סיכום שבוע

omer719

New member
../images/Emo162.gif סיכום שבוע ../images/Emo162.gif

אז סיכום שבוע שני, אבל בפעם הראשונה בפורום ריהאנה
סה"כ עד כה כתבו בפורום 37 אנשים שונים, שזה מעולה להתחלה! אז בואו לסכם את השבוע שלכם, כדי שנכיר קצת טוב יותר. אז קצת לקראת הפסח - תוכניות מיוחדות לחופשת הפסח - איך אתם מעבירים את ליל הסדר (עם מי, איפה) - מה אתם הכי אוהבים לאכול בפסח - משהו משמח שקרה לכם השבוע - משהו מעצבן שקרה לכם השבוע - סדרה/ות שעשו לכם את השבוע - סרט מעניין שראיתם השבוע או מתכננים לראות בסופ"ש - השיר שחרשתם עליו הכי הרבה השבוע - תכנונים לסופש / ציפיות לשבוע הבא - וריהאנה, משהו שהזכיר לכם את ריהאנה השבוע (שיר ששמעתם, תמונה יפה שראיתם וכו') -

mario10119931

New member
עונה

תוכניות מיוחדות לחופשת הפסח - אין משהו מיוחד, סתם יציאות איך אתם מעבירים את ליל הסדר (עם מי, איפה) - משפחה של אימא
מה אתם הכי אוהבים לאכול בפסח - מצה ושוקולד! משהו משמח שקרה לכם השבוע - שעשיתי את המתכונת אלקטרוניקה! משהו מעצבן שקרה לכם השבוע - מתכונת אלק', ברוך שפטרנו! סדרה/ות שעשו לכם את השבוע - אין סרט מעניין שראיתם השבוע או מתכננים לראות בסופ"ש - אין השיר שחרשתם עליו הכי הרבה השבוע - SHYNE WARD - NO PROMISES תכנונים לסופש / ציפיות לשבוע הבא - נזרום! וריהאנה, משהו שהזכיר לכם את ריהאנה השבוע (שיר ששמעתם, תמונה יפה שראיתם וכו') - מאשפ של HALO וRUSSIAN ROULETTE, זה מהמם! http://www.youtube.com/watch?v=v7--NB78PTw

omer719

New member
זה באמת נשמע מוזר יותר ../images/Emo6.gif

זה עם היילו יותר יפה

omer719

New member
פסח שמח וכשר לכולם ../images/Emo155.gif

תוכניות מיוחדות לחופשת הפסח - קצת אצל סבתא, הופעה, בית ריק, חופש שבוע
איך אתם מעבירים את ליל הסדר (עם מי, איפה) - אצל סבתא בצפון כל המשפחה. מה אתם הכי אוהבים לאכול בפסח - מצה עם שוקולד זה הכי בנאלי. אבל אני אוהב גם מצייה (מטוגן כזה למי שלא מכיר) משהו משמח שקרה לכם השבוע - שהודיעו לי שיהיה לי שבוע שלם של חופש. מתחילת השירות לא היה לי כזה.... מרגש
משהו מעצבן שקרה לכם השבוע - מישהו ממש עיצבן אותי היום, וסרב להסביר לי מה בדיוק קרה. סדרה/ות שעשו לכם את השבוע - שקרניות קטנות
, כוכב נולד, קליפורניקיישן. סרט מעניין שראיתם השבוע או מתכננים לראות בסופ"ש - ראיתי את "אישתו של הנוסע בזמן" פעם נוספת. והיום את "הטורניר" מומלץ דווקא, אבל לא לבעלי לב חלש
השיר שחרשתם עליו הכי הרבה השבוע - britney spears -_till the world ends תכנונים לסופש / ציפיות לשבוע הבא - סופ"ש רגיל בבסיס. מחכה לראשון ללכת הביתה! וריהאנה, משהו שהזכיר לכם את ריהאנה השבוע (שיר ששמעתם, תמונה יפה שראיתם וכו') - - Hate That I Love You ft. Ne-Yo נחרש השבוע ברמות
http://www.youtube.com/watch?v=KMOOr7GEkj8

BornThisWay

New member
איך השקרניות האלה באמת?

ראיתי את הפרק הראשון בHOT אבל אין לי כוח להתחיל. שקלתי להוריד, כי נראה מעניין. השאלה אם זה רק הפרק הראשון שהוא מאוד גרנדיוזי, או שזה גם ממשיך מעניין... ואגב, איזה הופעה
?

omer719

New member
ממשיך מעניין מאוד !

