התפקדות חודשית ומשהו ל2009

Sacred Lie

New member
../images/Emo139.gifהתפקדות חודשית ומשהו ל2009 ../images/Emo13.gif../images/Emo139.gif

שלוםםםםםםםםםםםםםםםםםםם אזזזזזזזז, איך היה היום הראשון בשנת 2009 ? איזה תאריך יפה. נכון שזה מגניב? אה הא. וול, הנה לכם התפקדות חודשית+2009
~התפקדות~
שם: גיל: מקום מגורים: איך עבר החודש? נהנים בפורום עד כה? מה אתם אומרים על הסטטיסטיקות המלבבות שלנו?
משהו טוב שקרה לכם החודש: משהו ממש רע שקרה לכם החודש: משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש: תוכניות לחודש?
~2009~
אז איך עברה עליכם שנת 2008? משהו טוב שקרה לכם: משהו רע שקרה לכם: משהו שממש התחרטתם עליו והייתם משנים : מה רציתם לעשות ולא עשיתם? הציפיות והחלומות שלכם לשנת 2009: 1. 2. 3. 4. מה אתם מאחלים לעצמכם ל2009? יצאתם בסילבסטר? מה אתם מאחלים לסטפני מאייר?
~רמז~ תמונה שלכם מ2008?

Shai C

New member
אייייייסה מאגניבבבב 2009 בייב!

~התפקדות~
שם:שי.
מקום מגורים:סביבות ירושלים
איך עבר החודש?טוב אצלכם?
נהנים בפורום עד כה?לא! סתם ברור שכן !
מה אתם אומרים על הסטטיסטיקות המלבבות שלנו?שאנחנו פורום של חופרות. לול
משהו טוב שקרה לכם החודש:סיימתי ת'סאגה(או שמא זה רע?)
משהו ממש רע שקרה לכם החודש:הפלאפון שלי בתיקון ובנתיים אני עם חלופי מעפןןןןןןןןן
משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש:נהההה. לא עולה לי לראש עכשו
תוכניות לחודש?לישוןלישוןלישון. LOL
~2009~
אז איך עברה עליכם שנת 2008?it could've been way better
משהו טוב שקרה לכם:
-אני האמא של רנסמי- האייפוד שלי P:
משהו רע שקרה לכם:לא אפרוט פה...
משהו שממש התחרטתם עליו והייתם משנים :לא עולה לי לראש
מה רציתם לעשות ולא עשיתם?נממממממ. לטוס לNYC
הציפיות והחלומות שלכם לשנת 2009:
1.להתקבל לתיכון טוב
2.להזמין לי טונותטונות ספרים מאמאזון
3.לקנותאת RIOT של פאראמור
4.לאדעת. לא עולה לי לראש
מה אתם מאחלים לעצמכם ל2009?אושר כושר אהבה ויושר. לול
יצאתם בסילבסטר?הייתי בדייט על הפוך.
מה אתם מאחלים לסטפני מאייר? ~רמז~ שתוציא את מיידנייט סאן! דאאאאאאאא
תמונה שלכם מ2008? אהאהאהאה עיצוב שלי שממש התלהבתי ממנו

Sacred Lie

New member
Yeah dude. ../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif

~התפקדות~
שם: ירדן
מקום מגורים: נתניה
איך עבר החודש? אחלה
נהנים בפורום עד כה? ברמות.
מה אתם אומרים על הסטטיסטיקות המלבבות שלנו? מרשימות לדעתי
משהו טוב שקרה לכם החודש: הפורום, מעיל חדש וג'ינס!
משהו ממש רע שקרה לכם החודש: מלחמה, מבחנים]=
משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש: ממממ. אני וחברה שטפנו כלים וזה נגמר במלחמת כוסות צלחות וסבונים!
תוכניות לחודש? יומולדת!
~2009~
אז איך עברה עליכם שנת 2008? חביבה
משהו טוב שקרה לכם: אוהו, יש הרבה. הכרתי אנשים מדהימממממים
משהו רע שקרה לכם: מלחמה ריבים ציונים וכו'.
משהו שממש התחרטתם עליו והייתם משנים : לא זוכרת.
מה רציתם לעשות ולא עשיתם? כל מני ציונים והשגים שרציתי ולא התגשמו,אבל הרוב כן
הציפיות והחלומות שלכם לשנת 2009:
1.הצלחה בלימודים
2.בריאות לכולם
3.שהפורום יהיה פעיל ושווה.
4.שיהיו לי את כל הספרים על המדף
מה אתם מאחלים לעצמכם ל2009? הרבה כיף
יצאתם בסילבסטר? לא לא.
מה אתם מאחלים לסטפני מאייר? ~רמז~ שתוציא עוד 700 ספרים שווים ומעניינים.
תמונה שלכם מ2008? צריכה לחפש

