תפוזים תלת-קיומיים על השטיח!

YossihNew

Well-known member
שוב פעם נסענו, שוב פעם התברברנו, שוב פעם נפגשנו, שוב פעם הלכנו לפרמיירה.

הפעם למדר... מה? תלאתה. כן. שזה שונה לגמרי ממדרסה, כמובן...

אז רועי הגיע ממש בסביבות חמש, אבל לפני כן אני הרשתי לעצמי להצטלם קצת.

ראשונה ממש! כי מצאתי אותה מחוץ לאודיטוריום! האישה המושלמת הזאת, איפה הימים שבהם היא הייתה בסדרות נוער, אחותה מסבירה לנו מתמטיקה...

20230212_164130.jpg
שני- לידה, גיל דסיאנו ביטון האגדי. איך התלהבתי לראות אותו. אני לא יודע אם הוא יהיה האבא המת של אלה...

20230212_164145.jpg

לאחר מכן ראיתי מישהו שקולו עוד עולה! קולו לא נדם! אז כמובן שהצטלמתי איתו. חייבים לפרגן למשפחה. ולבתו ה... הורה.

20230212_164741.jpg

אה, ומאיר. מאיר החמוד, שאני הייתי חייב להצטלם איתו... בואו... עמוס... אני רציתי להשלים את אוסף האחים תמם... מעניין אם הוא יהיה גזען בסדרה. יתכתב עם סקיי.

20230212_165011.jpg

רונית אפל הגיעה. שחקנית נחמדה, מככבת בהצגות של הבימה, לא רעה בכלל, הצטלמתי.

20230212_165406.jpg

ואז רועי הגיע, ואחרי המון הידחסויות פנימה, נכנסנו.

וישר הלכנו לפרגן לאיזו אחת. מסורת, חברים, חשוב! מסורת!

20230212_171812.jpg

לאחר מכן הלכנו להצטלם עם הרעה של הסדרה, האישה שכבר אינה קטינה, ושוב שמה את ידה על כתפו של רועי. היא די נראתה נחמדה כלפיו. רועי, שטוף את הכתף. לך תדע איפה היד הזאת ה... מה? אוקיי, בסדר, די עם בדיחות טיילור ונידה, גם ככה זה כבר לא מעניין.

20230212_171851.jpg

ואז מצאנו את המלכה החדשה שלי, ואני אומר לכם שזה היה חשוב כי השלמנו את האוסף ושוב פעם ניחשתי נכון את המלכה. כשמה כן היא- פרפילאב. אהבה מושלמת. תכף אספר לכם על פדיחה, אבל בינתיים תתלהבו מפרפי שמה על ידה על כתפי. אני צריך לעשות פרס "מגע כתף השנה"?

20230212_171957.jpg

שנייה לאחר מכן מצאנו איזו אחת עם חליפה אפורה... אתם יודעים... הצטלמנו איתה, וחשוב לציין שקולה לא יידום לאחר הפרמיירה, השבוע הוא שבוע רשמי שלה, והיא שמעה שביום רביעי שוב פעם נתראה... יהיה כיף.

20230212_172030.jpg

ואחר כך... אחר כך אני פשוט נלחצתי כי... כי מצאתי את השחקנית הכי טובה, הכי מושלמת, הכי נהדרת שם... התרגשתי כל כך. אבל אני חייב להגיד שהיא בעצם לא מושלמת. טליה אמרה שכנראה יצאתי מהמסגרת של הצילום! וזה פשוט לא נכון, שקר גדול, טליה! שקר גדול, אני מצרף את התמונה כאן כדי שתראי שלא יצאנו מהמסגרת! תתביישי לך, אותך לנטע! אגב, ידעתם שטליה וליהי אקסיות? אני שכחתי מזה כי עבר כל כך הרבה זמן. יש שמועות שטליה היא החליפה האפורה. אבל בואו, זאת טליה.

20230212_172656.jpg

YossihNew

Well-known member
הבטחתי פדיחה? הנה. היו שניים שכל הזמן הסתובבו ואני פשוט... לא ידעתי מי הם. אחד זה נבו קטן. הוא ישחק את האח של ליהי. זה מילא. השני משחק את בן הזוג של פרפילאב. עכשיו, מההתחלה אני לא הבנתי למה הוא מוכר לי! למה הוא מוכר לי?! מי זה?! אני זוכר אותו! ואז הבנתי. אז הבנתי. רק אחרי ההשקה הבנתי. יניב זנבה. דקל מתאג"ד. איזה פספוס...

בכל מקרה... הצטלמנו עם עינת ברנר, שתשחק פושעת בשם קים ואולי אהובתה של אלה.

