All in the Family מאי 2024 – סיכום חודש 🐇🥭🪂🧻🖋️🏓🐢

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אם תהיה לי עצמאות אני לא רוצה ללכת גם

בחודש אפריל
נפתחו 29 שרשורים חדשים
389 הודעות חדשות
45 סדרות חדשות
62 סרטים חדשים
185 כטבמים
146 טילים
4 בנים
5 אפיקומנים
וחמסין אחד חזק

למה יש לנו לצפות לחודש מאי:

סדרות חוזרות (דוקטור הו, Hacks, המרוץ לדראג של רופול, ברידג'רטון, Evil, ראיון עם ערפד)

סדרות חדשות (The 8 Show, Tires, Eric, Geek Girl, Dark Matter, The Big Cigar)
סרטי קולנוע חדשים כמו כוכב הקופים החדש, גארפילד, פיוריוסה (מאד מקס), חברים דמיוניים ועוד
בנוסף נשלים עם הכניסה לעונה החמה
נזכור ביום השואה
"נזכור" ביום הזיכרון
ננסה להבין כיצד לציין את יום העצמאות הזה

ואולי נדליק מדורה בל"ג בעומר

|נרות| חוץ מזה נציין ימי הולדת של רייצ'ל גרין, איאן גלאגר, ליסה סימפסון, קרמיט, גרגורי האוס, קנת' פארנל, ג'ון לוק, אריק פורמן, ארצ'י בנקר.

שאלון יעלה מאוחר יותר (לונה תעלה)

אבל לבנתיים: צב או ארנב?

נדירליאל

Active member

בחודש אפריל נפתחו 29 שרשורים חדשים
389 הודעות חדשות
45 סדרות חדשות
62 סרטים חדשים
185 כטבמים
146 טילים
4 בנים
5 אפיקומנים
וחמסין אחד חזק

סדרות חוזרות (דוקטור הו, Hacks, המרוץ לדראג של רופול, ברידג'רטון, Evil, ראיון עם ערפד)

סרטי קולנוע חדשים כמו כוכב הקופים החדש, גארפילד, פיוריוסה (מאד מקס), חברים דמיוניים ועוד
נזכור ביום השואה
"נזכור" ביום הזיכרון

|נרות| חוץ מזה נציין ימי הולדת של רייצ'ל גרין, איאן גלאגר, ליסה סימפסון, קרמיט, גרגורי האוס, קנת' פארנל, ג'ון לוק, אריק פורמן, ארצ'י בנקר.

היכן משודרת "המרוץ לדראג"?

Lion_Heart

Well-known member

389 הודעות חדשות
45 סדרות חדשות
62 סרטים חדשים
185 כטבמים
146 טילים
4 בנים
5 אפיקומנים
וחמסין אחד חזק

נזכור ביום השואה
"נזכור" ביום הזיכרון

קודם כל...אתה לא מתבייש? מה קרה ל may the force be with you מאי???
דבר שני...צב, חית מחמד יותר חמודה!

Lhuna3

Well-known member
לפחות תגיד לי אם זו באמת חידה ואם יש לנו סיכוי כלשהו לפתור אותה, אחרת זה סתם אכזרי.
389 הודעות חדשות
45 סדרות חדשות
62 סרטים חדשים
185 כטבמים
146 טילים
4 בנים
5 אפיקומנים
וחמסין אחד חזק
ש-ב-שמיים ובאאאאאאאארץ
אני אגיד את האמת שהציפיות שלי מהעונה החדשה של הדוקטור הן לא גבוהות, אבל אני כן מצפה שלפחות בהתחלה יהיו לנו פה דיונים עליהן.
Dark matter? הממממ אני צריכה לבדוק מה זה, כי מעניין אותי אם זה משהו שמבוסס על ספר בשם זה שקראתי לאחרונה. אם כן זה יכול להיות לגמרי וואו.
בעקרון אני נגד לציין אותו הפעם.
בבקשה לא.
|נרות| חוץ מזה נציין ימי הולדת של רייצ'ל גרין,
המנהג לציון יומהולדתה צריך להיות שכולם הולכים למספרה ועושים תסרוקת מהממת!
יש! מתה על השאלונים שלה!
צב זו חיה יותר מופלאה בעיני.
כאילו ארנב זה אמנם פרוותי וחמוד, אבל יש לו תחרות בז'אנר עם חתולים, כלבים, ראקונים, אוגרים ועוד רבים, ואני לא בטוחה שהוא מקום גבוה בתחרות הזאת. לא היה לי אף פעם ארנב, אבל מרגיש לי שיחסית לאחרים בסגנון, הוא פחות חיה שאפשר לתקשר איתה ולהבין מה עובר לה בראש.
צב זה משהו אחר לגמרי ודי יחודי, וזה שהם יכולים לחיות המון שנים זה לפעמים מדהים.
וחוץ מזה הוא תמיד בבית שלו!

dilia snake

Well-known member
"נזכור" ביום הזיכרון
אני ממש מפחדת ממה שיהיה השנה בבית קברות, בנחלת יצחק איפה שהמשפחה שלי נמצאת, אמורה לבוא מיכל וולדיגר ובא לי להקיא רק מהמחשבה.
כל עוד יש חטופים בעזה לא צריך ואין מה לחגוג.
ארנב, כי אני תמיד בעד חיות חמודות.

