עונה 6 פרק 1 - דיון פרק

Twilight Girll

New member
../images/Emo103.gifעונה 6 פרק 1 - דיון פרק../images/Emo40.gif../images/Emo202.gif

אעאעאע זה פה !!!
מזכירה להוסיף
לכל הודעה שקשורה, ולא לכתוב ספויילרים בכותרת !
אסור לשלוח קישורים לצפיות ישירות או הורדות
.

ש י ר ד ן

New member
../images/Emo209.gif חחחחחחחחחחחח פרק גדול!!!!!!!! ../images/Emo58.gif

איזה פרק נהדר זה היה...
הרגה אותי רובין!!! מרשל יצא אידיוט, ברני לא ממש הצחיק אותי האמת... כאילו קצת עם הדיבס אבל בכללי הרגיש לי פרק קצר... פשוט גדול שסידני לסבית בסוף XDD וממש חשבתי שזאת השותפה שלה!!! שד"א עכשיו ממש ברור שהנאום שיש לו בחתונה זה בחתונה של סידני והבלונדה... וככה הוא פוגש אותה
הדבר היחיד שהיה חסר לי זה שהבחור שניגש לרובין אחרי 14 שניות היה צריך להגיד שהוא הומו או משהו, כמו בפרק שאפחד לא מתחיל עם לילי ורק ההומו מדבר איתה...

svety

New member
אוף אני שונאת לראות בלי כתוביות.

אבל אני לא יכולה לחכות... סעמק ערס. נראה לי שאני אחכה. :|

McMonkeys

New member
מישהו/י יכול/ה לשלוח לי קישור/הורדה במסר?

תודה מראש:)

YuvalSP

New member
../images/Emo58.gif

הם היו יותר מידי דרמטיים הפרק...
והקטעים עם ברני לא היו משהו

reasonforall

Active member
איזה כיף שחזר ../images/Emo58.gif

זאת אחת הסדרות שחיכיתי שיחזרו. סה"כ היה פרק נחמד. רובין הייתה מצויינת בפרק. ברני הרג אותי כשצילם את את הלסביות מתנשקות. כל כך ברני. בכלל לא היו קטעים בפרק של כל החבורה, ואני מקווה שפרקים הבאים לא יתמקדו יותר מידי בתינוק שלילי ומרשל רוצים או בחיפוש אינטנסיבי של טד אחר האמא.

Montelimar

New member
../images/Emo58.gifיש!! מצאתי דרך לראות את הפרק!

שמו בהתחלה ובסוף שיר של ג'ורג' האריסון "לט איט רול" מהאלבום אול טינגס מאסט פאס. איזה יופי. D: זה כל כך כיף לחכות אחרי הרבה זמן לפרק הזה, ולשמוע שיר של ג'ורג' בהתחלה. וממש ממש לא ציפיתי לנשיקה הזאת בסוף, אבל זה היה כל כך טוב. XDDDD

../images/Emo58.gif

היו כמה קטעים חביבים אבל הם לא שפכו אותי מצחוק. רובין הייתה ה כוכבת של הפרק לדעתי

למעלה