⭐ שרשור הכוונה ומודיעין 1/4-30/4 ⭐

florita86

Well-known member
היי חברים. ביום שני
מגני תקווה ואני רוצה להגיע לרשפון בהמשך. בדרך ארצה ללכת לאיזשהו ים שיאפשר לי לאחר מכן להגיע לרשפון. רעיונות בבקשה?

EHP12

Active member
היי חברים. ביום שני
מגני תקווה ואני רוצה להגיע לרשפון בהמשך. בדרך ארצה ללכת לאיזשהו ים שיאפשר לי לאחר מכן להגיע לרשפון. רעיונות בבקשה?
יש את 623 שהתחנה האחרונה שלו סמוכה לחוף פולג. כדי להתחבר אליו מגני תקווה יש לנסוע עם 55 עד לרכבת מרכז ומהרציפים בנמיר לצפון לקחת את 623. 623 מגיע לרכבת מרכז ב-xx:15 כל שעה. זאת אומרת שצריך לקחת את 55 מגני תקווה ב-xx:30 (45 דקות נסיעה)

עם 623 שיוצא כל x:15 מחוף פולג אפשר לרדת ברשפון.

florita86

Well-known member
יש את 623 שהתחנה האחרונה שלו סמוכה לחוף פולג. כדי להתחבר אליו מגני תקווה יש לנסוע עם 55 עד לרכבת מרכז ומהרציפים בנמיר לצפון לקחת את 623. 623 מגיע לרכבת מרכז ב-xx:15 כל שעה. זאת אומרת שצריך לקחת את 55 מגני תקווה ב-xx:30 (45 דקות נסיעה)

עם 623 שיוצא כל x:15 מחוף פולג אפשר לרדת ברשפון.
היי תודה רבה, זה החוף אתה אומר שיאפשר לי לאחר מכן בצורה טובה להגיע לרשפון כן?

EHP12

Active member
היי תודה רבה, זה החוף אתה אומר שיאפשר לי לאחר מכן בצורה טובה להגיע לרשפון כן?
חוף פולג הוא החוף היחידי שיש ממנו קו ישיר לרשפון. רק שימי לב שהוא (קו 623) פעם בשעה ב-x:15.

אופציה נוספת להגעה לחוף פולג אם את לא רוצה לחכות במיוחד ל-623 (שהוא פעם בשעה). רכבת לנתניה ספיר ומשם קו 61 לכיוון חוף פולג.

florita86

Well-known member
חוף פולג הוא החוף היחידי שיש ממנו קו ישיר לרשפון. רק שימי לב שהוא (קו 623) פעם בשעה ב-x:15.

אופציה נוספת להגעה לחוף פולג אם את לא רוצה לחכות במיוחד ל-623 (שהוא פעם בשעה). רכבת לנתניה ספיר ומשם קו 61 לכיוון חוף פולג.
היי תודה, התדירות של קו 61 היא יותר מהירה? ובאיזו תחנה יש לרדת כדי להגיע לחוף הזה?

EHP12

Active member
מאוניברסיטת אריאל לדרום גבעתיים (כורזין\רחוב ההסתדרות\המאבק) באמצע השבוע בערב.
תודה.
86/186 לצומת סגולה לחצות את הכביש וללכת לכיוון דרום (כביש 40 לכיוון סירקין). ומשם 364.

שים לב אוטובוס אחרון מאריאל ב-22:00. אחרי זה רק טרמפים.

תודה.
86/186 לצומת סגולה לחצות את הכביש וללכת לכיוון דרום (כביש 40 לכיוון סירקין). ומשם 364.

שים לב אוטובוס אחרון מאריאל ב-22:00. אחרי זה רק טרמפים.
לא עדיף להחליף בתחנה רקלת בן גוריון כי יש יותר קווים?

EHP12

Active member
תודה.

לא עדיף להחליף בתחנה רקלת בן גוריון כי יש יותר קווים?
לא. כי מתחנת בן גוריון אין שירות טוב לגבעתיים. יש את קו 35, שקרוב, אבל יהיה לך קשה למצוא אותו. והוא רק בתדירות של כל חצי שעה.

364 יוצא כל חצי שעה עגולה, ותוך 5 דקות מגיע לסגולה. (כלומר x:05 x:35). אם אתה קולט שתהייה לך המתנה רבה ל-364: אם אתה על 186, סע איתו עד לז׳בוטינסקי רמת גן ומאותה תחנה להחליף ל-57. אם אתה על 86, תחליף ממנו לדנקל, רד בתחנת ביאליק ומשם 57.

נערך לאחרונה ב:

florita86

Well-known member
שוב אני חברים:) אם אני רוצה להגיע לאחד מחופי הרצליה ביום ראשון ומשם לרשפון:) אשמח להבין בבקשה עם איזה קווים אוכל לעשות זאת? האם יש קווים כלשהם בתדירות גבוהה יותר? והאם ביום שלישי תהיה אגב בכלל תחבורה ציבורית?

EHP12

Active member
שוב אני חברים:) אם אני רוצה להגיע לאחד מחופי הרצליה ביום ראשון ומשם לרשפון:) אשמח להבין בבקשה עם איזה קווים אוכל לעשות זאת? האם יש קווים כלשהם בתדירות גבוהה יותר? והאם ביום שלישי תהיה אגב בכלל תחבורה ציבורית?
יום שלישי התחבורה הציבורית במתכונת שבת. על כל המשתמע מכך.

