angry birds

גם

באמת. אני לא מצליחה להבין איך ילדה בת 11 יכולה להיות שרלילה כשהיא לא מבינה עדיין כלום מהחיים שלה. הנכד שלי, שיהיה בריא, עוד מעט בן 10, ילד מחונן, נותן לנו הרצאות על המפץ הגדול ומייעץ לי בעניינים בריאותיים כי הידע שלו בגוף האדם גדול משלי, ויחד עם זאת הוא עדיין הולך מכות עם אח שלו על איזו סוכריה מזורגגת או על פסק זמן מזדמן. אז איך ילדה בת 11 יכולה להיות שרלילה? כנראה שהילדים של היום הם לא הילדים שאני הכרתי בזמנו. עולם הולך ומשתנה לנגד עיניי וזה מתסכל.

גם אני לא

אבל עובדה.
המזל הוא שלא הכרתי הרבה כאלו. היא אולי הייתה היחידה.
אין ספק שאמנם הכל היה מרצונה אבל בפועל יש לה איזו דפקה בראש.
זה ההסבר היחיד.

ואני מדברת איתך על מישהי מלפני 15 שנה.

את צודקת לואיזה

זה לא היה ככה אף פעם. שלא יגידו לי שתמיד היה אבל לא שמענו על זה. פשוט גדל כאן דור מטורף שלא פוחד משום דבר. אותו אחד שדוקר ואונס הרי יודע שהוא ייתפס ובכל זאת זה לא מרתיע אותו מלבצע את פשעו. זה רק מעיד על כך שזה טבוע בהם בין אם זה מהמשפחה, ההורים, הדודים הקרובים, השכנים, החברים בשכונה ובבית הספר... ילדים שגדלים לתוך עולם של פשע ושום דבר כבר לא מרתיע אותם. לא עונש ולא נעליים. כנראה שנצטרך לאמץ את המלצותיה של רינתי
או
בביצים...

puma141

New member
פינת הרתיחה שלי=צביעות!וגם

אנשים שמוכרים את האישיות הפיקטיבית שלהם-לאדם עם אישיות פיקטיבית-בזויה משלהם!

puma141

New member
טוב.אכן.מי כמוך מעורה באמת רינתי.

ואגב-די להידחף בקטע של דאגרו..את לא סומכת על..שיקול דעתה??? זה לא חברי!

רינתי77

Active member
תקשיבי לי טוב!

את תנהגי לפי ראות עינייך ואני וודאי אנהג לפי ראות עייני!
אני אמשיך לומר מה אני חושבת ודעתך היא לא פקטור בנידון.
אני אכן מעורה בעניין, בשונה ממך.
אין לך מושג על מה מדובר אבל את קופצת בראש....
תוודאי קודם שיש מים בבריכה.

puma141

New member
יש לי מושג ענק!על מה אני מדברת. למה לדעתך

לא רציתי להתטרף ל"בית המלוכה" הקומונה הזו-מראש? עוד לפני שידעתי שרבתם בכלל! למה לא רציתי??
כי הבנתי מה הולך להיות שם. הבנתי את הפעילות של דאגרו-מתחת לפני השטח. ואני אגיד לך משהו-
דאגרו לא אוהבת אותי:) לשמחתי. יש כאן מלא אלמנטים,שהראשי בהם-הוא קינאה.-תתפלאי-
אבל מעבר לזה, דאגרו ידעה שאני כלבה בלתי ניתנת ל"אילוף"! לכן היא לא רצתה בי שם:)לכן..עוד המון דברים שאת בטח לא קלטת. אבל אני-כן.
אחלה. כל אחת-כפי שהיא רואה את הדברים.
רק שתדעי שהאינטואיציה שלי פעלה-עוד הרבה הרבה לפני שקומונת ה"עילויים"-עלתה באש. של הבונים אותה.

poseidon111

Active member
אם זה כך מדוע התלוננת מספר פעמים שאת לא

מצליחה להכנס לקומונה? האם לא ניסית להיכנס מספר פעמים ולא הצלחת בניגוד למה שאת כותבת שלא רצית להצטרף?
האם לאמת אין חשיבות בעיניך כלל, או שאת כל כך עסוקה בריבייך עד ששכחת זאת לגמרי.

puma141

New member
פוסי, לפרסם את המלל?בקשותיך החוזרות ונשנות, ו

והאמירה של-תבואי פעם אחת רק, ואם לא ייראה לך-תלכי-ואני לא מקבל "לא" כתשובה כי ממש נלחמתי עלייך-
הם אלו הדברים שהובילו לנסיון-אחד!!אגב..שאחריו אמרתי לך-"אני לא מצליחה,ותניח לזה"!
או שאתה הולך לשקר שוב??
כי הבוז כלפי הקומונה מבחינתי-היה עצום!וחשבתי שמקסימום אני אבוא להגיד מה אני חושבת על זה-ואלך:)
מזל שלא הצלחתי בפעם ההיא..

poseidon111

Active member
כמובן אין בעיה. כולל גם "למה לא הוזמנתי"

"אני יודעת שזה בגלל הבנות כי כולם מקנאות בי".

puma141

New member
חחח פוסי-שקרן!ראי צדק:)זה היה ככה:

