תקשור ומתקשרים

TheLilo

New member
תקשור ומתקשרים

שלום לכם חברים, רציתי לשמוע דעתכם בנוגע לבעיה שיש לי. אני מאוד מתעניינת בכל הנושא הקשור בתקשור, רוחניות והתפתחות רוחנית, ייעוד, מיסטיקה וכיו"ב. יש תקופות שאני נכנסת לנושא הזה לעומק, מתחילה לחקור, לקרא כמה שיותר מידע על הנושא, לשאול שאלות, לעיין כאן בפורום כדי לקרא חוויות של אנשים ולאסוף כמה שיותר פיסות מידע על התחום הרחב הזה. בנוסף, הרבה פעמים רציתי לפנות למתקשר/ת לקבל סיוע וללמוד ממנו/ה כמה שיותר. הבעיה שלי היא כזו: דבר ראשון, איך ניתן לדעת שהמתקשר שאליו אתה פונה הוא אכן מתקשר אמיתי ולא בלוף? אני תמיד חוששת ליפול על מישהו כזה ואף פעם לא הייתי אצל מתקשר/ת עדיין. דבר שני, תמיד כשאני מתעסקת הרבה בתחום הזה של התקשור, עם הזמן אני מרגישה סוג של.. דחייה.. כאילו אני לא ראויה או משהו. כאילו אני עושה משהו לא טוב. זה בא לידי ביטוי באמצעות סחרחורות בזמן שאני קוראת מאמר בנושא או בחילה ואפילו סלידה וריחוק. מה שגורם לי באמת לחדול מהעיסוק בנושא לתקופה ממושכת. אשמח לעצתכם. שיהיה המשך שבוע נפלא :)

רותי 11

New member
TheLilo היקרה

את שואלת שאלה כבדה מי הוא מתקשר טוב או לא ראשית היום יש הרבה מתקשרים טובים ואמינים נכון שיש גם כאלה שהם לא, אבל ראשית מומלץ ללכת לאחד שקיבלת עליו המלצות מאנשים שאת מכירה. והכי חשוב זה לדבר עם המתקשר ולהתרשם ממנו עוד לפני שאת קובעת פגישה להיות עם חושים פתוחים לקליטה יש מצב שלמרות כל זה יכול להיות שלא תהיי מרוצה שאותו מתקשר נתן לך אינפורמציה שאת לא תהיי מסוגלת להתמודד איתה. לכןן חשוב להגיע לפגישה כזאת פתוחים מאוד וקשובים מאוד ובעיקר לקחת ממנה את מה שמרגיש לך נכון ולשים לב למה שאת מתחברת. יש עוד משהו שאת צריכה להבין כל מתקשר מתקשר אחרת עם הדרכות אחרות ברמת התפתחות אחרת הן שלו והן של ההדרכות שלו וכל זה משפיע על רמת התקשור שלו ולך דווקא הייתי ממליצה כן ללמוד את זה ולהבין שאין לך ממה לסלוד משום שתקשור זה משהו שהוא מובנה אצל כל אחד מאיתנו.

למעלה