מתפקדת.../images/Emo195.gif

שם: שיר גיל: במרץ 18
מקום מגורים: אשדוד איך עבר החודש? התחיל טוב, הפך למוזר ומלחיץ. הלחימה בדרום וזה. נהנים בפורום עד כה? בהחלט.
מה אתם אומרים על הסטטיסטיקות המלבבות שלנו? שמגניב שאני מקום שני.
משהו טוב שקרה לכם החודש:
סיימתי את ניו מון.
קיבלתי זימונים מהצבא לתפקיד שאני ממש רוצה.
ראיתי את טוויילייט הרבה מאוד פעמים ונהנתי.
צה"ל החל את המבצע בעזה. משהו ממש רע שקרה לכם החודש:
הלחימה בדרום.
הרבה לחץ בקשר ללימודים. כנראה ידחו בגרויות חורף או יבטלו בגלל המצב, וזה באסה. משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש: כל בילוי עם חברות שלי הוא מצחיק והזוי.
תוכניות לחודש? אמ, לחזור להשקיע בלימודים, להתחיל את אקליפס (יקח זמן עד שהוא יגיע! הזמנתי והחראות האלה מביאים!
), להיפגש עם חברות, להיות קצת בת"א/חדרה/נתניה - בשביל לצאת קצת מהטירוף שיש באשדוד ובטח עוד כמה דברים שאני אזכר בהם אחר כך.
~2009~ אז איך עברה עליכם שנת 2008? ממ, משעממת, שיגרתית (חוץ מהסוף שלה). משהו טוב שקרה לכם: נסעתי לים המלח עם 2 חברות טובות והיה ממש טוב.
באלי שוב. ;; משהו רע שקרה לכם: הלחימה בדרום. משהו שממש התחרטתם עליו והייתם משנים : שלא קניתי את אקלפיס וברייקינג דאן ביחד עם ניו מון.
מה רציתם לעשות ולא עשיתם? ממ, לנסוע לתל אביב. ;; הציפיות והחלומות שלכם לשנת 2009: 1. שהלחימה בדרום תסתיים עם כמה שפחות נפגעים. 2. להתקבל לתפקיד שאני כלכך רוצה בצבא. 3. להצליח בפסיכולוגיה - מקצוע שממש חשוב לי. 4. שהקשר שלי ושל החברות המדהימות שלי ישאר חזק ויציב ושנאגור לנו עוד חוויות וזיכרונות מתוקים.
מה אתם מאחלים לעצמכם ל2009? שהמצב ירגע, ושאני אגשים את כל הציפיות והחלומות שציינתי למעלה.
יצאתם בסילבסטר? לא, המצב לא כלכך איפשר. מה אתם מאחלים לסטפני מאייר? ~רמז~ שתוציא לאור את מידנייט סאן!
ושתמשיך לכתוב ככה - כמו שאנחנו אוהבים. ^^ תמונה שלכם מ2008?
אני וחברה שלי. ^^

MY LAMPARD

New member
היי חדשה...

