פרשת הריגול - העונשים והמשמעויות

Thierry Henry

New member
מקלארן מורחקת מאליפות היצרנים וסופגת קנס.

הקנס הוא על סכום של 100 מיליון דולר, סכום פשוט מדהים. מקלארן גם לא תוכל לזכות באליפות היצרנים ובעצם פרארי זכתה בה היום, מה שכן - נהגייה יוכלו לזכות באליפות הנהגים שכן לא הצליחו להוכיח על השתתפות פעילה של הנהגים במה שקרה.

yotamn9

New member
ועל איזה מקלארן הם יסעו?

יחייבו את מקלארן לשנות את המכוניות חזרה כמו שהם היו עונה שעברה?

Thierry Henry

New member
העונש פשוט לא ראוי.

היו צריכים לפסול את המכוניות ולהורות להם להשתמש ברכב מעונה שעברה. במידה וזה בלתי אפשרי להוציא אותם מהתחרות או לעשות פיזור כמו שהצעתי בשרשור הזה.

Thierry Henry

New member
../images/Emo124.gifפרשת הריגול - העונשים והמשמעויות ../images/Emo70.gif

מקלארן מורחקת מאליפות היצרנים לעונת 2007 ומאבדת את כל 166 הנקודות אשר צברה .
מקלארן סופגת קנס של 100 מיליון דולר.
מקלארן תוכל להריץ את נהגיה עד סוף העונה אך לא תצבור ניקוד אל דירוג היצרנים. הנהגים שלה יכולים להתחרות ולזכות באליפות עם הרכבים בהם השתמשה מקלארן העונה.

Thierry Henry

New member
אם הייתם מאסה או רייקונן

האם הייתם תובעים את הFIA על העונש ודורשים שהמילטון ואלונסו יפסלו?

lb22

New member
אם הייתי פרארי

לא הייתי מוציא את הנהגים שלי לבלגיה. היצרנים סגור והנהגים סגור לקבוצה שהורשעה בריגול תעשייתי!!! מבחינתי המאבק על האליפות הוא בין קימי למאסה לא מסתכל על השניים הראשונים כרגע הם לא שווים את זה (לא באשמתם).

yotamn9

New member
גם אני חשבתי על זה

ואני חושב שהייתי פונה ל-FIA שיבדוק את העניין שוב. כי זה באמת קצת מגוחך שהקבוצה נפסלה, והנהגים שזכו בגלל מכונית פסולה ממשיכים להתחרות באותה מכונית.

superbobik

New member
המינימום שאפשר לעשות בקשר לעונש הנהגים

זה הורדת נקודות

Nino Schibetta

New member
ברני אקלסון יא פחדן אפס !

שוב ה FIA יוצאים נקניקים ורק בגל שהם יודעים שאם הם מרחיקים את מקלארן לשנתיים אז יש להם שנתיים של הפסדים בגלל שפרארי ישלטו. עונש בושה ! היה צריך להרחיק את מקלארן !

lb22

New member
חלק מהעדויות פורסמו

באתר אוטוספורט לצערי אין לי קישור כרגע (יש קישורים באתר הפורמולה הישראלי בשרשור על הנושא) פשוט ביזיון!!!!!!! כל הקבוצה ידעה על זה וזה מה שהם מקבלים?! חוץ מזה אני מזמין את חברי הפורום ללכת לאותו שרשור בפורום הישראלי ולראות עד כמה הקנס הזה שהם קיבלו הוא לא רלוונטי! אז רבע מהתקציב שלהם לא יהיה להם... אז זה דבר שהם מחזירים אחרי שנה ! אז שום ביזיון ! לא שווה לעקוב אחרי הספורט הזה .... אם מנהלי הספורט הזה מוכנים לוותר על מעשים פליליים של אחת הקבוצות , פשוט מגעיל אותי להיות אוהד פורמולה 1 כיום. ולחשוב שעוד רציתי לבזבז כמעט 7000 דולר על טיול כדי לראות מירוץ פורמולה 1 ושהכסף הזה יגיע לידיים של אקלסטון בלי הביצים\!

Thierry Henry

New member
ברוך הבא אל עולם אוהדי הכדורגל

ככה אנחנו מרגישים כל פעם כשפרשה חדשה מתעוררת. האמת שחשבתי שאם יש ספורט שאפשר לישון בו שקט ושאם תהיה פרשת שחיתות שם לא יוציאו את המטאטא הזה שמעלים הכל, אבל כנראה שטעיתי. העונש פשוט בושה וחרפה. כל מקלארן בלי יוצא מהכלל ידעה בדיוק מה קורה. ניצלה את זה כדי לבנות סטאפ מושלם, סטאפ שלא הייתה מגיעה אליו העונה בשום מצב בעולם. ניצלה את זה כדי לבצע זמני עצירות מושלמים בזמן מירוצים ובעצם בלי שני פנצ'רים של המילטון נהנתה מעונה פשוט מושלמת. הנהגים שלה מובילים בחוסר צדק מוחלט כשהם מודעים לכל מה שקרה שם. אני לא מבין איך אחריי כל זה ואחריי המלצת השופט זה מה שקרה... איך מטייחים דבר כזה..לא להאמין.

yotamn9

New member
איפה שיש כסף יש צרות

כנראה שה-FIA לא רצו לוותר על ההכנסה העצומה שמקלארן נותנים להם.

R E k

New member
עונש שמבייש את ה-FIA

(ועוד לחשוב שככה קראתי לקבוצה שלי בהאטריק בהתחלה
) מה זה לאפס רק את הניקוד של היצרן? הרי הם הושגו ע"י הנהגים וע"י המכונית הלא כשרה!!!! אז תאפסו (או תרחיקו) גם לנהגים ואל תאפשרו להם להשתמש שוב במכונית הזו!! הסירחון פה יותר חזק מבמפרץ חיפה ובכנסת ביחד!! החזקתי מהם פעם תותחים, והיום? איכס

R E k

New member
כנ"ל

טוב שיש פורום פורמולה וטוב שאתה מנהל אותו איזה חנפנים

למעלה