צריכה לראות מול הפרצוץ שלי(ישבתי בשורה ראשונה
), את הזקן והשפם שלה

היית בכיתה שלי גונסי../images/Emo12.gif

או שיש איזה ועדה אצלם שממיינת מורות : כוסית - לספרות ולשון. כוניפה - ג"ג ושל"ח? (סתם דוגמא, שאף מורה לא תעלב לי פה) <סמפר חוזר בחלומו אל ביה"ס התיכון"

למעלה