תסמונת CPPS

hanan502

New member
תסמונת CPPS

שלום רב, אני בן 50 לפני למעלה מ-4 שנים נפצעתי כתוצאה מפעילות ספורטיבית אינטנסיבית במשך 5 שנים שכללה הליכה למרחקים ורכיבה על אופניים, סבלתי מאוסטאיטיס פוביס ונאלצתי לעבור ניתוח ע"ש מארטנס, מדובר בניתוח לא פשוט שכמעט ולא מבצעים אותו בארץ בגלל הטכניקה הלא קלה שבו, מדובר בשיחרור השרירי הבטן התחתונה משקוראים השרירים הישרים מעצמות הפוביס וחיבורם לעצמות שמתחת לעצמות הפוביס, הניתוח הצליח אום לצערי נשארתי עם כאבים עזים באיזור המפשעה השמאלית בעיקר, רצפת האגן, הגב התחתון ובאיזור הרוויה של הגבר(איזור הפרוסטטה).טופלתי ע"י יחידת הכאב של ביה"ח איכילוב בת"א ניסו לשתול בגופי סטימולטור עם אלקטרודות ללא הצלחה, עירויים בחומרים משככי כאבים, זריקות אפידורליות וכל מיני תרופות משככות כאב, היום אני שורד בקושי בעזרת מספר לא קטן של תרופות נוגדות כאב עצבי, נוטל מולטי ויטמין ואומגה 3 על מנת לחזק את המערכת החיסונית. אני עובד לא מעט שעות מאחר ומקום העבודה מרוחק מביתי אז אני על הכבישים בין 3 ל-4 שעות ביום אמנם אני עושה אותם כנוסע בהסעה אבל זה לא קל לאור הבעיה ממנה אני סובל, אין אלטרנטיבות טובות יותר במיוחד בימים טרופים אלו. ניסיתי בעבר טיפולים אלטרנטיביים חלקם הקלו חלקם לא ממש, אני מאור מעוניין שוב לנסות ערוץ טיפולי כזה הבעייה העקרית היא הוצאות כספיות שלא בהישג יד, רק בכדי להסביר את תרוצי אומר שאני נ+3 ילדים בוגרים, הבכורה סטודנטית, הבן האמצעי תלמיד יב והצעירה בכיתה יא, רעייתי עובדת ב"ה, אבל ההוצאות בבית למחיה לא למותרות גבוהות יחסית. לפני כחודשיים פניתי לאורולוג שלי והוא חושב שהבעייה יותר ממוקדת לאור הבדיקה שערך אני מקווה שהישועה תגיע מכוונו, אני עתיד לעבור 2 בדיקות בתקווה שהם יקדמו אותי לפתרון כולל שיביא אותי למצב של איכות חיים טובה יותר. אם יש לכם הצעות לדרכי התמודדות עם הבעייה שלי אשמח לקרוא, שבת שלום חנן

ברוך הבא

שלום חנן, נשמע שבאמת עברת לא מעט, ולהישאר עם הכאבהזהזו בהחלט לא הנאה. זהבוודאי מקשה מאוד את החיים, אבל אני שמחה שאתה עדיין שומרעל מקום העבודה. זה חשוב מאוד להיות עסוק, ככל האפשר, בדברים שאינם המחלה והכאב. חולי כאבנוטים לעתים להיות כל כך כואבים וכל כך עסוקים בכאב, שזה משבש לגמרי את סדר יומם ואת יכולת הפעולה שלהם. לגבי שאלתך - נשמע שניסו עליך את ה"תותחים הכבדים". מה קרה כשניסו את הסטימולטור? מה הייתה התגובה שלך? ומה הדברים שניסו בעירויים?האם ניסו זריקות אפידורליות בהשראה מתמשכת? האם תוכל לומר מה גרם לך כל אחד מהניסיונות? (ככה אוכל להבין מה הנטייה שלך ולמה אתהכן או לא מגיב ואיך) האם ניסית ליריקה וסימבלטה? ומה טענתו של האורולוג שלך עכישו?

נימ 1

New member
ברוך הבא,

עייף וכואב מכדי להרחיב, אבל רק אומר שממש קשה לי לקרוא דברים כאלה. אנשים סובלים כל כך..
מקווה שתחזיק מעמד, ופרט לחיזוקים - מקווה שאולי תקבל גם איזה טיפ או כיוון חדש שיעלה אותך על דרך חדשה

שירשולי

New member
היי אני מושתלת סטימולטור....

ולי הוא עזר מאוד מאוד.... צר לי לשמוע שלך הוא לא עזר. מקווה שיבואו עוד ימים קלים שיר.

למעלה