תנועה....

• פותח הנושא Digly
  • פורסם בתאריך

Digly

New member
תנועה....

הורדתי את הסימנים האדומים שהיו לי על הברך האדויומיות הקטנה הזאת מהדלקת בנוסף המקום פחות נפוח או שבכלל לא נפוח. מה שכן בעבר לא יכולתי להזיז את הרגל באופן ישר (כלומר ליישר אותה) עכשיו מה שכן אני יכול זה ליישר אותה בלי בעייה אבל- אני לא יכול לקפל אותה ואז להזיז אותה ב90 מעלות הצידה לצד שמאל. זה קצת כואב לי אני חושב שזה העצם שדי כואבת כמה זמן לוקח לעצם להתרפות? האם לקחת מלא סידן לילה ולישון וזה יפתור את הבעייה? האם אפשר לרוץ היום אימון ריצה קל מאוד רק ריצה קלה.

ייעוץ וגמרנו!../images/Emo8.gif

האמת אני כבר קצת מבולבלת.. דלקת?! מתיחת שריר ?! חבלה בעצם ??!! אולי כדאי שפשוט מישהו יבדוק אותך באמת. תהיה בריא ותעדכן מה קרה.

Digly

New member
תני להסביר לך זה די מסובך

היה לי דלקת בעצם , באותו זמן שהייתה לי את הדלקת חבר שלי משך לי את הרגל למעלה חזק שאמרתי לו להפסיק הוא צחק כזה אז הצלחתי במזל להתחמק מזה. בגלל מה שהוא עשה הייתה לי מתיחה חזקה בכל הגידים המיתרים שבשוק האחורי (למעלה) ובמפרק עצמו. ביום הראשון לא יכולתי ליישר את הרגל, נכון לעכשיו המצב השתפר מאוד נכון כתבתי שאני לא יכול להזיז את הרגל לצד שמאל - כי זה כאב בעצם. אז עכשיו אני יכול , אבל אני מרגיש עכשיו ממש קצת את המתיחה במיוחד שאני מזיז את הרגל.... איך אני יכול להפטר ממתיחה קרח? חימום מה עוד? עשיתי מה שאמרו לי נתתי גירוי לעצם חממתי קררתי וזה אכן הוריד לי את הדלקת ומאוד עזר לי. אבל המתיחה מאחורה עדיין נשארה.

Digly שלום,

בדר"כ מקובל לחמם איזור של מתיחה במיוחד אם זה כבר ימים רבים אחרי. בנוסף ניתן לעסות את המקום ולהפעיל ללא כאבים. אבל...כמו שאמרתי וכמו שאתה בעצמך מגדיר זאת "כמצב די מסובך" למה שלא תלך להיבדק. למה לנסות ולאבחן באופן עצמאי את הבעיה (שכמו שניתן להבין מאד מטרידה אותך) ולא ללכת לאיש מקצוע שזאת עבודתו והוא אינו עוסק בניחושים אלא במיחושים. תישמור על עצמך וחג שמח.

למעלה