כדי להגיע לחוף הרצליה, מהאזור שלך יש מלא אופציות:
קו 621 מאוניברסיטת בר אילן עד לתחנה הסופית. תדירות פעם בשעה וחצי
קו 256 עד לתחנה האחרונה, ומהרציפים בנמיר 91 עד לתחנה הסופית.
קו 55 מגני תקווה עד ויצמן/בארי, ללכת לכיכר המדינה ומשם קו 90 עד לתחנה הסופית.

כדי להגיע משם לרשפון. צריך לקחת כל קו שיוצא עד למחלף הסירה. משם ללכת לתחנת האוטובוס לכיוון חיפה, ומשם קווים 601 ו-606 לרשפון.

florita86

Well-known member
היי תודה רבה, וסליחה על הבורות מהו שם החוף בהרצליה? או שאני פשוט יורדת תחנה סופית עם הקו ושם יש רק חוף אחד?
והאם יש עוד קווים שמובילים אל החוף הזה נגיד מתחנת מרכז סבידור בת'א?

EHP12

Active member
היי תודה רבה, וסליחה על הבורות מהו שם החוף בהרצליה? או שאני פשוט יורדת תחנה סופית עם הקו ושם יש רק חוף אחד?
והאם יש עוד קווים שמובילים אל החוף הזה נגיד מתחנת מרכז סבידור בת'א?
אם את רוצה תדירות גבוהה מרכבת מרכז, לכי על דרך נמיר לכיוון צפון, תחצי את הרמזור עם ז'בוטינסקי ומשם יש לך גם 90 (כל 20 דקות) וגם 91 (כל 30 דקות). כמובן שאם את רואה בהליכה על נמיר את 91 כשאת בנמיר לפני ז'בוטינסקי תעלי עליו. אצל שני הקווים את צריכה לרדת בתחנה הלפני אחרונה (קניון ארנה), ומשם את הולכת חמש דקות לכיוון צפון למקום שמוכר כ"חוף הנכים".

אופציה נוספת היא לקחת רכבת להרצליה ומשם קו 31 (תדירות של כל 20/30 דקות. שימי לב שאת בתחנה לכיוון הרצליה ולא לכיוון רעננה) שעובר בכל החופים של הרצליה. פשוט תרדי איפה שאת רואה את הים. כדי להגיע משם לרשפון לוקחים את 31 (לכיוון ההפוך ממנו ירדת כמובן) עד ל"מחלף נוף ים", חוצה את הגשר להולכי רגל ומשם כל אוטובוס שעובר שם, תשאלי את הנהג אם יש לו הורדה ברשפון (יש יותר קווים שכן מאשר שלא לכן אני לא מונה אותם).חושב שזה יהיה האמת עדיף לך מאשר לעשות את ההחלפה במחלף הסירה. פשוט תתזמני את סוף הבילוי שלך בים לזמני היציאה של 31 (כל 20 דקות עד 15:00 ואז כל חצי שעה אוטובוס).

לאחר הסתכלות במפה, יכול להיות שממחלף נוף ים יהיה לך שווה ללכת חצי שעה (2.5 ק"מ) ברגל דרך כפר שמריהו לרשפון. במיוחד אם את צריכה לתוך היישוב רחוק מכביש החוף. מאשר לחכות לאוטובוס בשביל לנסוע תחנה אחת.

נערך לאחרונה ב:

florita86

Well-known member
אם את רוצה תדירות גבוהה מרכבת מרכז, לכי על דרך נמיר לכיוון צפון, תחצי את הרמזור עם ז'בוטינסקי ומשם יש לך גם 90 (כל 20 דקות) וגם 91 (כל 30 דקות). כמובן שאם את רואה בהליכה על נמיר את 91 כשאת בנמיר לפני ז'בוטינסקי תעלי עליו. אצל שני הקווים את צריכה לרדת בתחנה הלפני אחרונה (קניון ארנה), ומשם את הולכת חמש דקות לכיוון צפון למקום שמוכר כ"חוף הנכים".

אופציה נוספת היא לקחת רכבת להרצליה ומשם קו 31 (תדירות של כל 20/30 דקות. שימי לב שאת בתחנה לכיוון הרצליה ולא לכיוון רעננה) שעובר בכל החופים של הרצליה. פשוט תרדי איפה שאת רואה את הים. כדי להגיע משם לרשפון לוקחים את 31 (לכיוון ההפוך ממנו ירדת כמובן) עד ל"מחלף נוף ים", חוצה את הגשר להולכי רגל ומשם כל אוטובוס שעובר שם, תשאלי את הנהג אם יש לו הורדה ברשפון (יש יותר קווים שכן מאשר שלא לכן אני לא מונה אותם).חושב שזה יהיה האמת עדיף לך מאשר לעשות את ההחלפה במחלף הסירה. פשוט תתזמני את סוף הבילוי שלך בים לזמני היציאה של 31 (כל 20 דקות עד 15:00 ואז כל חצי שעה אוטובוס).

לאחר הסתכלות במפה, יכול להיות שממחלף נוף ים יהיה לך שווה ללכת חצי שעה (2.5 ק"מ) ברגל דרך כפר שמריהו לרשפון. במיוחד אם את צריכה לתוך היישוב רחוק מכביש החוף. מאשר לחכות לאוטובוס בשביל לנסוע תחנה אחת.
המון המון תודה

florita86

Well-known member
חברים היי, האם ביום ראשון ושני הקרוב תהיה תחבורה ציבורית?

florita86

Well-known member
חברים תודה, איזה מבאס זה הכפייה הזו מבחינת התחבורה :(

למעלה