שרשור בוקר היום ה-17 בעיר 2025

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שרשור בוקר היום ה-17 בעיר 2025

בוקר טוב
ושיהיה יום נפלא

בוקר טוב מרי וכולם... ג'ו עם תרגילי התעמלות של בוקר

וואו, שיהיה בריא

"אוי זה טוב" "אוי זה טוב"

מזכיר לי את הבקרים של מנחם בן באח הגדול. מנחם בן, היה על הבוקר עם שיחות פילוסופיות על מהות החיים, ואילו ג'ו עם שמחת חיים של ניצול כל רגע וכל דקה ביום.
חחחחח
הרג אותי על הבוקר

ג'ו תסתום!! לא שומעים את השיר עם השטויות שלך!

וואו הוא הרג אותי

לא שומעים את השיר, הוא צווח כל הזמן לה לה לה כמו אידיוט!
תודה לאל שזה נגמר...
אפשר לנשום לרווחה

sigalit1000

New member
אבודים 16.6 מנצחת את 2025 שמתרסקת ל11.2

אי אפשר להגיד שזה לא היה צפוי..... במספר הצופים כמעט פי 2 צופים לרשת, אבודים עם 486 אלף צופים לעומת 2025 עם 268 אלף צופים....

tg151

Well-known member
בהחלט כישלון

תחשבו על זה ששלשום תכנית של חיים אתגר מול אבודים עשתה 17% ואתמול מול אותה תכנית, 2025 הפסידה ב-5 אחוז!!

mox10

New member
מדחי לדחי, הרייטינג רק יורד

אין ספק ,כשלון מהדהד,גם אם יחליטו שערוץ 22 וערוץ לייב מאקו שיהיו מעכשיו בחינם ,זה לא יעזור להם, פשוט הפורמט הזה לא תופס, מתברר שלהמציא פורמט חדש ,זה לא פשוט. גם לגאון הפקה כמו יורם ז'אק, זה לא עובד.

לדעתי ממש לא

אם לא היו משחקים עם הלייב זה לא היה קורה
לא מתנהלים ככה בפורמט חדש
ובטח לא ממהרים לסגור את הערוץ כמו איזה שד רודף אחריך
אני יכולה להעיד על עצמי כשדיברתי אתם אחרי שהגעתי לאנשים הנכונים ואמרתי להם
במילים האלו "בוקר טוב שמי מיכל ואני מאד נהנית מהפורמט החדש תסבירו לי למה אני צריכה לשלם כפול, כלומר גם על הערוץ וגם על הלייב?" השיחה המשיכה אבל התשובה שקיבלתי אחרי כל המאמצים שלי "אם ככה תחליטי או לייב או 22" מצטערים ובלה בלה בלה
משפטים אלו הטריפו את דעתי ולמרות שאני מכורה לריאלטי אחרי שהתחברתי לערוץ התנתקתי .
הרבה עשו ככה ממה שהבנתי מ"יס" החברה בה אני נמצאת בכל מקרה אתמול דווקא ולמרות כל הגיון החזרתי את ערוץ 22
אני לא מאושרת מכך שניכנעתי אבל מה הטעם בלחכות ולראות מה החלטה של הפקה
או לא יודעת מי גרמה לרייטיניג לצנוח.
לדעתי זה לא החלטה של יורם זק לסגור את הלייב ולהפוך אותו לזמין בתשלום בלבד
ובטח לא סגירת פורמט חדש בצורה לא אחראית במהירות שיא
חבל כל כך הרבה חיכינו לפורמט החדש שנפל רק בגלל
ההחלטות הראשונות לשגע את קהל הצופים ולנעול את הלייב
החלטה אומללה

סיגלית יש לי שאלה - האם את צופה ב-2025 לייב?

או שאת עוקבת רק אחרי הרייטינג שלה בהשוואה לרשת?

sigalit1000

New member
תופתעי לגלות שאני מאלו שצפו בערוץ 22 לייב מהיום הראשון

אומנם לא רציף, אבל ראיתי את הערוץ לייב כשהייתה לי אפשרות, ראיתי את הלייב עד שהערוץ נסגר סביב מתי שנכנס השף כהן והכין ארוחת שישי לשלוש הבנות סיגל, נטע והודיה, ואז שהערוץ נפתח שוב ראיתי את אסי ורותם לייב שהיו שם כחלק מהמשימה..... ואם השאלה הבאה למה לא הזמנתי את הערוץ, אז זה בגלל שיש לי את ערוץ האח הגדול וזה מה שנבחר אצלי בבית לראות, לא הזמנתי את ערוץ 22, שפתוח בחינם גם ככה, הזמן הפנוי שיש לי הוא מוגבל ולא ניתן לראות 2 ערוצי לייב במקביל....

