בענין ביטול מועדון סולגאר

שריק 7

New member
../images/Emo18.gifבענין ביטול מועדון סולגאר

היום התוודענו לבשורה שסולגאר מפסיקים הטבת 25% הנחה. אז כדאי שתדעו: לפי ספירת הצנצנות בביתי- אם אני מפסיקה לקנות מהם- הם פושטים רגל!!!!!!!!!

dodo281

New member
שריק -דורגד - תזכירו לי ../images/Emo92.gif

מהו מועד סיום ההנחות של סולגאר . תודה. DODO.

dodo281

New member
תראו מה כתבתי על ה-../images/Emo103.gif משחק

של סולגאר בנו - בוואלה ! ולהפסיק לקנות - זה בדיוק זה - שריק !!!
אבל רק אם כולם - יעשו משהו בנדון - יזוז משהו ! DODO.

sayv

New member
הבנתי שיצא חוזר לכל בתי המרקחת

מסולגאר- להפסיק ההנחות ב-20.1, כיוון שהכרטיסים נוצלו לרעה. אני הולכת להצטייד מחר. - בלי ההנחות המחירים איומים!

dodo281

New member
הי בנות - תודה על המידע ו-סייב -

ראי מה כתבתי בפורום בוואלה בעניין זה, כל טוף!!! DODO.

שריק 7

New member
|אכן-מועד ביטול ההנחה=20.1.02../images/Emo70.gif

אני מאמינה שעלינו לכתוב דעתנו על הדרך הערמומית של סולגאר- השגת לקוחות רבים וחדשים השגת כתובת הלקוח מידע ממוחשב על הרגלי הצריכה שלו- - - ולבסוף ביטול מוחלט של ההנחות. אני אכנס לפורומים שבהם זה "יעשה רעש": רפואה משלימה הומיאופאתיה נאטורופאתיה וכיו"ב אני אשתדל להגיע לכמה שיותר אתרים המכילים פורומים בנושאי בריאות. אם יש לכם רעיונות נוספים- הציעו לי ולכולם. כדאי מאוד שכולנו נתנפל על אתרי הפורומים להשגת אפקט. חשוב- לקרוא את דברי דודו על המניפולציה של סולגאר(בואללה...) ונראה- ייתכן שבישראל צרכנים ישפיעו על חברה??? זה יכול בהחלט לקרות אם נקפיד כ ו ל נ ו לרכוש בזמן הקרוב מוצרים שמחיריהם נמוכים יותר ונדבר על כך עם מי שאפשר!!!!!!!!!! יאללה- יוצאים לדרך-
לא נהיה
בידי חברה מסחרית!!! שרי

שריק 7

New member
כולם- קראו נא את הודעתי עם התאריך..

של ביטול ההנחות בסולגאר. תודבה רבה- שרי

tshgn

New member
ובהקשר חרם על סולגאר - שאלה לי

היום רכשתי רדיולה. הרוקחת בסופר פארם הראתה לי מוצר של סולגאר. שאלתי אם יש של חברה אחרת והיא ענתה שלא. האם ידוע לכם על רדיולה של חברה אחרת כדי שנבקש להביא לסניפים הקרובים למקום מגורינו מבעוד מועד? תומר

שריק 7

New member
תומר,תשובה לי../images/Emo118.gif

למיטב ידיעתי, אין תמצית שורש רודיאולה לחברות האחרות שבארץ. אך יש לבדוק גם ב-G.N.C. כי זה יצרן גדול. אברר את זה מחר, ואם יש-אודיע. שרי

tshgn

New member
../images/Emo160.gifלמי ששאל את ד"ר אלקיים...

ממש כעת היא עונה על שאלות. ככל הנראה סיימה חופשתה. תומר

sayv

New member
אני מצטיידת ברודיולה לפני תום ההנחה

לפחות עוד בקבוק. ומנסה לברר הבאה מחו"ל. לא יודעת מי עוד מוכר זאת בארץ, בחו"ל זה להיט, כל חברה ובית טבע מנסים לדחוף את זה בתור שורש הפלא של שנות ה-2000. אגב- בין תכונותיו - גם מחזק מסת השריר, עוזר לתפקוד בעת עייפות, נוגד סטרס ודכאון, מגן על הלב מפני נזקי אדרנלין ועוד..

tshgn

New member
סיוון וכל חובבי הרודיולה!

