שרשור בוקר היום ה-57 בעיר 2025

berens

New member
אני לא מבין למה הם מתווכחים על המיסויים

ומנסים להוציא אחד את השני נחש
כל אחד שימסה את מי שבא לו בלי לתת דין וחשבון, זה משחק , לוותר על דירה בשביל חברות פיקטיבית זה אבסורד

poseidon111

Active member
24 שעות, כמה משפטים ספורים ונטע איבדה את מעט הסימפטיה

שעוד רחשתי לכיוונה.
הבעיה היותר גדולה מבחינתי שבזה היא סגרה אצלי את רשימת הפייבוריטים
לזכיה.
מצידי שישמרו זאת לעונה הבאה כפרס מצטבר וישלחו את כולם לעבוד כדי שיוכלו לרכוש דירה.
את דודו שישלחו למכרות המלח.

רינה 157

Active member
נטע עובדת בנדל״ן . אם תזכה בדירה (ואני מקווה שלא תזכה) תוכל

למכור אותה ביותר כסף כי זו דירה סלב....

נטה אונה

Well-known member
בין נטע לדומיניק אני עדיין מעדיפה את נטע

היא לפחות נותנת פייט במשחק
הבעיה שלה שהיא תחרותית מדי וזה משתלט עליה ויוצא לה (ועוד מלא דברים שמתישים אותי אצלה).
עדיין, עדיף מישהי שמנסה להזיז דברים מטאמבאל שיושב שם עם 1000 ש"ח וחושב שג'ו צריך להתאבד עליו או שהקהל או אלוהים יעזרו לו "כי הוא ראוי".
נטע בלתי נסבלת בתור בנ"א אבל היא שיחקה משחק הרבה יותר טוב ומענין מדומיניק שחושב שהגיע לכוכב נולד (אבל הוא שר מהלב)
אפילו לג'ו הוא כבר עלה על העצבים אתמול.
&nbsp

הצודקת11

Well-known member
אני איתך נטה אונה,בין דומיניק לנטע אני מעדיפה את נטע

נטע עבדה קשה במשחק הזה (טוב,ורע)
הניעה עלילה,
כשהיה צריך להציל את החברים שלה עשתה את זה כמו שצריך.
דומיניק שפן,משחק אותה טוב והוא ממש לא,
מתחנחן,משתפן,הוא לא מעניין בכלל,
הסיפורים על העבר שלו נמאסו מזמן,
דוחף אותם בכוח.

ויקי 171

New member
היא באמת מאמינה למה שיוצא לה מהפה

לפני שנייה אמרה ל דומיניק למה לא מיסה אסטרטגית ולא מה שהלב אומר. להודיה היא אומרת שמיסתה לא אסטרטגית אלא מהלב. ומבקשת שתגיד לסיגל לעזור לה לזכות בדירה. הלו תתעוררי כולם באו בשביל לזכות לא לעבוד בשבילך. חצופה.

דודו vs נטע@@@@@@@@@@@

יודעים מה ההבדל בין דודו לנטע? זה מאוד פשוט בעוד שאפשר להגיד על דודו שהוא אסטרטג ומחושב (כאילו שזה דבר רע) הוא למעשה אדם מאוד חכם, שיודע לקרוא אנשים ומצבים בצורה מעולה, שחושב כמה צעדים קדימה ויותר מזה? הוא יודע להיות חבר ולשמור על מי שהוא אוהב. הוכחה לזה היא שהוא כל הזמן מדבר ומתנהג כאילו הודיה תזכה ולא הוא.
לעומת זאת נטע אולי מנסה להיות אסטרטגית ולחשוב כמה צעדים קדימה אבל זה לא ממש הולך לה. היא פשוט מניפולטיבית, תככנית שחושבת רק על עצמה ותעשה כל דבר בכדי לקבל ירושות ולנצח. ערך החברות לא משחק אצלה תפקיד
&nbsp

סטילהוק

New member
ההיפך, דודו המניפוליטיבי והתככן שלא חבר אמיתי של אף אחד

וחושב אך ורק על עצמו. נטע ההיפך הגמור ממנו, היא חברה אמיתית. ואם כבר היא זו שנפגעה מכולם, ולא ההיפך.

חחחחחח הרגת אותי ראית עכשיו את השיחה עם דומי@@@@@@@@@@@@

נטע, האלמנה השבורה עם הירושה המתרוששת פתחה בצרורות על דומיניק וכעסה עליו ועל אליסה על שהם מיסו את דניאל. אממה, לא עיניין אותה באמת שדניאל כביכול נפגע. היא הטיחה בפני דומיניק שבזה שהוא ממסה את דניאל הוא פוגע בה ומוריד ממנה, כי זה כסף שאמור לעבור אליה והדירה מגיעה לה. אז עכשיו אתם קולטים סוף סוף איך פועלת לוכדת הירושות??? חרטא'נטע שתדעי - מי שכסף כסף רודף… הכסף ממנו מתנדף
&nbsp

סטילהוק

New member
צדקה בכל מילה שאמרה לו, ולא רק זה, הטיפשות לו תעלה בגמר

הטיפש הזה במו ידיו הרס לעצמו את כל הסיכויים לזכות.
אבל ככה זה, על טיפשות משלמים תימני. רומי הזהירה אותו שיישאר מפוקס ועם הראש במשחק, אך דומיניק העדיף להתרכז רק באליסה והתעלם מהזהרותיה.

ועכשיו שהוא כבר לא קונטרה מול דודו, היחידה שהיא קונטרה מול דודו זו נטע. ורוב הצופים מבינים את זה וחוזרים אליה בהמוניהם.

בגמר זאת תהיה נטע מול דודו, והטוב ינצח את הרע. האור ינצח את החושך. כי תמיד לרע יש יותר שונאים מאוהבים והם תמי יצביעו נגדו, לא משנהמי יעמוד מולו ויהווה לו קונטרה.

למעלה