שם:שלי גיל:15 וחצי מקום מגורים:ר"ג איך עבר החודש?נפלא! נהנים בפורום עד כה?אהא =] מה אתם אומרים על הסטטיסטיקות המלבבות שלנו? משהו טוב שקרה לכם החודש:לא זכור לי... משהו ממש רע שקרה לכם החודש: משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש:חלמתי שאני ואדוארד נותנים מכות לילדה מהכיתה כי אכלה לנו את התותי יער שלנו (ד"א יש לי חלמות ממש יצירתיים..) תוכניות לחודש?ממממ... ~2009~ אז איך עברה עליכם שנת 2008? דווקא מעולה... משהו טוב שקרה לכם:התחלתי לראות נמלטים והתמכרתי.. משהו רע שקרה לכם:השחקן האהוב עליי נפטר - הית' לדג'ר ז"ל משהו שממש התחרטתם עליו והייתם משנים : מה רציתם לעשות ולא עשיתם?ללמוד לנגן בגיטרה הציפיות והחלומות שלכם לשנת 2009: 1. 2. 3. 4. מה אתם מאחלים לעצמכם ל2009?הכל!!..סתם..אני מאחלת שתהיה לנו שנה שקטה.. יצאתם בסילבסטר?לא מה אתם מאחלים לסטפני מאייר? ~רמז~ תמונה שלכם מ2008? עדיף שלא..

~לוקחת עוד רדבול~

~התפקדות~ שם: ברי/רונע גיל: 15. מקום מגורים: ת"א. איך עבר החודש? מתחלק. חלק אחד בגלל הלחימה ודאגה לחברים שלי שגרים בדרום, חלק שני נחמד בגלל שנעשה שינוי והתקדמות עם עצמי. נהנים בפורום עד כה? לאאאאאאאאאאאאאאאאא איכסה!!!!!!!!!!!!!!!! XD. מה אתם אומרים על הסטטיסטיקות המלבבות שלנו? לא רע יחסית להתחלה, בואו נקווה שהוא ימשיך להיות פורה ומעניין
משהו טוב שקרה לכם החודש: ציינתי כבר, טו מאצ' עצלנות מצדי... משהו ממש רע שקרה לכם החודש: כנ"ל. משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש: אני לא טובה בלספר
תוכניות לחודש? להשתדל להנות
~2009~ אז איך עברה עליכם שנת 2008? יכלה להיות יותר טוב, אבל לא מתחרטים על משהו שקרה... משהו טוב שקרה לכם: מממ השתחררותי. משהו רע שקרה לכם: מממ המון דברים, לצערי משהו שממש התחרטתם עליו והייתם משנים: עלייה במשקל
מה רציתם לעשות ולא עשיתם? לרדת במשקל? להשתפר כבנאדם? הציפיות והחלומות שלכם לשנת 2009: שתהיה הרבה יותר טובה, פורייה ושוחרת שלום, שאשתפר כבנאדם, אגיע למקום טוב, ועוד ועוד ועוד...תמיד יש עוד
1. 2. 3. 4. מה אתם מאחלים לעצמכם ל2009? להשתפר בכל דרך. יצאתם בסילבסטר? בערך X: מה אתם מאחלים לסטפני מאייר? ~רמז~ שתוציא את מידנייט סאן ושתוציא עוד סדרת ספרים מהממת! וכמובן כמובן, שיהיה לה רק טוב.
תמונה שלכם מ2008? תדמיינו שזו אני.

Paz Love Gal

New member
HELLO 2009

~התפקדות~ שם: פז גיל: בפברואר 14 מקום מגורים: פתח תקווה איך עבר החודש? לא משהו נהנים בפורום עד כה? מאוד:) מה אתם אומרים על הסטטיסטיקות המלבבות שלנו? נחמדות,אני לא בתוכן ממש..אבל נחמדותXD משהו טוב שקרה לכם החודש: הסרט,הספר..פגשתי את מאיה333> משהו ממש רע שקרה לכם החודש: מלחמה בדרום.. משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש: >< תוכניות לחודש? נמממ... ~2009~ אז איך עברה עליכם שנת 2008? לא משהו משהו טוב שקרה לכם: פגשתי את מאיה,השתפרתי במדעים ובשל"ח ובמתמטיקה בערךXD יצא הסרט..התחלתי את הספר:) משהו רע שקרה לכם: הרבה משהו שממש התחרטתם עליו והייתם משנים : >< מה רציתם לעשות ולא עשיתם? לקבל 100 במתמטיקה חח הציפיות והחלומות שלכם לשנת 2009: 1. שהמלחמה תפסק וכולם יהיו בסדר בדרום 2. שאני אשתפר במתמטיקה 3. נממ..שיהיו לי יותר חברותXD 4. >< מה אתם מאחלים לעצמכם ל2009? אושר ועושר בריאות ואהבה
יצאתם בסילבסטר? לא מה אתם מאחלים לסטפני מאייר? ~רמז~ אושר ועושר,למרות שכבר יש לה
תמונה שלכם מ2008? נואו,אני מעדיפה של קריסטן.

