תה טיבטי????

טילי

New member
תה טיבטי????

שלום לכולם . רציתי לשאול האם יש לכם מידע או התנסתם בתה טיבטי ? האם זה כדאי ? האם זה באמת כמו שכתוב על גבי האריזה שאין צורך בשנוי הרגלי אכילה ? או שאין ניסים וזה שטויות ?אשמח אם מישהו יענה ויתן אינפורמציה אמינה לגבי התה... בתודה מראש טילי

turkiz

New member
תה טיבטי ...? זהירות !!!

היי טילי! אני מניחה שכל שאלותייך לגבי השימוש בתה הטיבטי נובעות בגלל חוסר ניסיון או שימוש בו וטוב עשית ששאלת. לי אישית יש ניסיון רב בשתיית תה טיבטי אני שותה אותו כבר במשך שנה באופן רצוף ורק לאחרונה הפסקתי מסיבה אחת ויחידה והיא: לפני חודשיים אושפזתי בביה``ח כתוצאה מהתייבשות והקאות. במהלך סידרת הבדיקות שביצעו לי התגלו סימני עופרת בבדיקות הדם שלי והסתבר שזה בעקבות שתיית תה טיבטי המכיל עופרת. כמובן שמייד הפסקתי לשתות את התה בעצת הרופאים כדי לתת לגוף להתנקות מהנזק שגרמתי לעצמי. דבר נוסף חשוב שאני רוצה לומר לך - אין כל סיבה להימנע משתיית התה הטיבטי. אילו הייתי שותה אותו במינון הנכון לא הייתי למגיע למצב אליו נקלעתי אני מודה ומתוודה שאני אכן הגזמתי בשתית התה {6 כוסות ביום)וכמעט גם שלא אכלתי כלום ולכן לפי כל ההנחיות שקיבלתי ידוע לי היום שנהגתי בדרך לא נכונה וחשוב מאד לאכול ארוחות רגילות וסדירות בכדי לקבל את התוצאה הטובה בשתיית התה לאחר הארוחה. מקווה שהבנת את ההסבר שלי לגביי אופן השימוש בשתיית התה ושלא תנהגי כמוני. חשוב מאד לא לשתות את התה על קיבה ריקה לאכול ארוחה קלה לפני כן {כמובן לשמור שהארוחה לא תהיה עטירת קלוריות} ולא לחיות באשלייה ששתית התה בלבד מרזה. חשוב לאכול בכל דיאטה ארוחות מסודרות ומגוונות מכל אבות המזון ומכל המזונות לקבלת הוייטמינים החשובים לגוף ובשילוב של שתיית תה טיבטי {מומלץ לא יותר מ2 כוסות ביום וזאת כמובן מנסיוני האישי בלבד.} ואז, ניתן להגיע לתוצאות טובות כפי שכתוב על גביי האריזה. אני מקווה שעניתי על כל שאלותייך ושאכן תעשי שימוש נכון בשתיית התה הטיבטי. בהצלחה. turkiz.

תשובה על תה טיבטי

שלום לך תה טיבטי מכיל צמחים רבים ושונים. ביניהם משלשלים ומשתנים. בטיפולי מטופלים רבים שלא רק שלא רזו בעזרת התה אלא גם נאלצים כעט לטפל בבעיית עיצרות שהוחמרה עקב השימוש בו. לא מומלץ בברכה ליאורה חוברה

למעלה