💗🥂שבת שלום לכולם

מאלף שבלולים

Well-known member
כל מה שנכתב כאן לוקה בחוסר הבנה.
בדסמ זו נטיה מינית בדיוק כמו כל נטיה אחרת.
לא טרנד ולא נעליים.
או שנולדים ככה, או שלא.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
לא טרנד ולא נעליים.
או שנולדים ככה, או שלא.
אף אחד לא כתב שזה טרנד,הזכרתי את ה ,BDSM בהומור ולא כחלק ממני,ומה שתארתי שאני אוהבת זה רחוק מיחסי שליטה ששם לא מקומי.

nomadbb

Member
לא טרנד ולא נעליים.
או שנולדים ככה, או שלא.
לא חייבים להיוולד לזה וגם לא חייבים לראות שחור או לבן יש מספיק רבדים בכל דבר שאפשר להתנסות בהם בלי ללכת מיד לקיצון
שוט קטן אזיקים רכים וכיסוי עיינים גם עושה את העבודה וזה גם נחשב בדסמ

מאלף שבלולים

Well-known member
לא חייבים להיוולד לזה וגם לא חייבים לראות שחור או לבן יש מספיק רבדים בכל דבר שאפשר להתנסות בהם בלי ללכת מיד לקיצון
לא, זה לא נחשב אבל תעשה מה שמתאים לך ולבת הזוג שלך

in bal1

Well-known member
אמא!!! מפחיד!!!

Yakir4179

Well-known member
אצלי היה מאוד נחמד בעצמאות בערב עשיתי המנגל שינוי לגמרי,ב4 לפנות נסעתי בשקט ,נכנסתי למוזיאונים מעניינים בירושלים ,אכלתי ארוחת בריאות,הכרתי ערביה לפי הסטורי שלה בווצאפ היא לא נראת אוהבת ישראל,מתלבט אם לחסום אותה,קליק וכימיה זורמת והתחרמנו במלון ששהיתי בו ,הייתי בטוח שהיא גרושה ,בערב סיפרה לי אם לא יפריע לי שהיא נשואה ? סיפרה על הבעיות בעלה לא מתפקד והיא בעלת הבית עם 5 ילדים,עם 2 סלולרי אני במקום בעלה ישר הייתי חושד,סיימנו שבוע מעניין סטוץ טוב עם תיירת צעירה,חירמונים עם ערביה נשואה לא באושר,גייז איטלקי גוי מדריך טיולים בתחיל איתי,וגייז מאוד נשי וצעיר תייר מגרמניה עשה לי עיניים בעיר הקודש!​

למעלה