"תשעה באב" של חסרי הניסיון

Berethor

New member
87 באותו זמן אם לדייק

מה שכן תוחלת חיים הארוכה יחסית של בני שושלת נומנור לא רק רק אומרת שיש להם חיים ארוכים אלא שגם הם מזדקנים באופן הרבה יותר איטי, לכן פיזית הוא עדיין צעיר יחסית אבל בגיל לא. כן האוכל שם נראה כמו משהו בסגנון..

Purple Mushroom

New member
ליב טיילור ממש יפה שם

יש לה מחשוף רומנטי בסרט, כאמור, שר הטבעות- 2 הצריחים :)

ניר4819

New member
מששהו מעניין בהקשר זה

וקודם כל, הבהרה: החוויה שאני אתאר עכשיו אינה אישית שלי, למרות שאני אכתוב אותה מהפן האישי שלי. אני מכיר עוד כמה וכמה אנשים ששותפים לה.

את סרטי שר הטבעות ראיתי בקולנוע כשיצאו, ואהבתי מאד. הייתי שותף, כמו הרבה אנשים, לקדחת הסרטים. מאוחר יותר גם קניתי מארז מיוחד של הוצאות הבמאי של הסרטים. ואז התבררה האמת: אני לא מסוגל לראות את הסרטים האלו שוב. אני לא יודע אם זה האורך או אם זו סיבה אחרת, אבל אין לי כוח לסרטים האלו, שבקולנוע אהבתי כל כך. כשאני מנסה לצפות, אני נשבר בדרך כלל בשעה הראשונה של אחוות הטבעת. אין לי סבלנות לזה פתאום.

ואת ההוביט אפילו לא ראיתי עדיין. צריך להשלים, בהזדמנות.

Don Nirtin

New member
לי יש סבלנות ברזל

וסרטים ארוכים זה לא הקטע שלי, אבל שר הטבעות זה מקרה מיוחד.

Berethor

New member
אני פעם ראיתי כמה מהם ברצף

וגם עשו פעם הרקנה מיוחדת של 3 הסרטים ביחד אבל לא הצלחתי להגיע לשם, אתה מתאר לעצמה שכל סרט מעל לשעתיים כמעט שלוש
. אבל מה שום דקה לא מיותרת שם לדעתי, זה אחלה סרטים, גם ההוביט אחלה סרט. הנה בשבילך שיר מהסרט.

http://www.youtube.com/watch?v=2MHTN4aptCo

Don Nirtin

New member
אני יודע

לא התכוונתי לראות סרט עד שעות מאוחרות כאלה.

בשביל זה יש לי DVD

Reyn

New member
התוכנית שלי היא לשכוח מקיומו של החג הזה

כפי ששכחתי ממנו מאז ומתמיד, וכפי שאני שוכח מקיומם של כל שאר החגים, למען האמת. לא שאני דוחק אותם במאמץ מהתודעה, אלא שמלכתחילה חגים בקושי תופסים חלק בתודעה שלי.
ביום חג אני נתקל מדי כמה זמן בסיטואציות ובאנשים שונים שמזכירים לי איזה יום היום, ובכל פעם מחדש אני שוכח אחרי דקה.

חחחח הבהלת אותי

חשבתי שבאמת יש 9 באב

לעולם לא אלמד בעל פה לוח שנה עיברי
:-\

טוב האמת
למה לשפוך מלח על פצעים?!

עדיף פשוט לא להזכיר את היום הזה וזהו !!!!!!!!!!!

אני רציתי לנסוע לחברה שלי שגרה בעיר אחת
אבל אין לי חשק

מעדיפה "לקבור" תצמי בלימודים
ואני באמת מאוד עסוקה יש לי לוח זמנים צפוף

אולי אני אעשה יום אהבה לעצמי
אכין לעצמי עוגה או משהו
נראה כבר
זה ביום חמישי הזה נכון?

Berethor

New member
אם כבר "תשעה באב" לכל הרווקים באשר הם

באופן אישי, אין לי בעיה עם היום הזה, אני מעדיף לפרגן מאשר לקנא, אבל חוץ מזה זה פשוט לא חג שרלוונטי עליי כרגע..

ניר4819

New member
שאלה טובה

יש לי עבודה להתחיל לכתוב לאוניברסיטה, ולא סתם אלא על הסרט האהוב עלי ביותר - ראן של קורסאווה. אז זה יהיה כיף. מתכנן להתחיל ביום חמישי, אחרי שאראה עוד איזה פעם-פעמיים את הסרט הגאוני, שראיתי כבר כמה פעמים בעבר אבל תמיד כיף למצוא תירוץ לראות אותו שוב.

וחוץ מזה, עוד בענייני צפיות - התחלתי לראות את בית הקלפים, סדרת האינטרנט של דיוויד פינצ'ר וקווין ספייסי, ואני נהנה מאד. מקווה לסיים אותה עד יום חמישי.

וולנטיין הוא בדרך כלל יום לא פשוט עבורי. אמצעי התקשורת מלאים בענייני ולנטיין, וזה קצת עושה צביטה בלב. לשמחתי, טלביזיה אין לי, ואני אשתדל מאד לא לקרוא עיתונים ביום האמור, וגם לא לגלוש לאתרי החדשות. לנתק את עצמי, בעזרת קורסאווה ופינצ'ר.

למעלה