הפורום נפתח!

אז ככה...

בגדול דחיתי אותם כי לא הרגשתי בנוח עם עצמי (עדיין לא מרגישה).

אמרתי הצעה וחצי....כי החצי הרגיש לי מאולץ.
זה היה במסיבה רקדתי עם חברה,אחד התחיל איתה וחבר שלו התחיל איתי. בראש שלי זה היה מתוך רחמים,שעמום, עזרה לחבר (שחברה שלי לא תרגיש רע ותחזור אלי. למרות שהיתה שיכורה מידי זה לא היה קורה -_-). לא רציתי לרקוד איתו, כי גם בזה אני לא מרגישה בנוח,אבל לא היתה לי אפשרות להתחמק וגם לא רציתי להסתובב לבד במועדון ולחפש את שאר החברות.

ההצעה השלמה (אחרי 10 ק"ג פחות אם זה משנה..) הפתיעה הייתי אומרת ונתתי לזה צ'אנס,אך באותו רגע בו נתתי את הטלפון התחרטתי. זרמתי לסוג של דייט...מתוך נימוס, ולחוות את זה.
היה בסדר. היו קטעים מוזרים מצידו, והעובדה שהוא היה קצת קטן ממנה הפריעה לי. קיצר חיפשתי תירוצים. אחרי זה הוא לא התקשר ואני ברור שלא.
מה שכן התקשר אחרי איזה חודשיים....הייתי בשוק ושם תודה לאל זה נגמר.

מצטערת על החפירה. התחשק לי לשתף אם כבר נשאלתי.....

shanit159

New member
גם אני פה

פתחתי שם משתמש חדש כי בשם הרגיל אני מוכר בהרבה פורומים...

shanit159

New member
זה די מעצבן להחליף ניק כל פעם...

אבל הדיסקרטיות מחייבת...

not lonely

New member
רעיון בשביל לא להתחבר כל פעם בניק אחר

פשוט להשתמש בכמה דפדפנים שונים.

shanit159

New member
זה בעיה... אני רגיל רק לאקספלורר

ומה לעשות כשאני מקבל הודעות באי-מייל? לפתוח עוד תוכנה?

not lonely

New member
לגבי אימייל

אפשר להגדיר כמה חשבונות באותה תוכנה.
עוד אפשרות
אתה יכול להגדיר לעצמך כתובת אימייל אחת שתמשוך את שאר המיילם מהכתובות האחרות (אבל זה במידה ואתה לא מתכוון לענות על המיילים האלה, כי אז זה יצא מכתובת אחת)

shanit159

New member
לא הבנת כנראה...

הבעיה עם האימייל היא שכאני מקבל הודעה מתפוז ולוחץ על הקישור, נפתח החשבון האחרון שהייתי בו ולאו דווקא זה שאליו הגיעה ההודעה... זה לא ישנה אם אני אגדיר כתובת אימייל אחרת לחשבון השני אם הן יגיעו לאותה תוכנה...

shanit159

New member
ליתר דיוק.. אפשר להפריד בין 2 תבות מייל באותה

תוכנה (או אותו שרת אם הכתובות הן באותו שרת) אבל אז צריך לעבור לתיבה אחרת כדי לקרוא הודעות אז מה זה עוזר?

DDN

New member
איכס-פלורר

מישהו עוד גולש בדינוזאור?
כשתעבור לפיירפוק או לכרום תגלה עולם חדש.

BlacKitten

New member
יאיי, שיהיה בהצלחה!

לא נוהגת להשתתף בפורומים (רק לקרוא) אבל מאוד שמחתי לשמוע על פתיחת הפורום הזה, זה נושא שמאוד מטריד אותי בזמן האחרון.

מאוד מקווה שהפורום יהיה מצליח ופעיל

אחלה רעיון לפורום!

שיהיה המון בהצלחה ומקווה שיועיל למי שצריך לפרוק ולהתייעץ.
אני גם מזדהה באיזשהו מקום....
אני בת 23 וחצי ואף פעם לא הייתי בזוגיות אמיתית. אמנם ניסיון מיני כלשהו יש לי אבל זה לא משקף...

שיהיה בהצלחה לפורום

ואולי גם לנו..
אני ממש רחוקה מהניסיון הזוגי שיש לאחרים בגילי ובהחלט הייתי רוצה לשנות את הדברים

איזה פורום חשוב

ככותבת קבועה בפורום סקס - חייבת לספר לכם שאחת השאלות הכי נפוצות שם וחוזרות על עצמן הן של בתולות (בעיקר בחורות, אבל לא רק) בגיל מאוחר, שחושבות שהן לבד ומשהו פגום אצלן, ולצערי מקבלות תגובות גם של כאלה שמזלזלים בהן ופוגעים בהן. כמי שהייתה שם עד גיל מאוחר ומזדהה איתן (ולא מתחרטת על אף "לא" שאמרתי) - נמאס לי להילחם כמעט לבד מול ההמון הוירטואלי שמתקשה להבין את מי ששונים ממנו

עכשיו יש לאן להפנות את כל המבולבלים - שיבינו שאין שום דבר פסול בהתחלה מאוחרת ובלא-ללכת-אחרי-העדר ולעשות דברים רק כי כולם עושים...

shanit159

New member
אני מסכים עם מה שאת כותבת

תחשבו ותעשו מה שטוב ומתאים לכם ולא מה ש"כולם עושים"... או לעתים קרובות יותר מדברים מאשר עושים...

ועוד דבר... אין טעם לבכות על חלב שנשפך... את העבר כבר אי אפשר לשנות, ואין צורך להצטדק על מה שעשיתם או לא עשיתם... מה שחשוב זה מה אתם רוצים ומה אתם מוכנים לעשות בשביל להשיג את זה...

למעלה