לא למה לא הוזמנתי-אלא-אחרי בקשותיך הבלתי נגמרות-כשבאחת ההודעות הראשונות,כתבת שיש מי שמתנגד. אז אמרתי-תניח!אני לא רוצה-אבל אני בהחלט יודעת,שבנות לא רצו אותי!:)
אגב-אני גם בטוחה עדיין-שצדקתי:)
פוסי, נראה לי בזוי, ולא נכון,ולא ישר-לפרסם הודעות שכתבת. אבל אם תרד לשקרים,ולכזה שפל-אני אשקול את זה שוב.

poseidon111

Active member
מי הציע לפרסם את המלל ומי פרסם אותו

פסיכופתית שכמוך. תסתכלי על הכותרת שלך מלמעלה.
שניים- דאג היתה בעד צרופך מההתחלה.
שלוש-גם בעניין הבנות את טועה לגמרי. שאלי את ידידיך החדשים.
בקיצור טוב שהטעות הפטלית נמנעה.
לסיכום- את טועה בכל דברייך ומיותר לציין שכרגיל.

puma141

New member
פומה מבחינת דאגרו-את סדין אדום.כך כתבת.פוסי-

האמת?
אני לא כועסת עליך-על הצביעות שלך, על השקרים שאתה משקר עכשיו-במלחמה נואשת על חייך הוירטואליים:)
ואני פה,מסופקת מעצמי שלמה כ"כ-כרגיל-באמת שלי:)
אמת=נינוחות.תלמד.
הכל מתועד!פתאום דאגרו רצתה אותי??
אכן-מזל שבזכות האינטואיציה המבורכת שלי, שלעולם לא מאכזבת כמעט-לא הקלידה ידי המכובדת אף לא אות אחת-במקום ה"נעלה" שהקמתם-והבאיש לכם בפרצופכם המתיימר והמעושה:)
אתה אכזבה-ענקית!נמושה..למדי..
אבל האמת מספקת.
אני טועה בדברי, ראי טועה, אוזי טועה=
דאגרו, אשת אברהם אבינו-צודקת!תמיד!
עכשיו ג'סטה אחרונה כ"ידיד"-תגיד א מ ן! וקוד קידה למושכת בחוטים המתפוררים שלך-הלא היא אשת אברהם המדוברת.
אל תענה לי..מיציתי אותך.

poseidon111

Active member
הצעתי לך משהו. שאלי את ידידיך אם היא התנגדה.

במידה וכן אבקש את סליחתך. אם לא בקשי ממני וממנה סליחה. יותר פשוט מזה? את מסוגלת להתמודד עם האמת? בואי נראה אם יש לך רבע מהאופי שאת טוענת שיש לך. יתרה מזו
אותה אחת שאת טוענת שמקנאה בך ושונאת אותך התווכחה כדי להכניס אותך לשם. כן, כן. את רוצה שאשאל זאת כאן עבורך כי לא נעים לך? אין בעיה.
ולגבי סדין אדום= בהחלט כן. בגלל הפורום ההוא שהיה הרבה אחרי הקומונה. שם התחדשה האיבה ביניכם.
איך זה נעלולית? את רואה כמה קל לצאת טיפשה רק כי חושבים שיודעים הכל? אבל זו בטח תחושה שחוזרת כל הזמן אצלך.

puma141

New member
תקשיב-בוא נדבר שניה בגדול-

האמת?
מעניין לי את הצד הימני של הישבן המסוקס שלי-מה היא אמרה/חשבה-ומתי. אוקיי? לא מעניין אותי!
אתה חייב להבין,שאני לא שונאת את דאגרו.אני נשבעת!אני אדם שאין בו את הרגש הזה של שנאה-אם אתה מאמין לי,או לא.
אני יותר מרחמת עליה,ועוד יותר-בזה לה!בוז גדול.כאדם..
לגבי סדין אדום? אתה שוב משקר, מה יהיה? כתבת לי שמהתחלה-דאגרו אוזי והזכרת עוד כמה-אני סדין אדום מבחינן.
דאגרו רצתה אותי שם? יופי.סורי-זה מזיז לי אתה יודע מה! אתה חושב שזה קנה המידה שלי??
מתי תבין שאני בזה לכל הליך העליונות הזו??
דאגרו רצתה אותי הוווווו ממש משמח! עבורך-זה קריטי. עבורי-זה מביש!שהיא רצתה אותי שם!תבין!
כשאדם בוחן אחר, לפי-"ראוי" "לא ראוי"-זה מזכיר לי דברים רעים..ואני מרגישה לרגע קט-נעלה בעצמי:) מחוייכת..על זה שנשארת המום!כשסירבתי..ואתה לא הבנת למה-אבל בגלל המלחמה שלך על כניסתי לשם-לא רציתי לפגוע בך, ולהגיד לך שאני בזה!בזה!בזה-להליך הזה..
לאאשאל את אוזי וראי:)זה מבזה.ופחות ממעניין.
אבל..תקשיב-באמת שאני כבר מרגישה מיצוי.ואני רוצה להגיד לך-טנקס-על המאמצים שלך-למרות שלא רציתי-סימן שרצית שאהיה שם.וזה נחמד מצידך.
אתה לא חבר שלי מהחיים-אז אולי קשה לך לקבל את שאני אומרת.אבל האמת אצליואני כבר מרגישה בנאלית להגיד את זה-חזקה אפילו יותר ממני..
ומבחינתי-היא חייבת להיאמר.לא חשוב כמעט-מתי ואיפה..
אם היא לא נאמרת-אתה נשאר תקוע..בזיוף..ובכלום.
זהו..עכשיו אםבא לך לתת פאנץ'-כדי לצאת מנצח-וואלקאם האני...שוט.

למעלה