LeAnnDyIan

Well-known member
יש! מתה על השאלונים שלה!
עכשיו אני מצפה למשהו מדהים ואסור לך לאכזב!!
היום בבוקר החלטתי לגזור לעצמי 10 ס״מ סתם ככה כי משעמם לי. אז נגיד שזה היה לכבודה😂

didalf

Well-known member
389 הודעות חדשות
45 סדרות חדשות
62 סרטים חדשים
185 כטבמים
146 טילים
4 בנים
5 אפיקומנים
וחמסין אחד חזק
3 אבות 2 לוחות הברית 1 טיילור סוויפט שבשמיים ובארץ

:-/

יאיי
שתדעו לכם שאני אצל ההורים שלי כי יש לי תור לרופא שנמצא בשכונה פה מחר בבוקר וגררתי את המחשב במיוחד כי היום הראשון לחודש. אז כל הכבוד לך שפתחת בזמן וקדימה לונה שאלון!
ארנב יותר חמוד.

לפחות תגיד לי אם זו באמת חידה ואם יש לנו סיכוי כלשהו לפתור אותה, אחרת זה סתם אכזרי.
די לונה די:-D

:-D

יש! מתה על השאלונים שלה!
יאללה גברת

כאילו ארנב זה אמנם פרוותי וחמוד, אבל יש לו תחרות בז'אנר עם חתולים, כלבים, ראקונים, אוגרים ועוד רבים, ואני לא בטוחה שהוא מקום גבוה בתחרות הזאת. לא היה לי אף פעם ארנב, אבל מרגיש לי שיחסית לאחרים בסגנון, הוא פחות חיה שאפשר לתקשר איתה ולהבין מה עובר לה בראש.
צב זה משהו אחר לגמרי ודי יחודי, וזה שהם יכולים לחיות המון שנים זה לפעמים מדהים.
השקעת בזה הרבה מחשבה:-D
וחוץ מזה הוא תמיד בבית שלו!
כמובן קלאסי לפורום הזה.

אני ממש מפחדת ממה שיהיה השנה בבית קברות, בנחלת יצחק איפה שהמשפחה שלי נמצאת, אמורה לבוא מיכל וולדיגר ובא לי להקיא רק מהמחשבה.
אויש|נחמה|

היום בבוקר החלטתי לגזור לעצמי 10 ס״מ סתם ככה כי משעמם לי. אז נגיד שזה היה לכבודה😂
:-0
למרות שאני לפעמים גוזרת לי חתיכות קטנות כשמשעמם לי|פנים|

Lhuna3

Well-known member
השאלון

|1תו|שם
:
|1תו|תעודת זהות:
|1תו|מספר כרטיס אשראי:

|שי|סדרות החודש:
|שי|סרטי החודש:
|שי|שירי החודש:
|שי|ספרי החודש:
|שי|דמויות (אהובות) החודש:
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש:
|שי|שחקני החודש:
|שי|קראשי החודש:
|שי|ציטוט חודשי:
|שי|סיבה למסיבה:
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש:
|שי|למה אתם מצפים בחודש מאי:

👷‍♂️היום, 1 במאי, הוא חג הפועלים. לטובת/נגד מה/מי אתם פועלים ואיך?

👷‍♂️איזה סדרת טלויזיה מתאימה לחג הזה?

👷‍♂️ספרו לי על הרגלי הגרביים שלכם: איזה צבעי גרביים יש לכם? האם כולן אותו דבר? כולן באותו אורך? האם יש לכם בודדות שהשניה נעלמה, ומה אתן עושים איתן? האם טורחים להתאים גרביים תמיד או שיכולים לצאת מהבית עם גרביים לא תואמות? האם יש לכן גרביים שונות לנסיבות שונות או מקומות שונים? האם יש לכם גרביים עם חורים שאתם ממשיכים ללכת איתן בכל זאת? ואם כן - למה? וכמה זוגות גרביים בערך יש לכם?

👷‍♂️מי הסופר/ת האהוב/ה עליכם ביותר, או שקראתם הכי הרבה ספרים שלו/ה?

👷‍♂️מהי מטרת העל שלכם בחיים?

👷‍♂️באיזו מדינה (לא ישראל) הייתם בוחרים להיוולד אם יכולתם לבחור, ולמה דווקא שם?

👷‍♂️מה הרוטב הכי טוב שיש?

👷‍♂️ מישהו הציע לי רעיון שבגלל שהעולם שונא אותנו (היהודים) ולא חושב שמגיע לנו מדינה משלנו וכולם נלחמים בנו, אז שנהפוך למדינה של פיראטים שחיים בספינות. מה דעתכם על הרעיון?

|גזוז|תמונה/וידאו/בדיחה/משהו שבא לכם לחלוק איתנו
?

