תקראו את זה,

תקראו את זה,

אני יושבת בחדרי,ערומה כהרגלי.מתבוננת במחשב,גולשת...ולפתע הוא ניכנס,לא שערתי שהוא יבוא היום,ובשעה כזו?סגרתי את הדלת של חדרי,אך לא עד הסוף,שאוכל לראות אותו פושט את בגדיו,כמו כל פעם כשהוא חוזר הביתה.איזה שותף חתיך יש לי,עם גוף מושלם! הוא מתיישב על המיטה,חולץ נעליו,ופושט בגדיו..לא התאפקתי,ואמרתי בקול עדין "ואוו",הוא הרים ראש,קלט אותי מפתח הדלת,ללא בגדים.הוא חייך חיוך מזמין,עטפתי את גופי במגבת,ופתחתי את דלתי,הוא ישר הסתיר.ניגשתי אליו ושאלתי "מה השעה?" הוא השיב לי,וליטף את שערי,מייד ידעתי שהלילה הוא ואני נהנה... הוא המשיך ללטף,ואני ליטפתי את גופו החלק...הוא הסתובב ואמר "כבר חוזר",מייד סידרתי לי מקום במיטה,הורדתי את המגבת והתמקמתי... הוא חזר,בידו החזיר קערה עם...קצפת! הוא החל למרוח את הקצפת על גופי,מאצבעות הידיים ועד לאצבעות הרגליים. צמרמורת עברה בגופי,זזתי על המיטה שלו כ"כ.הקולות בקעו הפי,נהנת כ"כ ממגע ידו.והינה הוא ממעליי,מנסה להחדיר את איבדו הארוך,זה שהתפעלתי ממנו. אני מרגישה איך הוא חודר בעוצמה רבה,וניכנס עמוק עמוק עד הסוף,ואני צועקת...מתפטלת,מרגשה אותו זז בתוכי,הוא צועק,אך לא גומר. אני מרגישה אותו עמוק ושומעת אותו גונח,צועק,אני מרגישה,זה בא,גומרת..... הוא בקש שארד על ארבע,והתחיל להחדיר לי מאחור,החור העבה שלי נפתח בקלות,ללא מאמץ,הוא מתחיל להחדיר במהירות,ללא שליטה,צועקקקקקקק,מקלל,מאבד חושים,מרגישה את איברו מתקשה.. הוא מוציא אותו,מבקש שאמצוץ לו,ואני מתחילה בעבודה,יורדת לו בטירוף. לא עבר זמן רב,והוא הקרים את איברו לפי,נשמעה צעקת הנאה,ולפתע הרגשתי בפי את השפיך שלו... בלעתי...זה היה חם וטעים! g99...

נקודה אנרגטית שכמותך........./images/Emo24.gif

מפנטזות לנו ביחד..... כרגיל כתיבתך מדהימה..... כבר הולכת לקנות קצפת....

למעלה