תשמעו קטע

Crossface

New member
הרבה מהבוגדים

או שלא מבין שיש עוד בן אדם והוא יכול להיפגע מאוד או שפשוט לא מזיז להם לדעתי קודם כל זה חוסר התחשבות בבן אדם לו התחייבת

זה לא חוסר התחשבות

אם משתדלים שהנבגד לא ידע ואם הבגידה היא לא על חשבון הזמן שמבלים איתו.

מיקי בת1

New member
הלו... אפשר להשחיל פה מילה

כל מה שאמרתם פה חברי וחברותי היקרות נכון מאוד לשקר זה דבר מסריח לעשות דברים מאוחרי הגב זה גם אבל מה לעשות שאחרי שנים שאת אוכלת קאויאר בא לך לאכול קצת שוסי או איזה סטייק עסיסי כל אחד בוחר דרך חיים ואני בחרתי בכזאת שחיים פעם אחת שצריך לטעום ולנסות מהכול שצריך למצא את היום ובמיוחד את הלילה בחרתי עוד כמה דברים, אבל הם לא רלוונטים לפורום אז יקיריי בוא נאמר שבהחלט מי שיכול/ה להסתפק בקאויאר שיש לו בבית מוזמן לעשות כך ומי שלא מוזמן גם כן איש איש בדרכו ...... אגב מה ההבדל בין רווקים שנמצאים במערכת יחסים ובוגדים לבין נשואים שבוגדים?? ?איןןןןןןןןן

T r i l i a n

New member
אין הבדל

פשוט יש כל כך הרבה אנשים שמונוגומיות זה לא הסיפור שלהם שלמה שלא יסתדרו בזוגות? בגדול, נראה שמונוגומיות בכלל לא מאפיינת את המין האנושי. לפני שנכנסים למערכת יחסים רצינית עושים איזושהו תאום ציפיות איפה נגור? כמה ילדים נביא? מתי לאמא שלך מותר להתקשר? האם נהיה נאמנים פיזית? האם יהיה לנו חתול או כלב או דג זהב? מוזר לי שמין לא מוצא את מינו. מוזר לי שלא מחפשים התאמה בדבר כ"כ חשוב.

yamyam4

New member
אמת ויציב מיקי

ניראה לי שהגענו לערוץ החסודים והחסידות אחרי 15 שנים מאותו מסטינג אפשר לטעום גם מקערה אחרת לי ממש לא אכפת מה היא עושה כל עוד שזה נעשה בלי פירסומת בטלוויזיה ניראה לי שיש לנו היתבלבלות בין אהבה להיתתאהבות לאהבה אין קשר למין מה אי אפשר לאהוב כמה אנשים ? להיתאהבות יש קשר אגב אני מכי ר כמה נשים שמעודדות את הזוג לסטטץ מפעם לפעם מרגיע את המצב כי אחרי ככלות הכל מוצאים שהדשא הוא רק ירוק יותר מלמעלה

כלומר, אם מישהו מחליט לשמור אמונים

לבן זוגו, גם אחרי 15 שנה, זה עושה אותו חסוד??

T r i l i a n

New member
אין לי אישית שום בעיה עם זה

לא דגלתי במונוגומיות. המצב הבעיתי בעיניי זה כשאחד מני הזוג יודע שעניין הסטוצים לגמרי לא מקובל על השני/ה ובכל זאת עושה את זה. חיים עם אדם על כל מגרעותיו. גם קנאה ורכושנות היא אחת מהן. זה הכל.

free soul

New member
תסלחו לי..אבל גועל נפש...

אני לא מסוגלת לישכב עם משהו נשוי.. ואם יש לי חבר רציני לדוגמא אז אני לא אבגוד בו.. למה לי? למה לי לפגוע באנשים שיקרים לי או ליפגוע באנשים שלא עשו לי כלום? במיוחד לישכב עם נשוי? אני חושבת שאם משהי שוכבת עם גבר נשוי נקראת מאויישת מהחיים ששום גבר לא רוצה אותן רק הנשואים... בשבילי גבר נשוי זה גבר מת.. כן בידיוק ככה... מיליון דולר יביאו כדיי לישכב עם גבר נשוי אני לא יסכים להצעה הזאת.. אני לא סוג ב' ולא אופציה שנייה.. היו לי הרבה הצעות מגברים נשואים.. אך אני יודעת מה אני שווה.. לי לפחות יש כבוד.. אותן בנות ששוכבות עם גברים תפוסים או נשואים הן חסרות כבוד ומגעילות.. ופשוט צריך לרחם עליהן.. בטח עברו איזה משהו בחיים שלהן.. לא ככה......?

T r i l i a n

New member
הבנות ששוכבות עם גברים נשואים לא

עשו דבר ולא חצי דבר רע. לא צריך לרחם עליהן זה בטוח. השיגו זיון טוב בלי התחייבות. מה רע? הוא זה שצריך לדאוג לזוגיות שלו, לא הן, זה בטוח.

Mr Big Boss

New member
אני קורא ולא מאמין

כולכם פה ירדתם מהפסים, אבל לגמרי. אצל בנים, בגידה זה בכלל לא עניין פיזי. הרי כשאני, איש עסקים מצליח, קורא פלייבוי ועושה מה שאני עושה, אני, מכל בחינה חשובה, שוכב עם אשה אחרת! אז מה - כל מי שעושה את זה הוא בוגד? מה פתאום? בגידה היא עניין רגשי - נניח שאני מנהל פה מערכת יחסים כולל מעורבות רגשית עם מישהי מהפורום (ישמור אותי האלוהים) אני בוגד אפילו אם בכלל לא פגשתי אותה, לא יודע איך היא נראית ולא הנחתי עליה אצבע. כל מערכת אחרת היא סתם עוד דרך להתפרק. עכשיו זה ברור?

Crossface

New member
כן, עכשיו הכל ברור

תודה לך הבוס הגדול שפתחת לנו את העיניים עכשיו אנחנו מבינים

Mr Big Boss

New member
על לא דבר

וגם בעתיד, בכל הנוגע לעובדות החיים אני, איש עסקים מצליח, עומד לשרותכם.

catolit

New member
ואני טוענת...

שבגידה היא קודם כל בעצמנו. אם אנחנו עושים משהו שגורם למצפון ליסורים קשים - כנראה שאפשר להגדיר את זה כבגידה. אם אנחנו פועלים בצורה מנוגדת לעקרונות או לרגשות שלנו, אז כן אנחנו בוגדים. שוב - שימו לב לכותרת ההודעה - ככה אני טוענת, ואני יודעת שהרבה לא יסכימו איתי... אבל לשכב עם גבר נשוי, זה בניגוד לעקרונותי (סתם דוגמא - אין לי כאלו עקרונות באמת...), לכן אם אני אעשה את זה אז אני ארגיש בוגדת. לעומת זאת אם אני במערכת יחסים ואני רוצה גם להנות קצת מהצד, לבדוק עוד דברים וזה לא נוגד שום עקרון שלי אז אני לא ארגיש שזאת בגידה. אני משייכת את הבגידה למחלקת הרגשות... כמובן שחלק מהרגשות זאת הרגשת נבגדות... אבל זה כבר נושא אחר לגמרי...

למעלה