dory30

Well-known member
שם: דורי
ת.ז+כרטיס אשראי- חסוי, נחשי למה?!
סדרות החודש: הג'נטלמנים, התייר, רוח צפונית.
סרטי החודש: ראיתי את העיר האבודה
ספרי החודש: ארץ המנזרים, התחלתי בחג.
דמויות: האחים הורנימן (הג'נטלמנים), אליוט (התייר)
דמויות מעיקות: לא זכור לי
שחקני החודש: לוסי איוב, תיאו ג'יימס, קאיה סקודרליו, דניאל רדקליף
קראש החודש: לוסי איוב
סיפור החודש: שמעתי את השכן מסביר לחבר בטלפון שהוא מוציא גימלים מהמשך הלחימה ע"י ניסור הרגל במסור חשמלי. רק בריאות.
ציטוט חודשי: "לאחי מעלות רבות, התמדה אינה אחת מהם" (הג'נטלמנים); "תשאיר לה יד חופשית אחת, היא צריכה לתרגם" (העיר האבודה)
סיבה למסיבה- אמנם שנה קשה, אבל אפגש עם בני דודים ליום העצמאות
סיפור החודש- בן דוד שלי קיבל תעודת הוקרה מצה"ל על פועלו כאזרח, בתחום התעשייה הבטחונית (מעבר לכך, לא אפרט. מסווג).
איזו סדרת טלוויזיה מתאימה לחג הזה? שאלה קשה, לכן לא אענה.
למה אתם מצפים בחודש מאי? להפעיל מזגן, כדי לסתום את הפה של השכנים. הם רועשים אפילו ביחס לישראלים.
גרביים- לא הרבה שחורים, יותר בכיוון של חום.
סופרים- בארץ מישקה בן דוד; בחו"ל פאולו קואלו ומרג'אן סטראפי
מטרת העל בחיים- לחיות, כאילו?
באיזו מדינה הייתי בוחרת להיוולד? איטליה, כנראה. לא יודע לנמק.
הרוטב הכי טוב שיש? צ'ילי. גם בריביקיו בסדר.
מישהו הציע לי רעיון שבגלל שהעולם שונא אותנו (היהודים) ולא חושב שמגיע לנו מדינה משלנו וכולם נלחמים בנו, אז שנהפוך למדינה של פיראטים שחיים בספינות. מה דעתכם על הרעיון?
סליחה? מי המוח היצירתי הזה?
|גזוז|תמונה/וידאו/בדיחה/משהו שבא לכם לחלוק איתנו?
לא עניתי על שיר החודש, אז אתרום את זה:

נערך לאחרונה ב:

נדירליאל

Active member
סדרות החודש: הג'נטלמנים, התייר, רוח צפונית.
סרטי החודש: ראיתי את העיר האבודה
ספרי החודש: ארץ המנזרים, התחלתי בחג.
דמויות: האחים הורנימן (הג'נטלמנים), אליוט (התייר)
דמויות מעיקות: לא זכור לי
שחקני החודש: לוסי איוב, תיאו ג'יימס, קאיה סקודרליו, דניאל רדקליף
שניים אני מכיר, לוסי איוב ודניאל רדקליף
קראש החודש: לוסי איוב
סיפור החודש: שמעתי את השכן מסביר לחבר בטלפון שהוא מוציא גימלים מהמשך הלחימה ע"י ניסור הרגל במסור חשמלי. רק בריאות.
ציטוט חודשי: "לאחי מעלות רבות, התמדה אינה אחת מהם" (הג'נטלמנים); "תשאיר לה יד חופשית אחת, היא צריכה לתרגם" (העיר האבודה)
סיפור החודש- בן דוד שלי קיבל תעודת הוקרה מצה"ל על פועלו כאזרח, בתחום התעשייה הבטחונית (מעבר לכך, לא אפרט. מסווג).
איזו סדרת טלוויזיה מתאימה לחג הזה? שאלה קשה, לכן לא אענה.
למה אתם מצפים בחודש מאי? להפעיל מזגן, כדי לסתום את הפה של השכנים. הם רועשים אפילו ביחס לישראלים.
גרביים- לא הרבה שחורים, יותר בכיוון של חום.
סופרים- בארץ מישקה בן דוד; בחו"ל פאולו קואלו ומרג'אן סטראפי
לא אוהב את מישקה, יותר מדיי צפוי, מסחרי ומיועד בעיקר למכירה ולעשיית כסף.
מטרת העל בחיים- לחיות, כאילו?
באיזו מדינה הייתי בוחרת להיוולד? איטליה, כנראה. לא יודע לנמק.
הרוטב הכי טוב שיש? צ'ילי. גם בריביקיו בסדר.

סליחה? מי המוח היצירתי הזה?

נדירליאל

Active member
השאלון

|1תו|שם
: אלול
|1תו|תעודת זהות: אבדה בפעם העשירית
|1תו|מספר כרטיס אשראי: אין לי

|שי|סדרות החודש: - מונק, פיקארד-עונה 2, סיזיפוס
|שי|סרטי החודש: הכפיל
|שי|שירי החודש: ??
|שי|ספרי החודש: תיאודיסיאה של יותם חותם, קריאה רב תרבותית ומעמיקה בסדרה "גלקטיקה". הספר פורסם ב- 2010
|שי|דמויות (אהובות) החודש: שרונה של מונק, אלנור החתיך המושלם מפיקארד
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש: ליילנד טוטלמאייר מ-מונק, הסגן הדביל שלו, דישר
|שי|שחקני החודש: פטריק סטיוארט? ממש לא. האיש עובד רק על מנעד אחד, ויש גם בעונה הראשונה וגם בשנייה המון צחוקים ולעג ל"שייקספיריות" שלו.
|שי|קראשי החודש: ג'ייסון ממואה, הכפיל
|שי|ציטוט חודשי:
|שי|סיבה למסיבה:
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש: חזרנו מאירופה האביבית והקרירה. בניגוד לכל התחזיות על אנטישמיות אצל הסקנדינביות - ולאיי אישי, כלום, ריין. בשלב מסוים עם גיסי היינו באיזה מקום ודיברנו אנגלית, אז אמרתי לו בעברית: תגיד, למה אני מדבר אתך אנגלית? לאף אחד לא אכפת, וזה אחרי הפגנה אנטישראלית גדולה בסטוונגר.
|שי|למה אתם מצפים בחודש מאי: שאולי האישה האיומה הזו, רגב, תיעלם לגמרי מהנוף.

👷‍♂️היום, 1 במאי, הוא חג הפועלים. לטובת/נגד מה/מי אתם פועלים ואיך? כבר שנים ארוכות שחג הפועלים הפסיק להיות יום בחירה במוסדות החינוך.

