B6

natali rn

New member
B6

קניתי בבית מרקחת של קופת חולים כללית קומפלקס B עם C (של דרך חיים) שכל טבליה בו מכילה: C 300 מ"ג B1 18 מ"ג B2 10 מ"ג B3 50 מ"ג B6 5 מ"ג חומצה פולית 400 מק"ג B12 10 מק"ג ביוטין 50 מק"ג חומצה פנטתונית 10 מ"ג 1. כמות הויטמין B6 הנ"ל מספיקה למי שחסר לו B6 ? - בכדור ויטמין B6 של חברה אחרת ראיתי שכל טבליה מכילה 250 מ"ג, ואילו במה שקניתי כתוב שכל טבליה מכילה 5 מ"ג. האם במה שקניתי יש מעט מאוד B6 בהשוואה ל B6 של יצרנים אחרים ? כי באותו מרקחת יש מוצר שנקרא טריבמין שכל טבליה בו מכילה 250 mg אז האם במוצר שקניתי של דרך חיים יש כמות נמוכה משמעותית של ויטמין B6 (כתוב 5 מ"ג) או שיש כאן שגיאת דפוס ? 2. כיוון שיש לי קשיי הירדמות, רציתי לדעת האם כדאי לקחת את זה בערב או בבוקר ? 3. האם ניתן ורצוי לשלב את זה עם כדור סידן ?

acamolitut

New member
ויטמיני B

נטלי בוקר אור נדמה לי שלא כתבת בדיוק את הסיבה בגינה את רוצה לקחת ויטמינים האם זה בעקבות קשיי ההרדמות שלך? נקודתית לגבי שאלותייך : 1. לא ברור למי חסר ויטמין B6 זו לא ממש בדיקה שבודקים... ניתן לבדוק B12 בדם ולפי סימנים מסויימים של חוסר או בעיות שונות להמליץ על טיפול בכדורים של ויטמין זה או שילוב של הויטמינים מקבוצה B התכשיר שאת מתארת מכיל כמויות קטנות מכל דבר חוץ מחומצה פולית, אולי. האם את חושבת שחסר לך ויטמין זה? מדוע? 2. למיטב ידיעתי בבעיות שינה כדאי לטפל זה מזיק לבריאות בצורות רבות והורס את איכות החיים המיידית לכן הייתי מציעה לך להיכנס לנושא קצת יותר ובנוסף הכדור שקנית לא מיועד לטיפול בבעיה זו 3. איני מוצאת קשר בין כדור הויטמינים לבין כדורי סידן. כדאי להקפיד על הוראות לקיחה נכונות של כדורי סידן עמ"נ למקסם את ספיגתם: שעתיים לפני ושעתיים אחרי יש להימנע ממוצרי מזון שונים המכילים חלב ומוצריו ומזונות עתירי סיבים כפי שכתוב בעלון המצורף :) רפואה שלמה אפרת

למעלה