xXx Lilo xXx

New member
אני ../images/Emo186.gif../images/Emo186.gif../images/Emo186.gif../images/Emo29.gif

~התפקדות~ שם:ליאת גיל: 17.5 מקום מגורים: מרכז איך עבר החודש? עבר נהנים בפורום עד כה? כן נחמד פה XD מה אתם אומרים על הסטטיסטיקות המלבבות שלנו? אני לא בראש :O משהו טוב שקרה לכם החודש: אמממ טוויליט
ועוד מלא. משהו ממש רע שקרה לכם החודש: חחח שלא נתחיל הרשימה ארוכה
משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש: נמנמנמ... וסתם ציטוט כי באלי

Isabella Swan: [to Edward] You're impossibly fast. And strong. Your skin is... pale white, and ice cold. your eyes change color. and sometimes you speak like like your from a different time. you never eat or drink any thing. you don't go into the sunlight. Isabella Swan: How old are you? Edward Cullen: Seventeen. Isabella Swan: How long have you been seventeen? Edward Cullen: ...a while. Isabella Swan: I know what you are. Edward Cullen: Say it, out loud say it. Isabella Swan: Vampire... Edward Cullen: Are you afraid? Isabella Swan: ...no.​
תוכניות לחודש? לדבם בלונדי
~ירדן נכון שאת בשוק?! ~2009~ אז איך עברה עליכם שנת 2008? עברה? משהו טוב שקרה לכם: אני לא זוכרת מה היה שבוע שעבר אבל אמממ ב2008 הייתי הרבה הרבה הרבההה יותר שמחה והייתי הרבה בת"א והחיים לא ניראו קשים כ"כ... והייתי באיטליה
משהו רע שקרה לכם: אבא של חברה טובה שלי נפטר
משהו שממש התחרטתם עליו והייתם משנים : שלא דיברתי עם בלונדי כשיכולתי?! מה רציתם לעשות ולא עשיתם? לדבר עם בלונדי XD הציפיות והחלומות שלכם לשנת 2009: 1.לדבר עם בלונדי 2. לעבור תבגרויות 3. לטוס לחו"ל.
4. למצוא עבודה נורמאלית (שהיא לא בייביסיטר XD) מה אתם מאחלים לעצמכם ל2009? שבלונדי ידבר איתי ואני לא אצטרך לפדח תצמי XD יצאתם בסילבסטר? לא. מה אתם מאחלים לסטפני מאייר? ~רמז~ שתוציא את מידנייט סאן תמונה שלכם מ2008? חייבים? שיהיה. ><" (איכ הגועל)

Sacred Lie

New member
חחח האמת שאני לא.

טוב, יהיה בסדר איתו בסופו של דבר. אין לו ברירה, אחרת הוא יצטרך להתאמת איתי.

כראלה

New member
מתפקדת!

~התפקדות~ שם: נעם [= גיל:14 מקום מגורים: ת"א איך עבר החודש? נחמד + נהנים בפורום עד כה? פעם ראשונה שלי פה :) מה אתם אומרים על הסטטיסטיקות המלבבות שלנו? מרגש! משהו טוב שקרה לכם החודש: חברה שלי באה לביקור מחו"ל ! משהו ממש רע שקרה לכם החודש: =\ הבנתי דברים מכאיבים. משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש: שומדבר מיוחד. תוכניות לחודש?מבחנים ועבודות =[ ~2009~ אז איך עברה עליכם שנת 2008? מסעירה אש משהו טוב שקרה לכם:הגדלתי את המעגל חברות שלי משהו רע שקרה לכם: נשבר לי הלב [ניחומים!] משהו שממש התחרטתם עליו והייתם משנים :את הגישה שלי מה רציתם לעשות ולא עשיתם? שתקתי יותר מידי פעמים הציפיות והחלומות שלכם לשנת 2009: 1.להמשיך להיות בקשר על הBFF שלי [= 2. 3. 4. מה אתם מאחלים לעצמכם ל2009? אושר בריאות ואהבה יצאתם בסילבסטר? בבבטח לבית השומם של חברה שלי. המון אוכל סיני! מה אתם מאחלים לסטפני מאייר? ~רמז~ עוד ספרים מדהימים. ושעליהם לא יעשו סרט [מחר אני הולכת לראות אותו] כי אני די חושבת שהסרט הרס את הסרט. זאת רק אני? תמונה שלכם מ2008? השמאלית [=