👷‍♂️איזה סדרת טלויזיה מתאימה לחג הזה?כל הסדרות שעוסקות במעמד הפועלים, לא חשוב איזו שפה.

👷‍♂️ספרו לי על הרגלי הגרביים שלכם: איזה צבעי גרביים יש לכם? האם כולן אותו דבר? כולן באותו אורך? האם יש לכם בודדות שהשניה נעלמה, ומה אתן עושים איתן? האם טורחים להתאים גרביים תמיד או שיכולים לצאת מהבית עם גרביים לא תואמות? האם יש לכן גרביים שונות לנסיבות שונות או מקומות שונים? האם יש לכם גרביים עם חורים שאתם ממשיכים ללכת איתן בכל זאת? ואם כן - למה? וכמה זוגות גרביים בערך יש לכם?
סקרנות ביזארית, יש כאן איזה FETISH לכפות רגליים או לגרביים?
בהיותי סוכרתי, הגרביים שלי מותאמים לחולי סכרת.
יש כמה וכמה. אומר אחד וייעלב השני. אז - מחבר שיר השירים, מחבר המטאמורפוזות-אובידיוס, אלזה מורנטה, יונתן שגיב, ז'אן ז'נה, עגנון, [ובחיי שדילגתי על עוד כמה גאונים כמו: טולסטוי, דוסטוייבסקי, באלזק, כריסטופר אישרווד...]
מעולם לא היתה, אז כנראה אין
טורקיה מחד גיסא או פאריס מאידך גיסא
הרוטב שאני מכין לסלט שלי
👷‍♂️ מישהו הציע לי רעיון שבגלל שהעולם שונא אותנו (היהודים) ולא חושב שמגיע לנו מדינה משלנו וכולם נלחמים בנו, אז שנהפוך למדינה של פיראטים שחיים בספינות. מה דעתכם על הרעיון?
מומלץ לצרפו לאוצר הבדיחה והחידוד של דרויאנוב
חלון ראווה באוסלו
1714645607568.png
1714645772123.png
דוד המלוא הדרו ברחוב מול פאב באוסלו.

נערך לאחרונה ב:

dilia snake

Well-known member
|1תו|שם: עדי|נחש|קוקס.
|1תו|תעודת זהות: אני אתן לך נקודה אחת של תפוז על מקוריות.
|1תו|מספר כרטיס אשראי: רוצה גם 3 ספרות מאחורי הכרטיס ותוקף? כדי להיות מכוסים?

|שי|סדרות החודש: נראה לי FBI כזה בנוהל ואלזבת'.
|שי|סרטי החודש: לא.
|שי|שירי החודש: לא.
|שי|ספרי החודש:פטיט אנגלז, המצאת הכנפיים, חנות הספרים של האתמול, השבועה הנמהרת שלנו, מכשפה עצלנית/רוחנית/ידענית, ספוטלס, לפצח את רובי, הלוחש לגבישים, פרפר בענבר(ייכנס גם לחודש הבא) ,מוות אורב ואיך להתחיל שערורייה(אני תוהה אם שכחתי ספר).
|שי|דמויות (אהובות) החודש: ברוטוס החתול ממכשפה עצלנית ואלזבת'.
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש: לא עולה לי.
|שי|שחקני החודש: קארי פרסטון.
|שי|קראשי החודש: צ'ארלי קוקס.
|שי|ציטוט חודשי: אין.
|שי|סיבה למסיבה: אין..
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש: אין
|שי|למה אתם מצפים בחודש מאי: לעוד דברים רעים.

👷‍♂️היום, 1 במאי, הוא חג הפועלים. לטובת/נגד מה/מי אתם פועלים ואיך? אני עצלנית נורא.

👷‍♂️איזה סדרת טלויזיה מתאימה לחג הזה? לא עולה לי.

👷‍♂️ספרו לי על הרגלי הגרביים שלכם: איזה צבעי גרביים יש לכם? האם כולן אותו דבר? כולן באותו אורך? האם יש לכם בודדות שהשניה נעלמה, ומה אתן עושים איתן? האם טורחים להתאים גרביים תמיד או שיכולים לצאת מהבית עם גרביים לא תואמות? האם יש לכן גרביים שונות לנסיבות שונות או מקומות שונים? האם יש לכם גרביים עם חורים שאתם ממשיכים ללכת איתן בכל זאת? ואם כן - למה? וכמה זוגות גרביים בערך יש לכם? כול מיני צבעים, לא יש עבות לחורף, קרסוליות, אורך רגיל. אני שונאת שגרב נעלמת, זה פשע נגד האנושות, יש לי גרב בודדת שכבר חודש אני לא מוצאת את הבת זוג שלה(שמישהו יתקשר לצופית גרנט!!), מי האיש הסוטה שהולך עם גרביים לא תואמים? יש לי גרביים לחורף וקרסוליות לנעלי ספורט בקיץ, לא כי אני לא סוטה, ובטח איזה 15-20 זוגות ונראה לי זה לא מספיק.

👷‍♂️מי הסופר/ת האהוב/ה עליכם ביותר, או שקראתם הכי הרבה ספרים שלו/ה? סנדרסון, מייקל קונלי וריק ריירדן(סנדרסון הכי אהוב).

👷‍♂️מהי מטרת העל שלכם בחיים? לישון.

👷‍♂️באיזו מדינה (לא ישראל) הייתם בוחרים להיוולד אם יכולתם לבחור, ולמה דווקא שם? יוון.

👷‍♂️מה הרוטב הכי טוב שיש? שמנת פטריות.

