שרשור לילה היום ה-12 בעיר 2025

queenjane

New member
תודה לאל שזאת לא רק אני אבל אני מחכה שמנואל תצא מהארון של הב

הביצ'יות נראה אם זה יקרה

מורבידי

New member
אבל עם עליה קל לקלוט :/ שריי, מנואל ולימור - הן 3 ביצ'יות, א

אם כי , לגבי לימור, אני כן רואה ניצוצות לא מעטים של חברות שיכולה להיות חברות אמת ואנושיות.. לגבי שריי ומנואל.. שתי נשים שמדקלמות "העצמה" נשית וקשקושי ניו-אייג' בלי כיסוי. הבנו. את אישה חזקה , עצמאית , ואת הכי יפה שנוח לך. חלאס. כמו לשמוע באוזן את מגזין לאישה.

queenjane

New member
דווקה לדעתי לימור חמודה פשוט קשה לה שם אף אחד לא שם עליה שרי

שריי ומנואל שתיהן בדיחה קל להגיד שאת אישה חזקה ואצמעית כשנשמע שבעיקר הבעלים שלהם הם אנשי עסקים שמתחזקים אותן ואת השטויות שלהן

מורבידי

New member
זה לא קשור, בעיניי. אני שופט אנשים על פי אופי, על פי טוב לב

אין לי בעיה שיהיו להם גברים שיתמכו בהם, הכל בסדר, אישה לא נמדדת לפי הבעל שלה. בכלל בן אדם לא נמדד לפי הזוג שלו...
לא אוהב את הצעקנות ,הריבים, חוסר טוב לב.. אלו הסיבות שמבחינתי הן נחשבות "ביצ'יות" בעיניי.

queenjane

New member
אני מסכימה אין לי בעיה שיהיו עקרות בית מצידי אני אעריך את זה

יותר ממה שהן משדרות עכשיו בעיני הן מאוד לא אמינות והתחושה שהן לאאוהבות אף אחד

מורבידי

New member
מה ? במלון ? כנראה ברירת מחדל כי לא רצו לריב עם הותיקים

על מלון לינה ?
איפה דודו הצבוע עכשיו שיציע את עצמו למלון ?

סיגל, אני באמת מחבב אותה

אבל בחייאת, בשבילך, בלי עוד קטעים שאת מלגלגת על אדם מבוגר כי הוא מתנהג כמו אדם מבוגר. ראיתי לא מעט תגובות שממש קוטלות אותה על זה. וזה סתם על פארש.

מורבידי

New member
כעת כשהתושבים הבינו שבסוף ימי חמישי כולם יידעו מי העביר כסף

לחברים שלהם וכמה.. והם יודעים שזה ייאמר פומבית לפי כולם , כנראה שבשבוע הבא נראה יותר אנשים מעבירים כסף לאחרים

tg151

Well-known member
פעם ראשונה שיש דייר שאני לא סובל כל כך מהר (רומי)

tg151

Well-known member
דרך אגב ביום ראשון אין תכנית

בפרוממואים שהיה בפרסומות בזמן התכנית היה כתוב "2025 בשני" אז התכניות הן דינמיות משבוע לשבוע. הם כנראה לא רוצים להתמודד מול "אבודים" של רשת.

ועוד דבר שעבד ודבר שלא עבד בפרק

דבר שלא עבד:
חלוקת המענקים - לא רק שהרעיון לחתוך קליפ בלי שמות של האנשים יצר מעין טיזר לא מספק ומרגיז יותר ממסקרן, החלוקה עצמה בשידור החי היתה מאוד מבולגנת. התושבים לא היו מרוכזים, והתעסקו בקהל. הנסיון ליצור מתח על המענק האחרון לא ממש עבד. הכל היה לא מהוקצע. אני מאמין שישייפו את זה בפעמים הבאות.

דבר שמאוד עבד:
מעמד ההדחה של סמי. בלי ספירה לאחור. בלי המקצב המעיק של האח. המון מוזיקה נוגה שמתאימה, הקליפ הקטן של תמונות של סמי בעיר על הלוח. הכל היה מתאים ומאוד מכבד ומכובד.

למעלה