../images/Emo191.gif

~התפקדות~ שם: נועה גיל: החודש 15. מקום מגורים: שוהם סיטי. איך עבר החודש? סבבה לגבות. נהנים בפורום עד כה? אני מניחה מה אתם אומרים על הסטטיסטיקות המלבבות שלנו? שאני חופרת. משהו טוב שקרה לכם החודש: יותר מדי. משהו ממש רע שקרה לכם החודש: לא יכולתי לצאת אתמול בערב (לפחות חברה באה, אז לא היה כזה נורא). משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש: כל החודש בערך. תוכניות לחודש? מנהיגות, בעיקר. ולעשות כיף, בעיקר. ~2009~ אז איך עברה עליכם שנת 2008? מעולה. משהו טוב שקרה לכם: רק אחד? נורווגיה, חברים, מנהיגות, מצויינות, הופעה, אפיקה... הרשימה עוד ארוכה. משהו רע שקרה לכם: עומס יתר? משהו שממש התחרטתם עליו והייתם משנים: ששכחתי לשלוח לבלגית ולנורווגית מתנות. אבל הן יגיעו, מתישהו. מה רציתם לעשות ולא עשיתם? עשיתי את רוב מה שרציתי השנה, אבל אם כבר, אז לפגוש כמה אנשים (ברצינות, פגשתי חברה נורווגית ואותם לא). הציפיות והחלומות שלכם לשנת 2009: 1. שיילך טוב עם החברים. 2. מנהיגות. 3. הופעות. 4. להנות כמה שאפשר, ושהשנה תהיה עוד יותר טובה מהנוכחית. מה אתם מאחלים לעצמכם ל2009? שנה טובה? יצאתם בסילבסטר? לצערי לא, כי לכל השכבה היה היום מבחן (בזמן שאני הייתי בקונגרס הציוני לנוער, ווהו). מה אתם מאחלים לסטפני מאייר? ~רמז~ שנה טובה תמונה שלכם מ2008? יש ב"עולם שלי" תמונה, אין לי ממש סבלנות להעלות אחת, אני סחוטה.

new born1

New member
מתפקדדד

שם: תומר גיל: 15 מקום מגורים: נתניה איך עבר החודש?: נחמד ביותר נהנים בפורום עד כה?: מאוד D: מה אתם אומרים על הסטטיסטיקות המלבבות שלנו?: well done משהו טוב שקרה לכם החודש: אמממ.. היו הרבה דברים. משהו ממש רע שקרה לכם החודש: גם. לא עולה לי לראש כרגע משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש: חחח היו המון.אין משהו ספציפי. אבל זה היה די חודש מצחיק XDD תוכניות לחודש?: יומולדת לירדןןןןןןן.:] ~2009~ אז איך עברה עליכם שנת 2008?: שילוב של חרא ונחמד משהו טוב שקרה לכם: אמממ. האמת שזה די שנה מוזיקלית כזאת XD.התעמקתי במוזיקה כזה חחח. משהו רע שקרה לכם: אממ שוב היו תמיד עליות וירידות. משהו שממש התחרטתם עליו והייתם משנים : היו הרבה. הייתי משנה אולי דברים שיצאתי בהם מטומטם או אמרתי דברים מטומטמים XD. מה רציתם לעשות ולא עשיתם?: אממ לא היו לי תוכניות האמת. הציפיות והחלומות שלכם לשנת 2009: 1. אמממ להקים להקה (XDDD) 2.אממ.. לחגוג לירדן יומולדת D: 3.מממ..לסיים את new moon!!. 4.ו... לא יודע. את האפשרות הרביעית נשאיר למה שיבוא יבוא. מה אתם מאחלים לעצמכם ל2009?: לקחת דברים יותר בקלילות. ולהפסיק להיות לפעמים פרנואיד יצאתם בסילבסטר?: לא D:. נשארתי בבית אבל התנשקתי עם הטלוויזיה והכרית בחצות חחח. סתם
מה אתם מאחלים לסטפני מאייר? ~רמז~ : שלא תפסיק לכתובבב. תמונה שלכם מ2008? : שיהיה ><"

New Moon

New member
../images/Emo220.gifהיי אתה מפורום מיוז!../images/Emo47.gif../images/Emo3.gif

גם אני שם, אבל חודש + שלא הגבתי.