👷‍♂️ מישהו הציע לי רעיון שבגלל שהעולם שונא אותנו (היהודים) ולא חושב שמגיע לנו מדינה משלנו וכולם נלחמים בנו, אז שנהפוך למדינה של פיראטים שחיים בספינות. מה דעתכם על הרעיון? לא, איכ שמש.

420182555_10161201148397453_5817530857670353058_n.jpg

Lhuna3

Well-known member
תשובות

|1תו|שם: לונה3
|1תו|תעודת זהות: 00001111-2
|1תו|מספר כרטיס אשראי: 4580-5691-6702-7813

|שי|סדרות החודש:
- שידורים של "המשרד" ביס קומדי - נהניית שוב מאוד, לצערי הגענו לעונות שאחרי מייקל אבל עדיין די כיף. (אגב ג'יימס ספיידר שחקן שכבודו במקומו מונח, אבל התפקיד שהוא עושה שם בתור רוברט קליפורניה - זו דמות מעיקה! וארין הרבה יותר מצחיקה משזכרתי.)
- התחלתי סטארגייט, אבל אני עוד לא בשלב שאוהבת אותה (בתקווה שיגיע שלב כזה).
- Baby Reindeer - סדרה שיש בה ערך, אבל אני לא יכולה להגיד שנהנייתי ממנה.

|שי|סרטי החודש: אין.
|שי|שירי החודש:
שיר חדש של הקיפנס - I GO MEOW

|שי|ספרי החודש: The very secret society of irregular witches - לא איזה יצירה גדולה, אבך ספר קליל וחמוד מאוד, פיל גוד כזה. עכשיו אני מחפשת את הספר הבא שלי.
|שי|דמויות (אהובות) החודש: ארין מהמשרד

|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש: רוברט קליפורניה מהמשרד
|שי|שחקני החודש: אלי קמפר (ארין)
|שי|קראשי החודש: ארין (גירל קראש)
|שי|ציטוט חודשי: בטח משהו של מייקל סקוט. אוקיי דוויט שרוט מהרגע, מנסה למכור אירוע יום הולדת בחווה שלו לרוברט קליפורניה: "יש לנו מגוון של חבילות יום הולדת. בחבילת הבדיל יש הכי פחות עיזים. זה לא בלי עיזים, עדיין יש 10-12 עיזים, תלוי בזמינות שלהן."
|שי|סיבה למסיבה: הוצאתי אפליקציה ראשונה!
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש: אכלתי הרבה יותר מידי מצות.
|שי|למה אתם מצפים בחודש מאי: לשום דבר טוב.

👷‍♂️היום, 1 במאי, הוא חג הפועלים. לטובת/נגד מה/מי אתם פועלים ואיך? לא יודעת! למה שאלתי את זה |פנים|

👷‍♂️איזה סדרת טלויזיה מתאימה לחג הזה? סופרסטור. במיוחד בעונות שהם נלחמים על הזכויות שלהם שם וכל זה.

אז זהו שלאחרונה עשיתי "סדר" במגירת הגרביים שלי, וגיליתי ש:
יש לי בערך 70 זוגות גרביים 😲
היו במגירה בערך 20 גרביים בודדות שבת הזוג שלהן נעלמה. עשיתי צעד שהרגיש לי מהפכני ואמיץ ו-זרקתי אותן לפח!!
רוב הגרביים שלי הן לבנות, קצתן אפורות ומיעוט צבעוני יותר.
את הצבעוניות אני לרוב לובשת רק בבית בחורף, או מתחת למגפיים שלא רואים אותן ממילא. כי זה מרגיש לי קצת ליצני לצאת מהבית עם גרביים צבעוניות.
ורוב החיים שלי לא הייתי מעלה בדעתי לצאת מהבית עם זוג שאיננו זהה בדיוק, אבל בשנים האחרונות הבנתי שזה לחלוטין לא משנה כי אף אחד לא רואה.
אני לא אלך עם גרב אחת לבנה ואחת אפורה, אבל אני כן הולכת עם גרביים לבנות שיש עליהן עיטור/כיתוב וכו' אחר, ומרגישה מורדת :-D

בעבר הרחוק קראתי הרבה ספרים של אסימוב, של קוני וויליס, ועוד רבים ששכחתי. כרגע אני מאוד אוהבת את אנדי וויר, בלאק קראוץ'... יש לי הרגשה שאני שוכחת הרבה.

להמנע מכאב (פיזי ורגשי). (אני יודעת שזאת לא מטרה ברת השגה כמובן)

בהנחה שאני לא נולדת יהודיה, כן? אז אני מחפשת מקום תרבותי, מתקדם, שלא קר בו מידי ולא חם מידי, נטול מלחמות וקונפליקטים פוליטיים משמעותיים בתקופת חיי... לא יודעת, כאילו משהו כמו נורווגיה אולי, אבל בלי הקור. אולי אוסטרליה מתאימה? או דרום קוריאה?

רוטב פטריות וזוהי התשובה הנכונה היחידה!!

יש לי עם זה בעיית קשה כי אני סובלת מבחילות בשייט. אבל חוץ מזה אני יכולה לראות בזה כמה יתרונות. לא רבים עם אף אחד על אדמה. אפשר להפריד בקלות בין מגזרים שלא מסתדרים יחד (ויש לנו הרבה כאלה). אפשר לטייל בעולם ולראות הרבה מקומות יפים תוך כדי זה שלא מתרחקים מהבית.
ורואים דולפינים ולוויתנים. כמובן שבסערות זה יהיה קשה, אבל גם למדינות שחיות על אדמה הרבה פעמים יש סופות שגורמות נזקים קשים.

