24444444 עכשיו

MolsBolsRules

New member
מי שלא רואה עכשיו אני מקווה

שהתכנית בלילה זה שידור חוזר "המבוקשים" הוא ממש מותק בראיון. יש עוד שידור ב22:30 היום זה מיד אחרי הקליפ מותק שלי.

איראלה נא להזכיר לי !

הייתי אומרת לתומר ,אבל השילוב של תומר ולזכור הוא לא מי יודע מה
למרות שבזמן האחרון הוא מתחיל לזכור ..

מורי תהיי בערב בבית

תפאום תראי אותי נבהל כי הטלויזיה נפתחה לי משום מה והשלט קילומטר ממני ואז 5 דקות אח"כ אני אזכר שכיוונתי את הטלויזיה להפתח לבד בעשר וחצי הסניליות שלי גרמה לכך שאני צריך שכל דבר אחר (מלבדי) יזכור דברים בשבילי

חחחחחחחחחח

אני כבר מדמיינת אותך לא מבין למה הטלביזיה נפתחה פתאום .. אתה עוד עלול לסגור לי אותה

מהה ../images/Emo93.gif

כמעט כל יום אני רואה המבוקשים דווקא היום ראיתי תוכניות מוקלטות של סדרה שאני אוהב כיוונתי את הטלויזיה שתפתח לבד בערוץ 24 היום ב22:30

זה הולך ככה יותר !!

אני כל היום יושבת על בערוץ הזה ובדיוק כשאני לא בבית שמים את הקליפ !! די עם חוקי המרפי האלה
רוצה לראות כבר את מותק שלי !!

מיכיל

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

הפסדתיייייייייייייי!!!ולמה?כי ראיתי שידור חוזר של מיכאלה כי לא ראיתי את הפרק עצמו...אוףףףףףףףףףףף !!!לפני הפרק של מיכאלה היה לי פתוח ערוץ 24 אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף!!!!!!!! למה??????? וגם עוד לא הספקתי לראות את הקליפ של מותק שלי. אוף !

tamar brandy

New member
יאוווווווווו../images/Emo163.gif

אני לא מאמינה! לא לא לא! פאקקק כל היום ישבתי על ערוץ 24! ובלי הגזמות ערוץ 24 היה פתוח כל הזמן אבל בטח גלעד היה שם שראיתי בובספוג
ועכשיו שראיתי המורדים העברתי שניה והיה ת'סוף של השיר! ת'סוף!!!! בעעעעעעעע אני חייבת לראות היוםםםם

ראיתי

ואני כל כך מסכים עם מה שהוא אמר כל כתיבה כשאתה כותב אתה בא להעביר הרגשה ולא מתיימר להכניס את הסיפור פנימה

shir shir

New member
חייביים להקליט!!!

חובה!!! שישאר לנו הקליפ וגלעד למזכרת!!!

אההה בעעעע דהההההה

טוב הוא כזה חמוטי !<מורי נשמעת גרופית לחלוטין> אהבתי את מה שהוא אמר . לגבי הקליפ - קשה לי איתו ! לא יודעת למה אולי כי אני כל כך מכורה לשיר הזה והוא כזה שיר מקסים בשבילי . הקליפ קצת הרס לי לצערי .. לא נורא יעבור.
ותודית לאריאלה על ההודעית |נשיקית|

למעלה