סטטיסטיקות

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo106.gifסטטיסטיקות../images/Emo106.gif

עוד חודש עבר...הקיץ הגיע שנת הלימודים קרבה לסיום (למי שזה רלוונטי כמובן) היו ימי זיכרון ויום עצמאות MCR חזרו להופיע הכל טוב...חחח
הפורומים המועדפים
לינקין פארק אבריל לאבין מייקל ג`קסון מקפליי על טבעי SuperNatural אירוסמית` פארמור זיהוי שירים אול טיים לואו- All Time Low רד הוט צ`ילי פפרס
הקומונות המועדפות
All Mountain אונליין חדשות בזמן אמת אנשים משועממים אפייה מהנה וגם בישול חרדים בסטייל מבט אל האופק מגזין אהבה מיסטיקה וקריאה בקלפים מעגל אמהות פפראצי
מס' כותבים
22 תמשיכו לבוא ולהמשיך לכתוב!
מס' הודעות
292 עלייה של 21 הודעות....אתם מסוגלים ליותר ואני יודעת את זה!!
הכותב המתמיד
Ayush Cohen
LPMCR Hadar way SuperUkeChan Reverse This Curse

Hadar way

New member
ווהו כל הכבוד לנו!

אני מקווה שיוני יהיה חודש יותר פעיל! :)

XoLilMissLolaoX

New member
אויי לא עשיתי סיכום חודש....אז הינה:

סיכום חודש
שם: גיל: מיקום: שיר החודש: אמן החודש: תוכנית החודש: סרט החודש: התחדשות החודש: דבר טוב שקרה החודש: דבר רע שקרה החודש: משהו להוסיף:

XoLilMissLolaoX

New member
חחח ידעתי ששכחתי משהו ../images/Emo250.gif

שם: לי גיל: 17 וחצי מיקום: חיפה שיר החודש: Julian Casablancas - out of the blue אמן החודש: Julian Casablancas תוכנית החודש: סקראבס!!! סרט החודש: אמממ וואו....אין לי שמץ התחדשות החודש: נעליים לק אוזניות לא זוכרת מה עוד זה מספיק
דבר טוב שקרה החודש: אין יותר ביולוגיה? חחח דבר רע שקרה החודש: בגרויות משהו להוסיף: שיהיה לנו חודש יוני קסום ושופע!

Ayush Cohen

New member
../images/Emo13.gif

שם: אדוה כהן גיל:16 ועשרה חודשים מיקום: באר שבוע שיר החודש: קייטי פרי השיר שלה חמוד E.T אמן החודש: MCR תוכנית החודש: אין סרט החודש: אין התחדשות החודש: פפיונים מדיווה
♥ דבר טוב שקרה החודש: לא זוכרת דבר רע שקרה החודש: לא זוכרת משהו להוסיף:

Hadar way

New member
סיכומחודש!

שם: הדר/רובי/בוב גיל: 15 ווהו! מיקום: מרכז שיר החודש: Bohemian raphsody- Queen Her lies- Asaf Avidan& The Mojos אמן החודש:קווין תוכנית החודש: פרוייקט מסלול סרט החודש: שודדי הקאריביים 4! התחדשות החודש: אהההההה.... לא זוכרת דבר טוב שקרה החודש: ל"ג בעומר, רוקע"צ דבר רע שקרה החודש: מלא מבחנים, מחזור (כמה מפתיע...), כל הימי זיכרון... משהו להוסיף: חודש טוב :D

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifמסכמת בדיליי~

אין לכן מושג כמה זה קשה לעשות את זה מהטלפון. >: אז חיכיתי שאחזור הביתה פפ. שם: עטר גיל: 19 מיקום: ת"א/ירושלים שיר החודש: אה... יש המון O: אבל השלושה שעולים לי עכשיו בראש- Hello Hello- F. T. Island Ma Boy- Sistar 19 O. K.- B1A4 אמן החודש: סופר ג'וניור [מתי הם לא?], בי1איי4, אפטיאיילנד, סיאנבלו, ביסט, 4מינוט, אפאקס~~ תוכנית החודש: דוקטור הו, משחקי הכס, גלי סרט החודש: שודדי הקאריביים 4~ התחדשות החודש:
דבר טוב שקרה החודש: הרבה שירים טובים יצאו? אני מוסמכת חלקית? לאדעת וכיף לי במכלול ;-; אנשים מתוקים כלכך 3> דבר רע שקרה החודש: הרבה דברים... מיאו החופפת שלי השתחררה ;-; משהו להוסיף: אהה...

למעלה