הדבר הכי מוזר ש....

EveDark

New member
אוי, אוי

לא.לאלאלא. עקרונית, emo stands for emotional, אבל רוב האימו'ס הם לדעתי לפחות, סתם מזייפים את זה. כך נולד להם הכינוי החדש-scene. ילדי סצנות. ההרגשה באמת מתבטאת בלבוש ודברים אחרים, כגון התנהגות חיצונית, אבל זה לא קשור רק לאימו. ו-MCR הם אחד הדברים הכי רחוקים מאימו. דוגמא מראיון, שתדגיש עד כמה סטיגמות הם מפגרות: זה ג'רארד אמר,ממה שזכור לי. מי שמזהה, זה מהראיון בחנות הקומיקס בחסות יאהו!. "well, first we were zombie rock..and then we were vampire rick, and then...emo" זה פשוט מפגר, ואני לא חושבת שצריך לשפוט להקות לפי זה. ^_^.

הממ...

אבל הם אימווווווווווווווווווווווווווווווווו יש משהו במה שאת אומרת.. כה יש את הילדי "סצנה" אבל יש גם אימו.

EveDark

New member
הם לא אימו, דאמט!

רוב האימו הם סצנה. אימו לא 'יודע' שהוא אימו. הוא לא אומר לעצמו ולכולם: "התיוג שלי הוא אימו, אני בוכה כל היום, ושום דבר לא שווה בחיים שלי!! אני חותך! קשה לי!" כמו סצנה-אימו. והם לא אימו, לעזאזל. אני לא מתייגת אותם מראש, כי יש להם כל כך הרבה סוגים שונים, איך אפשר לקבוע להם משהו?

הוווווו

לא ממש הבנתי מקודם מה את אומרת בעצם. את צודקת. באמת צודקת. אבל לדעתי יש בהם משהו אימו-בין כל השאר.

EveDark

New member
ממ, תבהירי לי,

מה לא ממש הבנת בקשר למה שאמרתי? כלומר, איזה חלק? תצטטי לי. לדעתי, כמעט בכל להקה יש סגנונות שונים ומגוונים. ב-MCR יש קצת מהאימו\סקרימו, אבל אי אפשר פשוט לתייג אותם ככה.

הנה.....

"well, first we were zombie rock..and then we were vampire rick, and then...emo" זה פשוט מפגר, ואני לא חושבת שצריך לשפוט להקות לפי זה. ^_^.

EveDark

New member
K

בציטוט הראיתי שכל הזמן סיווגו אותם לפי סוגים שונים, ושזה לא ממש רלוונטי לתייג אותם תחת נושא אחד. בסדר עכשיו? :)

MCRules

New member
שהם נאצים!!!!!!!!

חברה שלי סיפרה לי שהיא הייתה בהופעה שלהם בצרפת והיא בדיוק קנתה כרטיסים להופעה והיא דיברה עברית עם חברה שלה והמוכרת הייתה מישראל אז היא זיהתה והיא אמרה לה לא להכנס כולם נאצים שזו להקה נאצית וכך גם מעריציה. נכון ה=ז=ו=י??????

keisamit

New member
שאלה טובה...../images/Emo187.gif

נאמפ. ראיתי אותם לראשונה בהלנה. [
] כשראיתי אותם לראשונה חשבתי שג'ר וואנאבי בילי, שהוא מנסה להיראות כמוהו, בגלל העניבה האדומה וכל זה... גם חשבתי שהלנה זה מצחיק, כי ג'ר מייבב, וזה מצחיק.
אבל היום. היום אני סוגדת להם. ולנצח אסגוד!

אממ..

אני חשבתי שפראנקי וג'ר הומואים. ושהם זוג.. כשחושבים על זה, זה לא כ"כ מוזר בהתחשב בעובדה שהם מתנשקים בכל הזדמנות

kati666

New member
XDD

הכי מוזר אצלי..אמ..טוב גם חשבתי שהם פוצעים את עצמם בכוונה,מה שהתברר כלא נכון ויצאתי טיפשה. וגם כששמעתי את השירים שלהם פעם ראשונה פירשתי כול שיר והבנתי אותו שונה לגמריי ממה שהוא וקלטתי את זה רק אחריי שעיינתי בלריקסים וזה. ולא יודעת,זה היה משעשע כזה. וחשבתי שגר' וכולם הרבה יותר צעירים...הייתי בשוק שהוא בן 28...לא יודעת למה. והיתה פעם שראיתי הופעה שלהם והיתי בטוחה שג'ר הוא בילי מגריין כי הרמקולים שלי היו מנותקים ולא ראו את פרנקי ומייקי וזה XDDDDDDDDDDD וכשחיברתי אותם(אחרי שבוע)קלטתי שזה הלנה. הזוי. XD

למעלה