הדו-קרב: פורטיסחרוף

westend girl

New member
../images/Emo152.gif הדו-קרב: פורטיסחרוף ../images/Emo168.gif

מדי יום (נשתדל, לא לתפוס אותי במילה) נעלה לשיפוטכם שני אמנים / שירים/ סגנונות / מה שיתחשק לנו
לשיפוט מהיר שמחייב החלטה. אין אפור, אין אמצע, יש רק שתי אפשרויות. ונתחיל עם השמות שמתחברים יחד בצורה כ"כ טבעית (כאילו בכוונה): פורטיס vs. סחרוף

Lady McBeth

New member
ברי המלך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111אחדאחד

אין, אין עליו!!! הייתי באינספור הופעות שלו, לבנאדם יש כריזמה שנוטפת ממנו, שלא נדבר על זה שראיתי אותו מיליון פעמים בקניון רמת אביב (נו, יש לי הרבה חלונות , מה אתם רוצים?) והוא אחד האמנים הכי נחמדים שיש! אה, והוא עושה גם מוזיקה מעולה!! בכלל אין פה תחרות בעיניי, קשה לי לחשוב על אמן ישראלי שאני אעדיף על פני ברי (אולי שלום חנוך ואז זו באמת תיהיה דילמת הדילמות). שורה תחתונה - ברי. ללא ספק.

Chandler Rulz

New member
לא האזנתי יותר מידי לפורטיס, אז אני חייב ללכת

פה עם ברי, אבל הדברים שהם עשו ביחד מנצחים את הכל
אגב, יש להם גם אותו תאריך יומולדת (עם הבדל של שנתיים)..

Chen Shesek

New member
איך אפשר בכלל להשוות

שני האמנים שאני הכי אוהבת בארץ- קריירות הסולו של כל אחד לחוד והאלבומים המשותפים נמצאים אצלי בחדר. שניהם פרפורמרים אדירים, מוזיקאים נהדרים ובהופעות אי אפשר, אבל אני פשוט לא יכולה לבחור אצל מי נהניתי יותר. מצד אחד, יש את ברי, שלמד מוזיקה ועושה הכל פחות או יותר לפי החוקים ועושה את זה בצורה הטובה ביותר שיש. מצד שני פורטיס, שלא למד וזה עומד לצדו. בכל הקריטריונים, לדעתי, אי אפשר להשוות ביניהם. לא את "פלונטר" ל"סימנים של חולשה", לא את "רד מעל מסך הטלוויזיה" ל"כמה יוסי" או כל דבר שברי עשה יחד עם רע מוכיח (מלך בפני עצמו), וזאת למרות ששניהם היו שותפים פחות או יותר באלבומים של השני. ועם זאת ולמרות הכל, משהו אומר לי לבחור בפורטיס. בשירה שלו ובמוזיקה שלו בכלל יש משהו שאין בברי עם כל ההערכה והאהדה אליו ("אמונה עיוורת", אחד השירים האהובים עליי, נכתב לדוגמא בידי פורטיס). טוב, אני באמת, אבל באמת לא יכולה להחליט.

westend girl

New member
זה כל היופי כאן

שהבחירה לא תהיה אובייסט. שתדרוש קצת מחשבה

Chen Shesek

New member
סורי, כמה שאני משתדלת,

באמת שקשה לי לענות על שאלה שכזו
זה כמו לבחור בין אבא לאמא

Lady McBeth

New member
סיפרתי לך שקניתי לך כרטיס להופעה של פאטון?

אם לא - הנה!
ואני מצפה שתבואי
(אחרת יונח ראש סוס כרות אצלך במיטה. ראי הוזהרת. בתי הקברות מלאים באנשים שאמרו לי לא לצפות מהם לכלום)

למעלה