תוספי תזונה

תוספי תזונה

בין כל המיילים שחיכו לי היום שניים (איזה צרוף מקרים)עסקו בשאלת הטיפול והשימוש בכמויות של תוספי תזונה . מסתבר שהנושא מתחיל להטריד רבים מאחר וכבר בחודש שעבר ערכנו דיון באחת הקבוצות בנושא זה. אז כל מי שרוצה להוסיף מן הנסיון שלו מוזמן. על הפרק : האם זה בריא /נכון/יעיל לרשום למטופלים תוספי תזונה רבים או בכלל בקשר לשימוש בתוספים במקום או כתוספת להמלצות תזונתיות .

lordjek

New member
לדעתי...

אני עוסק בשיווק בחברה המייצרת תוספי מזון. לכן יש לי עניין כלכלי להמליץ לאנשים אודות המוצרים. אבל אני גם מטפל, ובעצם אני קודם כל מטפל, ורק אז אשי שיווק. לכן כל המלצות התזונתיות שלי באות דרך הדיאטנית הקלינית של מטופלים, אשר מיישמים דרכי את המלצותיה.

1טלילה

New member
נושא חשוב

תודה על העלאת הנושא הוא מטריד גם אותי. אני עצמי קיבלתי יעוץ תזונתי מנטורופט שרשם לי 8 דברים שונים לקחת .הצטערתי שקניתי אותם כי זה עלה ים כסף וכמובן אחרי שבוע התיאשתי . במקביל ליאוש התחלתי לחשוב וגם דיברתי עם חברה מטפלת אחרת על הנושא. מה קורה כאן?האם זה בכלל הגיוני או בריא לבלוע את כל הדברים הללו . כך שבאמת תודה אשמח גם לקרוא חוות דעת של מטפלים אחרים.

getbetter

New member
ויטמינים

האמת שהנושא הזה עבר אצלי כמה פאזות . מיד עם סיום הלימודים נהגתי לתת למטופלים מרשמים ובהם תוספים רבים . ככל שעברו השנים למדתי מהנסיון ושיניתי את נוהל הטיפול שלי . היום אני מתמקד יותר בתזונה עצמה. גיליתי ששלווה נפשית עוזרת יותר מויטמינים אז אני מתרכז בלעזור להם בדרך הזו של האיזון האנרגטי והנפשי.

rama69

New member
תוספים

אני מתמקדת יותר בנושא של תזונה נכונה המתאימה לכל אדם בהקשר לבעיות שלו, ובנוסף אני נומרולוגית ודרך זה ניתן לראות מה מקור הבעיות להמליץ על תזונה נכונה כדי למנוע את הבעיות הבריאותיות, דרך המזון שאנו אוכלים אנו יכולים לקבל את כל התוספים החוכמה היא ללמד את הלקוח איך לאכול נכון, לישון נכון, לעשות ספורט וכו' כמובן שאנשים עם מגבלות לא אציע להם משהו שיכול להזיק להם אני מתייחסת לכל בעיה ובעיה בנפרד. אם משלבים את זה בטיפולים שאני עוסקים בהם וכל טיפול יש לו את האיכות שלו ניתן לאזן את הגוף אנרגטית נפשית וכמובן מגיעים לפיזי.

צוראל

New member
איזון אנרגטי

לכל המעוניינים אני מצאתי לי דרך מעניינת to get better אז יהיה מאד מעניין שנשוחח על זה .

rama69

New member
נשמח לשמוע

אתה רק צריך להקליד ואנו לקרא, תודה

למעלה