20230212_172428.jpg

לאחר מכן השלמתי לרועי את התמונה עם אבי טולדנו, בכל זאת שגם לרועי תהיה תמונה.

20230212_172815.jpg

ואז עם מאיר. נחשו מה אמרתי למאיר? אני אצטט: "נכון שפגשת היום את שמרית? תמסור לה ד"ש ממני... היא אוהבת אותי". מה? אני חשבתי שהוא לא יגיע, הייתה להם הצגה בצפת! בפעם האחרונה שראיתי אותו אני הצהרתי כמה היא מצוינת! זה היה מוזר!

20230212_172933.jpg

אז נכנסנו. רועי הציע שבמקום המושב שבחרתי נעלה קצת. אני לא יודע אם זה עזר מבחינת צפייה, אבל תדע לך שאם היינו נשארים אביטל הייתה יושבת מתחתינו! מה שכן היה זה שכל המשפחה והחברים של פרפילאב הגיעו ועלו למעלה.

סדרה יפה, קצת קשה... אבל טובה. למרות שיצא לי מהראש השיר אחרי שניגנו אותו בלופ שם... ואבי אברומי, אני לא ניסיתי להצטלם איתו אבל הבחור משום מה אהוד! אגב, כשקראו לכולם לבמה, טליה קמה ונדבק לה השלט של ה"שמור" לגב... אין לי מושג אם בכוונה או לא, אבל היא קורעת אותי, היא הכי טובה שם.

בכל מקרה, איך שישבנו שם הבנתי לרגע מי יושבת בשורה העליונה. אז אחרי ההקרנה, לקחתי את רועי למעלה והצטלמנו עם שירה גבריאלוב, המלחינה והכותבת של השירים. ידועה בהיותה הבת של מיקי, וזאת ששרה את השיר של ראש גדול. דיברתי איתה על זה וגם ציינתי שהסרטון שלה עם דון ורועי היה פשוט מצוין.

20230212_185827.jpg

לאחר מכן המשכנו עם מסורת, כי... תראו, אנחנו רואים את ואלרי משחקת לפני כולם, ורק אחרי ההקרנה אנחנו מצטלמים איתה. נכון רועי? נכון? היא הייתה נחמדה מאוד.

20230212_190050.jpg

אז הצטלמנו עם טופז אבדנג. בהתחלה חשדתי שזאת היא וכשראיתי את השם שלה בקרדיטים הבנתי שזאת באמת היא. היא הייתה ילדת פסטיגלים ומשחקת בהצגה "חב"דניקים" המושלמת והנהדרת. רציתי להצטלם איתה בהצגה אבל אתם מכירים אותי.

20230212_190104.jpg

אמירה בוזגלו (שתשחק בוחנת בתכנית, וגם המלהקת כמובן) הגיעה אז הצטלמנו גם איתה, מה הבעיה?

20230212_190418.jpg

לאחר מכן הייתי פשוט חייב לעזור לרועי ולתת לו את אביטל. אביטל ניסתה להסביר למישהי מי היא ואני נידבתי מידע.

20230212_190500(0).jpg

לאחר מכן ראינו את תומר והצטלמנו איתו. מכיוון שאני ורועי אדם אחד, אני הבנתי מה רועי רצה להגיד לו ואמרתי לו שבזכות חברה שלו הגענו לגיא פינס. הוא שאל אם נהנינו ואם נמשיך לצפות. אחרת יש לנו עסק איתו. אבל הוא לא מהפושעים שם, אז... למה...?

20230212_190523.jpg

ואז יצאנו החוצה, והופתעתי לראות... טוב... לקחתי את רועי ואז... זה היה.

20230212_190940.jpg

כן, חבר'ה, שוב פעם עידו זיהה אותי, שוב פעם היה מגניב, לחיצת יד (פרס לחיצת יד השנה יוענק או לזה או לרן מושיוב), ולעזאזל, נועה הייתה שם איפשהו אבל לא בסביבה. אז בכל אופן... אגב, השחקן שצילם אותנו... הוא היה לי מוכר... ואז הבנתי שהוא שיחק בדני הוליווד! תפקיד משני, אבל עם גיל. בכל אופן, עידו שוב חבר.​

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
אה, ורועי... אתה מתבקש לשכוח את התמונה שהשגתי בלעדיך. אם לא תשכח, אני אשלח אליך מוחק זיכרון מקצועי. שון... תראה לו...

20230212_191213.jpg

שיר m

Well-known member
באמת שאין מילים. תמונות אחת אחת|כתר|

הייתי מצפה ממך לזהות את דקל... מה אתה, אני?!

למעלה