נערך לאחרונה ב:

נדירליאל

Active member
תשובות

|1תו|שם: לונה3

|שי|סדרות החודש:
- שידורים של "המשרד" ביס קומדי - נהניית שוב מאוד, לצערי הגענו לעונות שאחרי מייקל אבל עדיין די כיף. (אגב ג'יימס ספיידר שחקן שכבודו במקומו מונח, אבל התפקיד שהוא עושה שם בתור רוברט קליפורניה - זו דמות מעיקה! וארין הרבה יותר מצחיקה משזכרתי.)

|שי|סרטי החודש: אין.
|שי|שירי החודש:

|שי|ספרי החודש: The very secret society of irregular witches - לא איזה יצירה גדולה, אבך ספר קליל וחמוד מאוד, פיל גוד כזה. עכשיו אני מחפשת את הספר הבא שלי.
|שי|דמויות (אהובות) החודש: ארין מהמשרד

|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש: רוברט קליפורניה מהמשרד
|שי|שחקני החודש: אלי קמפר (ארין)
|שי|קראשי החודש: ארין (גירל קראש)
|שי|ציטוט חודשי: בטח משהו של מייקל סקוט. אוקיי דוויט שרוט מהרגע, מנסה למכור אירוע יום הולדת בחווה שלו לרוברט קליפורניה: "יש לנו מגוון של חבילות יום הולדת. בחבילת הבדיל יש הכי פחות עיזים. זה לא בלי עיזים, עדיין יש 10-12 עיזים, תלוי בזמינות שלהן."
הוצאת במשמעות - הוצאת למכירה? שווקי גם כאן, למה לא?
|שי|למה אתם מצפים בחודש מאי: לשום דבר טוב.

👷‍♂️היום, 1 במאי, הוא חג הפועלים. לטובת/נגד מה/מי אתם פועלים ואיך? לא יודעת! למה שאלתי את זה |פנים|

👷‍♂️איזה סדרת טלויזיה מתאימה לחג הזה? סופרסטור. במיוחד בעונות שהם נלחמים על הזכויות שלהם שם וכל זה.

אז זהו שלאחרונה עשיתי "סדר" במגירת הגרביים שלי, וגיליתי ש:
היו במגירה בערך 20 גרביים בודדות שבת הזוג שלהן נעלמה. עשיתי צעד שהרגיש לי מהפכני ואמיץ ו-זרקתי אותן לפח!!
רוב הגרביים שלי הן לבנות, קצתן אפורות ומיעוט צבעוני יותר.
את הצבעוניות אני לרוב לובשת רק בבית בחורף, או מתחת למגפיים שלא רואים אותן ממילא. כי זה מרגיש לי קצת ליצני לצאת מהבית עם גרביים צבעוניות.
ורוב החיים שלי לא הייתי מעלה בדעתי לצאת מהבית עם זוג שאיננו זהה בדיוק, אבל בשנים האחרונות הבנתי שזה לחלוטין לא משנה כי אף אחד לא רואה.
אני לא אלך עם גרב אחת לבנה ואחת אפורה, אבל אני כן הולכת עם גרביים לבנות שיש עליהן עיטור/כיתוב וכו' אחר, ומרגישה מורדת :-D
היום נמכרים גרביים בזוגות שוני צבע, שוני גרפיקה, מרובי צבעים.
בעבר הרחוק קראתי הרבה ספרים של אסימוב, של קוני וויליס, ועוד רבים ששכחתי. כרגע אני מאוד אוהבת את אנדי וויר, בלאק קראוץ'... יש לי הרגשה שאני שוכחת הרבה.
אסימוב נשאר אצלי, קוני וויליס מעולם לא היתה חביבה עליי, וזכורים לי ויכוחים דעתניים רבים בפורומי מד"ב של יוא"ל, וואללה ואפילו תפוז.
להמנע מכאב (פיזי ורגשי). (אני יודעת שזאת לא מטרה ברת השגה כמובן)

בהנחה שאני לא נולדת יהודיה, כן? אז אני מחפשת מקום תרבותי, מתקדם, שלא קר בו מידי ולא חם מידי, נטול מלחמות וקונפליקטים פוליטיים משמעותיים בתקופת חיי... לא יודעת, כאילו משהו כמו נורווגיה אולי, אבל בלי הקור. אולי אוסטרליה מתאימה? או דרום קוריאה?

יש לי עם זה בעיית קשה כי אני סובלת מבחילות בשייט. אבל חוץ מזה אני יכולה לראות בזה כמה יתרונות. לא רבים עם אף אחד על אדמה. אפשר להפריד בקלות בין מגזרים שלא מסתדרים יחד (ויש לנו הרבה כאלה). אפשר לטייל בעולם ולראות הרבה מקומות יפים תוך כדי זה שלא מתרחקים מהבית.
ורואים דולפינים ולוויתנים. כמובן שבסערות זה יהיה קשה, אבל גם למדינות שחיות על אדמה הרבה פעמים יש סופות שגורמות נזקים קשים.

