angry birds

בוודאי שמותר לו להביע את דעתו

ואני האדם האחרון שאמנע ממישהו להביע את דעתו על כל נושא שבעולם. המעורבות האישית שלי בנושא, לא מעצימה את חרדתי מהאיש הזה, אלא התנהלותו הכללית המתווספת לדיעותיו החשוכות. ואם זה הוא "הדור הצעיר" אז כל הדור הזה יכול לנשק לי את הישבן. למרבה הצער, גם אני יודעת להיות בוטה כשצריך.

poseidon111

Active member
וזה רק יוסיף מימד מעניין נוסף לכתיבתך...

אל תתביישי ואל תהססי.

בכייף

רק לצערי אין לי מה להגיד עליה כי לא הייתי בה מעולם, מלבד מה שאני מכירה מתוך סרטים והסרטונים שהבן שלי צילם והעלה ליוטיוב, אבל אני בעוונותיי לא מוצאת אותם. הייתי בשמחה מעלה קטע משעשע אשר בו דקל מתווכח עם רוכלת בכיכר על איזה ממתק, והוא אומר לה בצרפתית שזה מאוד יקר כי בישראל זה הרבה יותר זול
המוכרת התחילה לדבר עברית במבטא כבד ואמרה שתל-אביב היא העיר הכי יקרה ואי אפשר לקנות בה בית והכל בה יקר, ואז לאחר דין ודברים הוא קיבל את הממתק בחינם

חבל שאני לא מוצאת את הסרטון הזה, היית נהנה ממנו מאוד

Aronsona

New member
בטוח. כמות היהודים שיש להם בית בתל אביב עצומה

ובטוח שהייתי צוחק מדו שיח כזה.
אבל אני הייתי ואתמול אחרי השיחה שלנו ניסיתי לספור והפסקתי ב- 20 פעם.
קודם כל אני מצטער שכתבתי לך שפריס היא קצת אובר רייטד. כי אני מאד אהבתי בפעמים הראשונות, והייתי צריך איזה שלוש פעמים של שבוע כדי לראות את רובה.
חוץ מזה מתי את נוסעת?

הלוואי והייתי יכולה לענות לך

אני תלויה ברפלקסולוגית שלי. קבענו שאנחנו נוסעות בטיול מאורגן לפריז וללונדון. עכשיו היא התחרטה והיא רוצה לצפון איטליה ולדרום איטליה. בינתיים היתה רעידת אדמה בצפון איטליה ואני רוצה לפריז
בכל מקרה, אם אני נוסעת, זה לא לפני ספטמבר.

Aronsona

New member
ספטמבר זה לא כל כך רחוק

ואת אוהבת טיולים מאורגנים?
אין לך את הדחף הכייפי , חודש קודם להתחיל לשבת עם ספרים הדרכות ו- Google Earth ולתכנן את הטיול לבד?
באיטליה הייתי כבר כמה פעמים, יש לי עוד הרבה חלקים עד שארגיש שמיציתי, אבל לפני 3 שנים נסעתי עם אישתי לרומא מרביעי עד שני, חודש קודם עשיתי את מה שכתבתי למעלה. זה כייף בלתי רגיל.
אותו דבר עשיתי לפני שנתיים בברלין.
ולגבי פריס יש לך כבר גם את הבן שלך וגם אותי לפחות עם כמה רמזים.

האמת היא שאני לא אוהבת טיולים מאורגנים

אבל אין לי ברירה אחרת. אף אחד לא רוצה לבוא איתי לפריז

בעקרון, תמיד אני טסה לחו"ל באופן עצמאי עם בעלי או עם חברים, וכמובן שבברלין כבר הייתי חמש פעמים וכל פעם למשך שבוע ימים ועדיין לא מיציתי את העיר הזאת. אוליי נארגן טיול פורום לפריז?
בפעם האחרונה שהייתי בברלין, עשיתי זאת עם חברה שהכרתי דרך הפורום הקודם שלי, ועשינו אחלה טיול.

Aronsona

New member
נחשוב על זה ברצינות

וסתם בשביל לגרות לך את הבלוטות:
את יודעת בטיול מאורגן לא יושבים לכוס קפה על המדרכה ברו סן מישל ברובע הלטיני. מקום שאפשר לשבת שעות ורק להסתכל על האנשים.
או בטיול מאורגן לא הולכים למסעדה שנקראת Le Relaus De Venise שיש ישראלים שקוראים לה לאנקריקוט. ובאים למסעדה הזו שהיא בתוך כיכר מלאה מסעדות, כולן ריקות ורק אליה, תמיד, יש תור בחוץ של רבע שעה, אי אפשר להזמין מקום מראש, ורק שאת יוצאת את מבינה למה עמדת דווקא בה

יש לי שאלה

מה ההבדל בין תגובה רגילה לתגובה מהירה?
בתגובתי הקודמת עניתי בטעות במסגרת התגובה המהירה והוא לא קיבל אייקונים, וגם המהירות לא הרשימה במיוחד

poseidon111

Active member
בתגובה מהירה אינך יכולה לעשות הדגשות

להביא לינקים או קבצים.
תגובה מהירה היא רק לטקסט ללא תוספות.

אה אוקיי הבנתי

גם ככה אני לא רואה הבדל במהירות התגובה, אז עדיף להישאר עם התגובה הרגילה

Aronsona

New member
אבל עם אייקונים. אני בדרך כלל עונה

בתגובה מהירה עם אייקונים

puma141

New member
פוסי הצביעות שלך-זועקת!יחפה את צודקת!פוסי, אי

איך אתה מגן עליו-בשם ליקוק התחת, או ההחלטה של דאגרו-שזה החבר החדש שלכם, והתיכנות שלה-אותך-מול פיורית..אלוהים, מולה...
הוא לא אדיוט אתה אומר?! להזכיר לך?
פאק...........

puma141

New member
הנה מצאת חבר חדש פוסי!:)ורק אתמול שאלת אותי

שאלה! ממש מוזר..ממש!
אז מה? עכשיו אתה ודאגרו, מחפשים מישהו חדש לחבורה ה"ראויה" שלכם? או איך זה הולך?!
איפה כל המילים שכתבת לי???? נעלמו?
שמע..צביעות-רוצחת אותי!

puma141

New member
פיורית..תצטרכי להתרגל.להתחשל.כי עכשיו הוא חבר

של ה"אנשים העליונים" שמנווטים את הכל פה.
לא אותי. אל תתני שזה יהיה אותך! מה שלא ראוי באמת-אל תעני פשוט..את אדם מקסים, נקי-כמו שהם אף פעם לא היו!

poseidon111

Active member
שיר, כפי שאני ראיתי זאת, לקרוא למישהו נפיחה

הוא לא ממש הומור מקובל. הוא ענה לך באופן שאדם כועס היה פונה.

למעלה