אני עוקבת אחרי הרייטינג כי זו העבודה שלי, כל רייטינג הרבה לפני 2025

אני מבינה ואני לא מופתעת, סתם סקרנות גרידא

עכשיו אני מבינה שזאת העבודה שלך, וזאת בטח עבודה מאוד מעניינת

אני כשהתחברתי ל-22 התנתקתי באותו היום מ-26 כדי לא לשלם פעמיים כי זה באמת יותר מדי. מה גם שאיבדתי את העניין בכל האור והאהבה שהרעיפו עליי
אצל האח הגדול. בהחלט זה בלתי אפשרי לראות שני ערוצים בלייב בעת ובעונה אחת. אני בטוחה שברגע שהאח הגדול יסתיים, חלק ניכר מהאנשים שמכורים לרייטינג בכל מחיר, יעבור לראות את 2025 ולו רק מתוך סקרנות לשמה. חלק יישארו וחלק יעזבו.
אני יכולה לגלות לך כשאשר הישרדות יצאה בפעם הראשונה לאוויר העולם, אני לא צפיתי בה בכלל. אני התחלתי לראות רק באמצע התוכנית. אותו הדבר גם עם המירוץ למיליון. לוקח זמן עד שמתרגלים למשהו חדש ולא מוכר. הנטייה הטבעית היא תמיד ללכת אל המוכר והידוע.
אני בן אדם ריאלי שחושב שקשה לקבוע את גורלה של תוכנית חדשה תוך שבועיים ימים. ניתן לזמן לעשות את שלו וכמובן הרבה סבלנות.

snirf

Active member
חבל שהתכנית לא מצליחה...=\

אני אישית מתחבר אליה יותר מאשר "האח הגדול" שנעשתה מעייפת, עמוסה ועושה כאבי-ראש עם כל הריבים שהולכים שם...
הקהל הישראלי הורגל לריבים ודרמות בריאליטי-האח הגדול בשלל עונותיו, הישרדות...2025 היא פחות כזאת ופחות ריאליטי-גילטי-פלז'ר אלא משהו קצת יותר מתוחכם.
&nbsp
אני אישית חושב שההפקה לא צריכה להזיע מהרייטינג ולעשות עכשיו אלפי שינויים שלדעתי רק יהרסו את התכנית.
תמיד כשעושים מהלכים להעלאת הרייטינג כשתכנית לא מצליחה-זה רק גורע ממנה.
&nbsp
אני אישית מרוצה מאיך שהיא נערכת כרגע ומקווה שהשינויים שמתכוונים להכניס בה לא יהרסו, ובעיקר-נקווה שזאת לא תהיה העונה היחידה של התכנית.

tg151

Well-known member
כתבה על המצב של 2025:

מתוך וואלה:
https://e.walla.co.il/item/3221062

"קשת בלחץ מנתוני הרייטינג של התוכנית '2025'", אומר לוואלה! תרבות גורם יודע דבר בקשת. "בעקבות הנתונים הנמוכים מהציפיות, נעשו בסוף השבוע האחרון טלפונים לסוכנים, כדי לחשוב איתם אם להכניס מפורסמים לתוך העיר, כדי לעשות רעש, לייצר באזז ולהעלות את הרייטינג. בניסיון לשפר את המצב, הכניסו לצילומי התוכנית ששודרה אמש אסי עזר ורותם סלע. בנוסף ללחץ מהרייטינג, בקשת יש גם ביקורת על התוכן. בכירים אמרו, למשל, שהחלק של כניסת התושבים החדשים בתכנית של יום חמישי לא היה עשוי טוב מספיק".