didalf

Well-known member
|1תו|שם:|קדימה|עדי|חזיר| וואנקרו סטיילס הפליימקיפה (Taylor's Version)
|1תו|תעודת זהות:|קדימה|01021994
|1תו|מספר כרטיס אשראי:|קדימה| 13121989

|שי|סדרות החודש:|קדימה|וואי מרגיש לי שלא ראיתי כלום החודש.
X-MEN 97 - הסדרה החדשה. זה כאילו ממש אחלה אבל גם הצטברו לי כמה פרקים כי לא דחוף לי לראות.
הטירון - מרגיש לי שלהגיד שצפיתי בזה זה מוגזם אבל ממש אין לי כוח לבחור סדרות לאחרונה אז אני פשוט שמה יס קומדי או יס אקשן ברקע ויצא לי לצפות בכמה פרקים רנדומלים וזה נחמד להעביר זמן.
ואממ מה באמת זהו? וואו חודש עלוב ממש. מביך. אין לי חשק להתחיל כלום איך מחזירים את העניין בסדרות?
|שי|סרטי החודש:|קדימה|אקסמן ההתחלה - עדיין מושלם|מאוהב|
משחקי הרעב: בלדה על נחשים וציפורי שיר - הפריקוול למשחקי הרעב. דווקא אחלה די נהניתי.
וראיתי אתמול שוב ברבי כי הגיע ליס.
|שי|שירי החודש:|קדימה|אלבום חדש לטיילור|מאוהב|מה אני אבחר לכם?:unsure::unsure:
טוב שמתי כבר בשרשור אוף שני שירים שאהבתי אז אני אשים אחד נוסף שעוד לא שמתי:
Taylor Swift - The Albatross
ד"א זה האלבום הכי באפי-קודד שלה לדעתי.
|שי|ספרי החודש:|קדימה|הגדה של פסח
|שי|דמויות (אהובות) החודש:|קדימה|צ'ארלס ומגניטו|מאוהב|(של הסרט)
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש:|קדימה|במסגרת ה"אני רואה רק יס קומדי ברקע" יש תמיד חברים אז רוס.
|שי|שחקני החודש:|קדימה|שרה מישל גלר ואליסון הניגאן כי הן סוויפטיות והתלהבו מהאלבום החדש:-P: *ראו וידאו בסוף.
|שי|קראשי החודש:|קדימה|הו בעליייי שובה אליייייייי;-(|מאוהב|
hs57.gif
|שי|ציטוט חודשי:|קדימה|"I cry a lot but I am so productive, it's an art"
|שי|סיבה למסיבה:|קדימה|היה חופש נפלא נפלא. ישנתי. טיילור הוציאה אלבום. עשינו מפגש השמעה. פגשתי חברה שילדה. אבל נגמר;-(
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש:|קדימה|הכנתי עוגיות ושכחתי את הביצים|פנים| ואז אני כזה: "אהההההה זה מסביר למה הבצק לא ממש נדבק ולמה העוגיות מתפוררות ולא רכות":-D|פנים|
|שי|למה אתם מצפים בחודש מאי:|קדימה|שיגמר ויגיע יונייייי אעהאההההההההה
טוב להמשך הטור של טיילור לגלות אם היא תוסיף את האלבום החדש לסטליסט או לא.

👷‍♂️היום, 1 במאי, הוא חג הפועלים. לטובת/נגד מה/מי אתם פועלים ואיך?|קדימה|וואי הלוואי הייתי פועלת אני עצלנית מידי.

👷‍♂️איזה סדרת טלויזיה מתאימה לחג הזה?|קדימה|שיימלס? הם מעמד פועלים כזה. אפילו מתחת. לאדעת.

👷‍♂️ספרו לי על הרגלי הגרביים שלכם:|קדימה|זה שאלון בתוך שאלון מה את כ"כ מרותקת לגרביים?:-D
איזה צבעי גרביים יש לכם?|קדימה|בעיקר שחור ולבן. יש לי כמה צבעוניות מהעבודה שהן גרבי בית.
האם כולן אותו דבר
?|קדימה|אממ לא אבל יחסית דומה. והצבעניות בכל מיני צורות.
כולן באותו אורך?|קדימה|השחור ולבן גרבי חצי. גרבי בית ארוכות יותר.
האם יש לכם בודדות שהשניה נעלמה, ומה אתן עושים איתן
?|קדימה|מאז שיש לי מכונת כביסה משלי כמעט ולא כי יש לי מעט מאד כביסה והיא רק שלי. אבל אם כן אז שמה בארון למקרה שהשניה תצוץ.
האם טורחים להתאים גרביים תמיד או שיכולים לצאת מהבית עם גרביים לא תואמות?|קדימה|חעחע בהחלט יכולה ועשיתי את זה:-D בעיקר כאילו אם הן מאותה סדרה ורק הכיתוב בצבע שונה אז למי אכפת?
האם יש לכן גרביים שונות לנסיבות שונות או מקומות שונים
?|קדימה|כן יש גרבי בית וגרבי עבודה. וגרבי חוץ ארוכות למגפיים.
האם יש לכם גרביים עם חורים שאתם ממשיכים ללכת איתן בכל זאת
?|קדימה|חחחחח אולי
ואם כן - למה
?|קדימה|כי אני לא שמה לב עד שמאוחר מידי:-D
וכמה זוגות גרביים בערך יש לכם
?|קדימה|לא יודעת:-D 20-30?

👷‍♂️מי הסופר/ת האהוב/ה עליכם ביותר, או שקראתם הכי הרבה ספרים שלו/ה?|קדימה||מובך|

👷‍♂️מהי מטרת העל שלכם בחיים?|קדימה|לראות את טיילור סוויפט

👷‍♂️באיזו מדינה (לא ישראל) הייתם בוחרים להיוולד אם יכולתם לבחור, ולמה דווקא שם?|קדימה|בתכלס בכל מקום יש את הצרות שלו. אולי הולנד נראה לי די נחמד שם.

👷‍♂️מה הרוטב הכי טוב שיש?|קדימה|תלוי למה?לפסטה - שמנת. לסלט - קיסר. אבל גם יש ויניגרטים ממש טובים.