בעצם, קצת מאז שהוא נפתח מחדש. לא להאמין שאני בפורום הזה יותר משנה, זה נראה כמו אתמול.

Orange Sky

New member
2009...עוד שנה חלפה לה^^

~התפקדות~ שם: ניצן:) גיל: 17 וחצי מקום מגורים: חיפה איך עבר החודש? נחמד עד לקראת הסוף (קור גשם ומלחמה) נהנים בפורום עד כה? בהחלט:) מה אתם אומרים על הסטטיסטיקות המלבבות שלנו? כלוםXD משהו טוב שקרה לכם החודש: טוייליט,ניו מון, אקליפס, ברייקין דאן.XD והסרט של טוייליט כמובן. משהו ממש רע שקרה לכם החודש: בגרויות (אה ועדיין לא גיליתי את הסוף האמיתי של המומינים) משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש: לא זוכרתXD תוכניות לחודש? לעשות בגרויות ~2009~ אז איך עברה עליכם שנת 2008? חצי נוראית חצי מאושרת משהו טוב שקרה לכם: בכללי גיליתי שהחיים יפים:) חח משהו רע שקרה לכם: חליתי לפני שנה ואז אשפוזים וניתוח משהו שממש התחרטתם עליו והייתם משנים : לא נכנס לזה בכלל מה רציתם לעשות ולא עשיתם? לונה פארק. הציפיות והחלומות שלכם לשנת 2009: 1.לרדת במשקל:) 2. חו"ל 3.צבא 4.מקום מגורים מה אתם מאחלים לעצמכם ל2009? בריאות ואושר (חח) יצאתם בסילבסטר? ממש לא מה אתם מאחלים לסטפני מאייר? שתפרסם את מידנייט סאן חח תמונה שלכם מ2008? נופ שנה טובה לכולם

orw93

New member
שנה אחת המזוויעות../images/Emo69.gif../images/Emo205.gif

~התפקדות~ שם: אור גיל: עוד 20 יום 16D: מקום מגורים: יקנעפ איך עבר החודש? סביר++ נהנים בפורום עד כה? כן^^ מה אתם אומרים על הסטטיסטיקות המלבבות שלנו? שיש פה אנשים חפרנים ברמות שאין דברים כאלה
משהו טוב שקרה לכם החודש: ההופעה של סימפל פלאן
חנוכה דרום משהו ממש רע שקרה לכם החודש: אני לא אתחיל עם זה משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש: פאק מלאXD חנוכה דרום היה עמוס דברים הזויים ומפגרים חח תוכניות לחודש? יומולדת, כנראה שהרבה צופים ~2009~ אז איך עברה עליכם שנת 2008? לא רעה בכלל שחושבים על זה
משהו טוב שקרה לכם: מלאמלא -הקומונה שהיתה בשבט -המדריך קורס שלי -השינוי שעברתי -המועצת נוער -משלחת לאנגליה אנגליה!@# משהו רע שקרה לכם: צפונבורי
משהו שממש התחרטתם עליו והייתם משנים : דברים שעשיתי באנגליה והיו ממש מפגרים, ההתנהלות שלי במועצת נוער לקראת הסוף. מה רציתם לעשות ולא עשיתם? מלא דברים הציפיות והחלומות שלכם לשנת 2009: 1. שבלינק 182 יתאחדוXD 2. שאני אסתדר עם האנשים בכיתה שלי
3. שאני אסתדר עם אנשים בשכבה שלי 4. שאני אעבור בצפר
מה אתם מאחלים לעצמכם ל2009? אושר, עושר, בריאות וכושרD: יצאתם בסילבסטר? לא
מה אתם מאחלים לסטפני מאייר? ~רמז~ שתוציא את מידנייט סאןD: תמונה שלכם מ2008? האנשים שעשו לי את השנה

למעלה