"2025", מה שאמורה הייתה להיות תוכנית הדגל של קשת, שהושקעו בה סכומים אדירים - ההערכות נעות בין 80 ל-100 מיליון - זוכה לאכזבת אנשי קשת לחוסר הצלחה יחסית, שמתבטאת ברייטינג נמוך מהמצופה, בלשון המעטה - בפרק ששודר אמש התרסקה התוכנית לריטיינג הנמוך ביותר שלה עד כה - 11.2% בלבד, היעדר באזז גדול וביקורות שליליות רבות. לפני שלב הנימוקים, נבהיר מיד: התוכנית לחלוטין אינה כישלון, קשה מאוד לעמוד בציפיות האדירות שקשת יצרו בעצמם ויש להעריך מאוד את קשת על ההשקעה, המאמץ והפיתוח. קיים סיכוי גדול שכפי שקרה במקרים אחרים כמו "הכוכב הבא" מה שלא המריא בהתחלה יגיע לפסגות בהמשך.

כשנשאל ארז טל בריאיון שפורסם ב"ידיעות אחרונות" לפני בכורת "2025" מה הציפיות שלו לרייטינג לתוכנית החדשה, אמר "כלכלית, אם אנחנו מעל 16 אחוז, אנחנו בסדר, עומדים בציפיות. לא פשוט להיות עם ארבע תוכניות בשבוע מעל 16. אם נהיה באזורי ה-18, קניתי עכשיו. 20 אנחנו חוגגים". גורם בתעשייה אומר: "אם ארז טל אמר שיעמדו בציפיות מעל 16, אז סביר להניח שקו האיזון האמיתי הוא בין 18 ל-20". למרות הציפיות של ארז טל, רוב הפרקים ששודרו עד כה רשמו פחות מהציפייה המוכרזת ל-16% מינימליים.

"אני חושבת ש-'2025' עוד יכולה להמריא, עוד מוקדם לקבוע את גורלה כי הם בתחילת הדרך", מוסיפה אבנרי. "זה כל כך קשה להחדיר פורמט חדש לשוק. אני לא חושבת שיש פה אשמים. זה ניסוי וטעייה. אני בעד שינסו פורמטים חדשים. בשלב הזה אני כואבת שהרייטינג הוא לא מי יודע מה. אני בעד שהפורמטים החדשים יצליחו, אחרת גופי השידור לא ישקיעו יותר בפורמטים מקוריים והכל יהיה פורמטים קנויים מחו"ל. חשוב שזה יקרה לטובת התעשייה, שנמצאת במצב לא פשוט כרגע, אחרי הפיצול ואחרי המיזוג. אבל '2025' עוד יכול להמריא. אני מניחה שהם יעשו כל מיני הפתעות וטוויסטים כדי לחזק את התוכנית".

על רקע כל זאת, האם לתוכנית "2025" יש עתיד? כמעט בטוח שכן. ההערכה בתעשייה היא שתהיה עונה שנייה לתוכנית, בין השאר בגלל ההשקעה הכספית הגבוהה של ביצירת התוכנית והקמת "העיר", בגלל שהתוכנית אינה כישלון מובהק כמו "דה פור", ובגלל שקשת יודעת ללמוד לקחים ולהשתפר במקרה של פורמטים שלא הצליחו כפי שניתן היה לצפות, וזוהי תכונה מעוררת הערכה. ההערכה היא שיהיו בעונה השנייה שינויים מהותיים. כאן המקום להזכיר שגם "הכוכב הבא" לא הצליחה כשעלתה לאוויר, אבל השתפרה עם הזמן. במידה רבה, בזכות הכנסת האלמנט שהזוכה ייצג את ישראל באירוויזיון היא הפכה להצלחה גדולה, שהגיעה לשיאה עם זכייתה של נטע ברזילי באירוויזיון. אז אולי קשת תצליח להפוך את הבאסה - לסבבה.

תגובות
מקשת נמסר בתגובה: "2025 הוא ריאליטי מקורי המצטלם, נערך ומשודר תוך כדי תנועה. לפני שיצאנו לדרך, לקחנו בחשבון שנבצע שינויי תוכן ונגיב בזמן אמת לאחר ההשקה ובמהלך העונה. אנו גאים בתכנית מתוך אמונה ביצירה מקורית, המחייבת נטילת סיכונים, גמישות, למידה וסבלנות."

רינה 157

Active member
אם ישימו את כולם במיתחם מגורים אחד אבל המחיר יהיה

לפי סוג המיטות וגם המקלחות והשרותים יהיו לפי סוג המיטות...
לדוגמא הכי יקר מיטות כפולות עם מזרנים מפנקים, יותר זול מיטה וחצי ובמקום האכסניה מיטות מתקפלות....
אם כולם יגורו במתחם אחד יהיה יותר מעניין....

למעלה