תזונה נכונה/ הומואופתיה

קסם18

New member
תזונה נכונה/ הומואופתיה

הי. יש לי שאלה נוספת.... האם יש למישהו המלצה על מישהו מתחום התזונה או ההומואפתיה לאמי, חולת סרטן מעי גס גרורותית? אשמח לתגובות והמלצות בהקדם. יום טוב.

uk7

New member
עצה

יש לי עצה, שאולי פעם תביני אותה... תני לאימך לאכול כל מה שמתחשק לה וטעים לה!

קסם18

New member
לא ממש מבינה... אולי תסביר לי.

מה שאני מבינה זה שאתה לא מאמין שיש משהו בשינוי תזונה או אלטרנטיבי שיכול להשפיע במצב זה...?

t32

New member
היי ליאת

מצרפת לך קישור לפורום סרטן ורפואה משלימה שם מתעמקים יותר בתחום הטיפולים והתזונה האלטרנטיבית. לגבי ארביטוקס והארכת חיים /הצלת חיים. אכן מדובר בשאלה קשה והתשובה לא ניתנת בקלות, אני לא בטוחה שיש תשובה אחת אבל הכרתי במהלך השנים האחרונות מספר לא קטן של חולים שחיו תקופה ארוכה בזכות האווסטין והארביטוקס, לפני כשבועיים נפטר חבר משפחה שחיי ארבע שנים נוספות בזכות הטיפול המשולב של אווסטין וארביטוקס (היה מהראשונים שקיבלו את הטיפול באווסטין בישראל) במהלך ארבע השנים האלו הוא הספיק לראות ולהינות ממשפחתו המורחבת, מהחברים , לטייל בחו"ל ועוד. אכן, הטיפול עלה סכומי עתק ולא כל הימים היו נעימים ונוחים, אבל אני מאמינה שבסיכום הסופי - היה שווה להיאבק. ישנם לצערי גם כאלו שהטיפול עזר להם פחות, או לא עזר כמעט בכלל. אני לא חושבת שהשאלה של הארכת חיים/הצלת חיים צריכה בכלל לעמוד על הפרק מכיוון שאין לא תשובה חד משמעית כלל. אני מאחלת לך שהטיפול יועיל מאד לאמך והיא תראה אתכם עוד הרבה שנים יפות.

למעלה