שרשור בוקר היום ה-21 בעיר 2025

שבת שלום

להזכיר לכל אלו שנסחפו על דודו לא הוא לא מלך
על סמך קהל לבד אין סיכוי שיהיה כזה
שיטת המשחק היא על שטיפות מוח בלבד
שעובדות על שקרים בלבד
להזכיר שמתחילת המשחק בכל שבוע
הקהל נותן לו כסף חחחחחחחחחחחחחחח נכון
אבל גם מתחילת המ שחק הקהל נותן בכל שבוע ושבוע גם
לדומיניק
הודיה
נטע
בכל שבוע נתון
אני התרחקתי אומנם התחברתי מחדש אבל אין מה לראות
המצלמה כל הזמן על דודו לפחות עד אתמול כשמידי פעם היא עוברת למתמודד כזה או אחר , דודו כבר פעמיים מלבין פני חברו פעם עם רומי ואתמול עם דניאל
בכל פעם כזאת יש שיחה לקהל בבית בינו ובין לימור שמבהירה לקהל שהוא מנסה להשתנות בחייאת אם כל אהבתי ליורם זק צר לי אני חושבת שיש טעות בלהכריח את בצופים בלאהוב מישהו הוא מצליח לצערי בגלל שמתדרכים אותו בכל פעם שמשהו קורה אחרי הפגיעה שלו בדניאל הבנתי את זה חד וחלק
להריץ תוכנית חדשה זה לתת לה לזרום כפי הקהל רוצה
זה לצלם את כולם במידה שווה פחות או יותר והכי חשוב לתת מקום לחוקי המשחק
וכאן אין מצב כזה לכן התוכנית קורסת לפני .
אני כל כך אהבתי את הרעיון חשבתי שזה ענקי הניסוי חברתי כזה עוד לא היה
אין ספק פשוט חבל ששיחקו איתו יותר מידי
מקווה מאד שיעשו הכל כדי להחזיר את הצופים של התוכנית ולא רק בני משפחה
שבת שלום לכולם
&nbsp

סטילהוק

New member
דודו מקבל כסף בעיקר מהקהילה

שיש לציין שהטעם שלהם לא משהו בבחירת גברים.

מיסול

New member
חחח משעשע כמה שטויות. הוא מקבל קולות מכל מיני קצוות הקשת

גם לקהילה יש מגוון דעות, תחושות ודברים שהם אוהבים יותר ופחות.
דודו מקבל הצבעות מהקהל שמתחבר אליו, בלי קשר להעדפות המיניות של אותו קהל.

מורבידי

New member
אגב , ממש לא . לפי הפייס הוא מקבל כסף

ממצביעים של צד אחד מאוד מסויים במפה הפוליטית ודי לחכימא ברמיזה.
המון נשים מבוגרות, כל מיני אנשים אין להם קשר לקהילה לפי איך שניתן לראות.
אנשים אוהבים "מלך ישראל" אנשים אוהבים "שי חי". בין אם זה נכון או לא.

הדלקתי טלוויזיה וכמו תמיד, דודו היה על הקו...

משוחח עם דניאל על הקהילה וזכויות הלהט"בים, וזה כבר היה טוב... סוף סוף הוא מדבר על משהו שלא אסטרטגיה. דניאל נראה מנותק לגמרי מהנושא. אבל, לא משנה על מה השיחה, שומעים רק את דודו. קולו של דודו והסנפות הנזלת שלו, לצערי זהו פס הקול של 2025.

מורבידי

New member
בדיוק. היו לו גם בבוקר שיחות מעניינות על הקהילה , ממש יש שם

שיחות נהדרות לפעמים , גם בבוקר היו וגם כעת ישב עם דניאל בעיריה ודיברו על זה , וגם בבית הקפה..
אני אעלה תיכף.

