תופעות חדשות

Adi Fr

New member
תופעות חדשות

גומי הקטנצ'יק כבר לא כ"כ קטנצ'יק, אז אולי מדובר בקטעים של זקנים (אוי זה נורא לי לחשוב שהוא מזדקן....) אבל הוא עודמעט בן 5.. על פניו הוא ממש אותו דבר, משחק כרגיל, אוכל כרגיל, הכל בסדר.
לאחרונה אבל התחיל לעשות צרכים בדיוק *ליד* הליטרבוקס. החול אותו חול, אבל הוא עושה נניח פעם- פעמיים בליטרבוקס (שהוא ע-נ-ק!) ואם כבר יש שם משהו, הוא לא מוכן, ויעשה מסביב. ניסיתי בהמלצת אחד החברים פה בפורום לשים בדים מסביב לליטרבוקס ולהפתעתי הוא עשה על הבדים!!! אם הייתי יכולה הייתי איתו בבית כל היום ומנקה לו את החול אחרי כל פיפי, אבל זה קצת בלתי אפשרי, ואין מצב שהוא לא יגע בו מהבוקר כשאני מנקה ועד שאני שבה מהעבודה. מה זה?! :(
תופעה נוספת היא שתוך כדי אכילה הוא מלקק את כל שולי צלחת האוכל שלו., ולפעמים גם את הרצפה...זה לא נראה לי נורא, כי תמיד הכל נקי ובלתי רעיל חלילה ולא כלום, אבל...מה...מה..

WTR

New member
איזה דוגמן קטן

מבינה אותך לגבי הזקנה, ג'ייד שלי בת 7 ואני כבר כמעט הספדתי אותה לפני כמה חודשים... וכל פעם שאני ניגשת לכלוב שלה והיא ישנה בצורת בייגלה מעוך אני חושבת שזהו
אבל בסוף מגלה שהיא סתם ישנה עמוק. איזה מפחיד זה?!? לא זכור לי שבגיל צעיר הם ישנים כל כך עמוק.

אולי תעלי תמונה של הארגז ואיך הוא ממוקם בכלוב?
ננסה לעזור..

לגבי הבעיה שלך עם הארגז, התמונה הזאת בדיוק בשבילך

Adi Fr

New member
הרגת אותי עם התמונה! גאוני

האמת שהארגז נמצא בתוך בסיס של כלוב, אבל זה רק בשביל שהחול לא יתפזר בכל החדר/ הבית, כי אין לגומי כלוב.. אז זה רק הבסיס, ושם נמצא הבד.. כמו שאפשר לראות בתמונה (גומי בדיוק בא לעשות פיפי. הפעם זה היה במקום הנכון).
ופעם הוא היה כ"כ מחונך צרכים שלפעמים כאב לי עליו שאם הייתי יוצאת איתו לטיול או לפארק הוא לא היה עושה כלום בשום מקום ואז כשהיינו מגיעים הביתה הוא היה שם ספרינט לארגז צרכים :( .

WTR

New member
חמוסים תמיד יפספסו ויעשו בחוץ

אפשר לנסות לצמצם נזקים ולהעביר את הצואה שלהם לארגז, לנקות טוב את השטח מחוץ לארגז עם חומץ ולקוות שהפספוסים ייפחתו..
חשוב לשמור על ארגז חול נקי
אני הייתי מורידה את המכסה של הארגז, לפעמים זה מפריע להם
ואתה יכול לנסות חול אחר (קריסטלי) אולי הוא יאהב אותו יותר ויעשה בו
אופציה נוספת היא לקנות פוליגל גדול ולכסות את החלק התחתון של הכלוב בו, זה עולה משהו כמו 15-20 ש"ח
זה מה שאני עשיתי בכלוב של ג'ייד ומאוד קל לנקות אם היא מפספסת. גם אם השתן מתייבש עדיין יורד בקלות הכל עם מגבון.

למעלה