צירוף מנהל נוסף לפורום

Mr McLovin

New member
../images/Emo150.gif צירוף מנהל נוסף לפורום

חברים, אני שמח להודיע שמצטרף אלי לניהול הפורום לא אחר מאשר jesuscrist מהיכרותנו הקצרה, אני יודע שהוא תותח ואני בטוח שהוא ינהל את הפורום בצורה חלקה והוגנת. אז קבלו אותו!!

Jesuscrist

New member
יו ממצב

טוב דבר ראשון קוראים לי קיד,ככה לפחות כולם קוראים לי אז זה תופס גם אליכם. אני בן 21,חובב פוקר מושבע,מוזיקה,יו אף סי,ספורט [יותר לבצע פחות לראות,אבל אפחד לא מושלם] וירדנה ארזי[יותר לבצע פחות לראות]. אני שמח לנהל את הפורום היחיד בתפוז שיש לו סוודר על החזה ובהצלחה לכולנו. ואני יודע שהשם שלי עם שגיאות כתיב,אבל נורא רציתי אותו והוא היה תפוס. צ'ירס

Matsman

New member
לפני שאני אומר לך ברוך הבא

תגיד לי בבקשה- מאיפה צצת ? אני לא זוכר אף הודעה שלך בפורומים שמהם הגיעו חלק גדול מכותבי הפורום, עזוב- אני בכלל לא זוכר אותך בתפוז. יש שלושה אנשים שדחפו לפתיחת הפורום הזה- אני, פנומן ואקסקליבר. אף אחד מאיתנו לא מנהל פה. על מר מקרויאל יש הסכמה גורפת שהוא שתול של תפוז, מאחר ומעולם לא נראה במחוזות תפוז לפני פתיחת הפורום הזה. נראה שתפוז מינו להם עוד שתול, וזה אתה.

זיקן

New member
מנהל
מה כפת לך

אם הוא שתול של תפוז (או אשכולית) כל עוד הוא רוקד לפי החליל שלך ושלנו "אם אתה לא יכול להילחם בהם תצטרף אליהם"..

Jesuscrist

New member
וואו כבר מרגיש רכושני כלפי הפורום....

והוא קיים כולה שבוע,מעניין. בכל מקרה אני לא שתול ולא נעליים,הפעילות העיקרית שלי הייתה בפורום האטריק ובפורום כלי נגינה ונגנים. הייתי פעיל מאוד בקהילות אחרות אבל זה לא לכאן,וחוץ מזה,מה זה משנה? יש פה פז"מ תפוז שאכפת למישהו ממנו?

למעלה