Rodrik Harlaw

Active member
לא חושב שזה מדויק

חלק מהצופים (ובקבוצת הצופים היותר מעורבים לדעתי ניתן לומר גם "רוב") בוחרים פייבוריט מוקדם בגלל הזדהות/הערכה/חיבה/יריבות עם מתמודד שנוא/רחמים/אחר, ואז רצים איתו גם אם הוא מתנהג בצורה שלא תואמת את הערכים שלהם. זה לא שכל אוהדי דודו/שי מלכתחילה מעריכים מאוד אנשים שהם (תופסים כ-) דוברי אמת ללא מסננים, אלא שלאחר ההיקשרות הראשונית, גם התנהגות שהם לא מזדהים איתה/מעריכים אותה רוב הזמן מקבלת פרשנות שיכולה להיות סלחנית עבור דרך חיובית וכלה באידיאלית.
מצד שני, ההתנהגות האגרסיבית של דודו/שי יוצרת לו התנגדות עזה (למשל אלו שלא נקשרו אליו לפני שהתחיל לנהוג בגסות), שיכולה להגיע גם למקומות לא רציונליים ולא הוגנים (רק לפני שבוע ההפקה הואשמה כאן ברמאות כשהחזירה לדודו 200 ש"ח, כאילו ככה דווקא משתלם להפקה לרמות; אי החזרת הכסף מרומי לסייף לא קיבלה תשומת לב היכן שדודו לא אהוב כי סייף היה **מסונף** לדודו), מה שגורם לאוהדיו להילחם עבורו ולהיקשר אליו אפילו יותר.
עבור רוב המעריצים האדוקים של 2 המתמודדים לעיל, אלא אם המתמודד שלהם יעשה משהו ממש קיצוני הם לא יראו שהוא לא באמת מייצג אותם וימשיכו לתמוך בו.

ברור שיש אנשים שההערכה שלהם לדודו/שי היא דווקא להתנהגות הגסה ונטולת המסננים, אבל הרבה מאלו שמגינים בשלב מאוחר על ההתנהגות הזו בכלל התחילו ממשהו אחר (דודו - סיפור חיים, נדיבות לסמי ובייבי-פייס, שי - אינטלקט?), כך שזה יכול להסביר למה אין בהכרח חפיפה בין 2 הקבוצות - המקורות שלהן לא בהכרח זהים.

מורבידי

New member
היי , יכול לעדכן אותך

שלפי הפייס , ההערצה לדודו , אומנם לא מגיעה עדיין להערצה לשי חי, אבל זה הולך ככה 7 הודעות תומכות בדודו, על כל הודעה שתומכת במתמודד אחר.
אוהבים אותו בטירוף, הוא כמו שי חי ,הוא כמו ביבי. שלא תטעה ותשגה באשליות שזה שאתה רואה אותו טיפוס בריון או תככן - בגלל זה הוא לא יקבל תמיכה.
הנה צילום מסך ייצוגי, התמיכה בו עצומה.
הלך הרוח פה בקבוצה (שלצערנו יש בה אולי , אולי 20 איש *פעילים* כמה שאני רואה, לא מייצגת את המאות שאני רואה בחוץ בקבוצות :/
מכאן - מציע שנעבור לשיחה בשרשור החדש שנפתח, שרשור הלילה. מבחינת תקנון - לא ממשיכים בשרשור אחרי שהוא נסגר :)

Rodrik Harlaw

Active member
לא טענתי שאין לו אהדה

הסברתי איך האהדה למאפייני התנהגות דומים אצלו ואצל שי יכולה לנבוע ממקומות שונים (ולכן גם מאנשים שונים). הרבה מהאנשים שמצדיקים אותו, למשל, על האולטימטום מרפסת לרומי, לא היו עומדים מאחורי ההתנהגות הזו אם לא היו רוכשים לו אהדה מוקדם יותר, על מעשים/דברים שהיו לא בריוניים.

אישית, אני לא חושב שדודו רק בריון/תככן. יש בו גם תכונות שאני מחבב כך שהצבעתי לו וגם לחלק מיריביו (באותה הצבעה) כי אני מצביע על פי עניין, לא רק אהדה. אני לא מאמין באהדה/שנאה עיוורת.

נראה לי שזה בסדר לכתוב בשרשור סגור אם אני מגיב לדיון שהתחיל בו. לא התחלתי דיון חדש כתגובה ישירה להודעה הראשית :)

למעלה