👷‍♂️ מישהו הציע לי רעיון שבגלל שהעולם שונא אותנו (היהודים) ולא חושב שמגיע לנו מדינה משלנו וכולם נלחמים בנו, אז שנהפוך למדינה של פיראטים שחיים בספינות. מה דעתכם על הרעיון?|קדימה|לא טוב יש לי מחלת ים.

|גזוז|תמונה/וידאו/בדיחה/משהו שבא לכם לחלוק איתנו?|קדימה|
קווין קיפ קוויניג|כתר|

1714596530019.png

|אקשן|כלכלבים זוכי אוסקר:

|אקשן|אליסון מתלהבת כי טיילור מזכירה את אמריקן פאי באחד השירים:

didalf

Well-known member
ברור מה היא תעשה בלי זה?

|שי|דמויות (אהובות) החודש: ברוטוס החתול
הוא לא ברוטוס הוא טוני החתול עכשיו.

תמיד אופטימית.

מי האיש הסוטה שהולך עם גרביים לא תואמים?
החיים קצרים מידי להתאים גרביים!

כנל

420182555_10161201148397453_5817530857670353058_n.jpg
חעחעחע:-D

Lhuna3

Well-known member
טוב, ניסיתי.... :p
;-#
כל הכבוד לו |כן||כתר|
שכנים רועשים זו צרה צרורה ;-(
אני לא מכירה אבל אקשיב, כי רוב השירים שלו טובים.

didalf

Well-known member
שקרנית, התז שלך זה 1.

בא לי לנסות:-D

איי טי'נק אייב סין דיס פילם ביפור
הגדרה מעניינת:-D

:-D:-D:-D

יאאאאאא כל הכבודדדדדדדדדד!
מההה היא עושה?
זה סיפור אימה.

חחחחחחחחחחחח:-D

וואו:-0
כל הכבוד:-D
אני לא אלך עם גרב אחת לבנה ואחת אפורה, אבל אני כן הולכת עם גרביים לבנות שיש עליהן עיטור/כיתוב וכו' אחר,
חחחחח בדיוק!!
ומרגישה מורדת :-D
כזאת מורדת אפשר לצרף אותך לסדרה המורדים.

כן בהנחה שאני לא יהודיה כי אז הכל חרא.
ואוסטרליה חם נורא ומלא תנינים ועכבישים.

כן? גם אם השאלה היא על סלט?|שפם|

מה זה זה?8-*
חחחחחחחחחחחח ראיתי גם:-D
וואי שכחתי כבר שהיה האקליפס הזה היו מלא בדיחות.

Lhuna3

Well-known member
|1תו|שם: עדי|נחש|קוקס.
|1תו|תעודת זהות: אני אתן לך נקודה אחת של תפוז על מקוריות.
I'll take it
אם זה לא קשה :p
|שי|ספרי החודש:פטיט אנגלז, המצאת הכנפיים, חנות הספרים של האתמול, השבועה הנמהרת שלנו, מכשפה עצלנית/רוחנית/ידענית, ספוטלס, לפצח את רובי, הלוחש לגבישים, פרפר בענבר(ייכנס גם לחודש הבא) ,מוות אורב ואיך להתחיל שערורייה(אני תוהה אם שכחתי ספר).
אולי אני אנסה גם את המכשפה הזה (אני בעניין לאחרונה קצת).
כן :-(
👷‍♂️ספרו לי על הרגלי הגרביים שלכם: איזה צבעי גרביים יש לכם? האם כולן אותו דבר? כולן באותו אורך? האם יש לכם בודדות שהשניה נעלמה, ומה אתן עושים איתן? האם טורחים להתאים גרביים תמיד או שיכולים לצאת מהבית עם גרביים לא תואמות? האם יש לכן גרביים שונות לנסיבות שונות או מקומות שונים? האם יש לכם גרביים עם חורים שאתם ממשיכים ללכת איתן בכל זאת? ואם כן - למה? וכמה זוגות גרביים בערך יש לכם? כול מיני צבעים, לא יש עבות לחורף, קרסוליות, אורך רגיל. אני שונאת שגרב נעלמת, זה פשע נגד האנושות, יש לי גרב בודדת שכבר חודש אני לא מוצאת את הבת זוג שלה(שמישהו יתקשר לצופית גרנט!!), מי האיש הסוטה שהולך עם גרביים לא תואמים? יש לי גרביים לחורף וקרסוליות לנעלי ספורט בקיץ, לא כי אני לא סוטה, ובטח איזה 15-20 זוגות ונראה לי זה לא מספיק.
כל הכבוד שרק אחת בודדת! אבל זה באמת לא מספיק זוגות.
👷‍♂️מי הסופר/ת האהוב/ה עליכם ביותר, או שקראתם הכי הרבה ספרים שלו/ה? סנדרסון, מייקל קונלי וריק ריירדן(סנדרסון הכי אהוב).
|כן|
מטרה חשובה מאוד.
👷‍♂️מה הרוטב הכי טוב שיש? שמנת פטריות.
|כן|
👷‍♂️ מישהו הציע לי רעיון שבגלל שהעולם שונא אותנו (היהודים) ולא חושב שמגיע לנו מדינה משלנו וכולם נלחמים בנו, אז שנהפוך למדינה של פיראטים שחיים בספינות. מה דעתכם על הרעיון? לא, איכ שמש.
אמממ לא חשבתי על זה. צריך לדאוג להרבה ציליות על הסיפון.

צפה בקובץ המצורף 102808
חחחחחחחחחחחח

למעלה