תיקון ברית

תיקון ברית

שלום ד"ר בני בן 9 חודשים, נולד 5 שבועות קודם. היה בטיפול נמרץ 6 ימים ולאחר מכן השתחרר,לפני שחרורו,שאלו אותנו אם אנחנו רוצים לעשות לו ברית בבית חולים,אנחנו לא הסכמנו,רק בגלל שהיה במשקל נמוך . ולכן החלטנו לחכות חודש עד שיעלה במשקל,ואז עשינו לו ברית עם מוהל. המוהל חתך בטקס עצמו,ולאחר מכן נכנס לחדר הצדדים שאני הייתי בו עם בני,והמשיך לגזור ולגזור (מן תיקונים) שאלנו אותו מה אתה עושה? הוא אמר שיש לו עודף של עור בגלל שהוא כבר בן חודש. אין לי מושג מה המוהל הזה עשה,אבל לבן שלי יש עודף של עור, לא רואים שנשה ברית,בכלל. כל הפין שלו מכוסה על ידי עור, לא רואים בכלל את הכובע, אלא אם כן מפשילים לו את העור. כשהיה עוד קטנצ'יק הראיתי את זה לרופאה שלו,והיא אכן אמרה שיש לו עודף של עור, אבל ייעצה לחכות עד גיל שנה,לראות אולי יישתנה משהו. כשהייתי איתו בביקור אצלה לפני כחודש,הראיתי לה שוב,והיא הפנתה אותי לאורולוג לייעוץ,וכנראה שאח"כ גם לניתוח. אני מתגוררת בארה"ב,ובחודש הבא יש לי תור עם האורולוג. אתה יכול אולי לספר לי על תהליך הניתוח? הוא ארוך? הבנתי שזה מחייב הרדמה מלאה. מה דעתך על הסיפור שלנו? האם אפשר היה למנוע את התיקון? האם זה קשור בזה שהוא היה בן חודש שעשה את הברית? תודה מראש אורית

שלום

שלום רב מציע בדיקה אצל אורולוג ילדים לחלטה לגבי תיקון ניתוחי הנעשה בהרדמה כללית קצרה בברכה ד"ר בנימיני

למעלה