שווה לראות, אני בינתיים בפרק 7 ואני ממש מחכה להמשיך כבר. והופעה של קרן פלס שמארחת את מירי מסיקה

Gangsta4Life

New member
שווה לראות

ראיתי את כל העונה והיא סדרה די נחמדה וזה "שקרניות קטנות ויפות" חח

BornThisWay

New member
גם אני עונה

תוכניות מיוחדות לחופשת הפסח - לא משהו מיוחד. מסיבת יומולדת לחברה, יציאה לתל אביב. רגיל :) איך אתם מעבירים את ליל הסדר (עם מי, איפה) - אצל דודים בדרום עם כל המשפוחה. מה אתם הכי אוהבים לאכול בפסח - לא אוהבת כלום! חג מאכזב מבחינת האוכל... משהו משמח שקרה לכם השבוע - לא עולה לי משהו מיוחד. קניתי את הדיסק שרציתי נחשב? משהו מעצבן שקרה לכם השבוע - אויש אני גרועה בדברים האלה
סדרה/ות שעשו לכם את השבוע - יומני הערפד חזרררר! סרט מעניין שראיתם השבוע או מתכננים לראות בסופ"ש - ראיתי בסופ"ש הקודם את 'לזרום עם זה' ומזמן לא נהנתי ככה מקומדיה רומנטית. השיר שחרשתם עליו הכי הרבה השבוע - nelly just a dream תכנונים לסופש / ציפיות לשבוע הבא - פסח
וריהאנה, משהו שהזכיר לכם את ריהאנה השבוע (שיר ששמעתם, תמונה יפה שראיתם וכו') - לא משהו מיוחד... רק הפורום

oFka7

New member
שבוע טוב!../images/Emo13.gifוחג שמח../images/Emo155.gif

אז קצת לקראת הפסח - תוכניות מיוחדות לחופשת הפסח -
בינתיים כלום
כאילו לפגוש חברים וזה איך אתם מעבירים את ליל הסדר (עם מי, איפה) -
עם משפחה של חברה טובה ואמא ואחי מה אתם הכי אוהבים לאכול בפסח -
עוגיות קוקוס ובוטנים
משהו משמח שקרה לכם השבוע -
חופש פסח אחרון(יאי) מסיבות חברים משפחה
משהו מעצבן שקרה לכם השבוע -
אכזבה שאני שונאת... סדרה/ות שעשו לכם את השבוע -
מופע שנות ה70 ללא ספק סרט מעניין שראיתם השבוע או מתכננים לראות בסופ"ש -
ראיתי סרט אבל הוא לא היה מעניין, היפה והמזוודה, עוד קומדיה רומנטית מצועצעת
השיר שחרשתם עליו הכי הרבה השבוע -CHINGY-RIGHT THURR תכנונים לסופש / ציפיות לשבוע הבא -
עבודה בילויים ומי יודע...
וריהאנה, משהו שהזכיר לכם את ריהאנה השבוע (שיר ששמעתם, תמונה יפה שראיתם וכו') -
התעמקתי בCALIFORNIA KING BED והגעתי למסקנה שאני צריכה ללמוד אותו בע"פ כי זה שיר מדהים לשיר!

Gangsta4Life

New member
מתפקד חח

תוכניות מיוחדות לחופשת הפסח - טיול הם המשפחה מטורפת שלי ועוד 4 משפחות חח איך אתם מעבירים את ליל הסדר (עם מי, איפה) - כל הפמליה מגיעה מה אתם הכי אוהבים לאכול בפסח - כלום?
משהו משמח שקרה לכם השבוע - קניתי את "הרולינג סטון" עם ריהאנה בשער! משהו מעצבן שקרה לכם השבוע - מתכונת במתמטיקה :/ סדרה/ות שעשו לכם את השבוע - דקסטר סרט מעניין שראיתם השבוע או מתכננים לראות בסופ"ש - "איפה אליס?" השיר שחרשתם עליו הכי הרבה השבוע - S&M Remix תכנונים לסופש / ציפיות לשבוע הבא - לדפוק ראש וריהאנה, משהו שהזכיר לכם את ריהאנה השבוע (שיר ששמעתם, תמונה יפה שראיתם וכו') - היא כל הזמן בראש שלי

גם אני פה../images/Emo9.gif

אז קצת לקראת הפסח - תוכניות מיוחדות לחופשת הפסח - להיפגש עם חברים ולהיות עם המשפחה איך אתם מעבירים את ליל הסדר (עם מי, איפה) - עם המשפחה המושלמת שלי
מה אתם הכי אוהבים לאכול בפסח - מצה עם שוקולד כמובן, ומצהברייט משהו משמח שקרה לכם השבוע - סיימתי עם המילואים משהו מעצבן שקרה לכם השבוע - היה מישהו שהרגיז אותי אבל הנושא טופל סדרה/ות שעשו לכם את השבוע - הטופ מודל, הישרדות האמריקאית והישראלית, מחוברות, פריטי ליטל ליירס, אמריקן איידול השיר שחרשתם עליו הכי הרבה השבוע - שירי גלי לקראת החזרה שלהם תכנונים לסופש / ציפיות לשבוע הבא - לישון ולקרוא בסופ"ש ושבוע הבא לנצל אותו כמו שצריך וריהאנה, משהו שהזכיר לכם את ריהאנה השבוע (שיר ששמעתם, תמונה יפה שראיתם וכו') - ראיתי כמה דקות מגוסיפ גירל ושמו את לאב דה וויי יו ליי

למעלה