חדשות ועדכונים

DAN1EL

New member
אחד ההרכבים האהובים עלי ../images/Emo47.gif

אני מקשיב עכשיו לאלבום. בינתיים נראה שהם בחרו בכיוון "רך" יותר הפעם.

Music Man XD

New member
Florence + The Machine: עטיפה + רשימת השירים.

ההרכב הבריטי ישחרר באוקטובר הקרוב את אלבומו השני, שנתיים אחרי "Lungs" המצליח. כידוע לכם, סינגל פרומו ראשון כבר נחשף לפני תקופה קצרה (What The Water Gave Me). העטיפה
רשימת השירים:
01 Only If for Night 02 Shake It Out 03 What the Water Gave Me 04 Never Let Me Go 05 Breaking Down 06 Lover to Lover 07 No Light, No Light 08 Seven Devils 09 Heartlines 10 Spectrum 11 All This and Heaven Too 12 Leave My Body​
שם האלבום הוא "Ceremonials".

ביטל

New member
7O'clock Tea להקה ישראלית חדשה

שלום חברים, בואו להכיר את ההרכב שלי, שמאופיין במלודיות מרחפות והרמוניות עשירות. מי שאוהב, מוזמן להצטרף לדף שלנו בפייסבוק ולהתעדכן על הופעות ועוד... אשמח לראותכם, מירי מ- 7O'clock Tea

Music Man XD

New member
שיר חדש ל-Twin Shadow../images/Emo70.gif

George Lewis J וההרכב Twin Shadow משחררים סינגל חדש. הסינגל הוא גרסת חידוש 'משוכללת' לשיר "Circus Is Gone" של Bagarre. ככל הנראה שהאלבום השני של TS ישוחרר בחצי הראשון של 2012. אתם מוזמנים להוריד את השיר חוקית כאן: http://twinshadow.net/ או פשוט לשמוע אותו כאן: http://www.youtube.com/watch?v=pRm-xVzGy9w אני מאוד מרוצה מהתוצאה! מה דעתכם?

DAN1EL

New member
אלבום חדש לריהאנה בסתיו הקרוב

כך היא צייצה לאחרונה בטוויטר שלה. מה אתם חושבים? הקצב שלה מוגזם או שזה הכרחי לאמן פופ סטנדרטי בימינו כדי להישאר "חם"?

Music Man XD

New member
לא יודע אם זה הכרחי

אבל זה אכן משאיר את השם שלה בכותרות ובראשי המצעדים. זה נחמד והכל, אבל יוצא שהיא לא עושה שום דבר משמעותי באמת.

JokerGirl3000

New member
אני מבינה למה היא מנסה לעשות את זה אבל ממש

אבל ממש....לא! היא מאד מאד קרובה לשרוף את עצמה מחשיפת יתר ועייפות הקהל לחומרים שלה. מצד אחד היא (או מי שמנהל אותה) חושב בהיגיון: חייו המקצועיים של "כוכב פופ", מוכשר ככל שלא יהיה, הם קצרים מאלה של דוגמנית -אז הם מנסים להוציא את המירב עכשיו. אבל ההפצצה הזאת היא לא הדרך. צריך לתת לקהל זמן להתגעגע, לצאת לחופשה קצרה או משהו, לחזור בעוד שנה עם אימג' חדש, חומרים חדשים...לרענן. דווקא הכוכבים שהחזיקו מעמד שנים על גבי שנים, מעבר להיותם סופר מוכשרים, גם יידעו איך לנהל את הקריירה שלהם נכון. קחו את "המלכה האם" למשל-היא ידעה לקחת הפסקות גם של שנתיים וגם של שלוש, ולחזור כמו חדשה. גם רובי וויליאמס היה לוקח הפסקות והיתה לו ,יחסית, קריירה מאד ארוכה (כשהוא היה ב"טופ"). עשר שנים של הזמר של בריטניה לא הולך ברגל. אני מקווה שגאגא תהיה מספיק חכמה לעשות את זה.

למעלה