אפרט בהמשך לגבי הנושא. כעת בבירור. כעקרון ביקשתי מחבר שלי הוא כמו סבא לברר אודות הרודיולה. הוא אחד משני המרצים ההכי הכי טובים באוניברסיטת בן גוריון בנגב!!!!!!! הוא היה המנחה שלי בפרוייקט המחקר בתואר ראשון, עימו הדרכתי 7 שנים באוניברסיטה, ואת כל קורסיו למדתי - כולם בבוטניקה. אז בירור שלו הוא הטוב ביותר שיכול להיות. הוא כבר אמר לי מזיכרונו בשיחת טלפון בהולה ממני הבוקר שהצמח הוא "צורית" ממשפחת ה"טבוריטיים" שידוע שמכילה חומרים נחמדים, אך בעלים. על שימוש בשורים לא ידע - עדיין, ומיד בשבילי יברר במעבדתו עוד היום. הוא שומר שבת כך שעוד חומר יהיה לי רק בשבוע הבא. אך הבטחתי כבר "אליה וקוץ בה", : הוא טען שאם המדובר בהשפעה על דופמין אז זה רק זמני. הוא יברר יותר. עלי אישית עניין הסרוטונין לא משפיע. לא הפרוזק ולא האלטרולט. כך שבוודאי מדובר אצלי בדופאמין. ואם זה רק זמני אז אני במלכוד. ולכן מבקש שתבררו הנושא גם-כן, ברוח הדברים שהוצגו בסרט: "התעוררות". מומלץ!!!!!!!!! תומר

sayv

New member
תרופות פסיכ´ לא מעלות סרטונין אם

יש חוסר בגוף של חומצה פולית- חשוב לבדוק זאת לפני נטילתן. והתרופות כמובן אינן סרטונין כשלעצמו אלא אמורות לעזור ייצורו או שימוש טוב יותר בכמות שמיוצרת- מניעת ספיגתו - כך שנשאר יותר זמן סביב הנוירוטרנסמיטורים מבלי להקלט ולהעלם. והדופאמין מופרש בשינה- לכן עשה נפלאות בשבילי בלקיחה לפני השינה. אין דבר כזה הסרוטונין לא משפיע- כנראה התרופות לא התאימו לך. ודופאמין זו נגזרת של סרטונין- עד כמה שאני מבינה- לא יכול להווצר דופאמין ללא סרטונין. ואני שמחה שיש לך מומחה להיוועץ בו, ומחכה לתשובתו. אם כי קראתי מחקרים רבים בעניין, לא הייתי לוקחת אם לא הייתי משוכנעת ביעילות. אבל- לאחר כשבועיים חשתי שההשפעה הופכת חלשה יותר. לכן- ניסיתי עוד אחד ביום. אך ניסיתי רק פעם אחת. שוב- חשוב מאוד לערוך את ההתנסות בצורה מבוקרת- מינון קבוע בזמנים קבועים לאורך תקופת נסיון ארוכה מספיק. אם תפציץ את המוח בכמויות גדולות גם יכול אולי להגרם נזק מאוחר יותר- עובדה שכבר הגוף מגיב בצרבת וכו´, וגם צתטרך מינון גדול יותר מוקדם יותר. אני לא יודעת לגבי הזמניות- לא מצאתי על כך שום איזכורים במה שקראתי- דווקא דובר על נסיונות לטווח זמן די נרחב והצלחה ושיפור ביצועי הלוקחים- הן עמידות ספורטאים, עירנות רופאים במשמרות לילה, והצלחה גדולה יותר במבחני ריכוז וכו´. אם כבר תוכל להתייעץ איתו- אולי תשאל גם לגבי פסיפלורה, ג´ינסנג וג´ינקו? אני מעוניינת לנסות גם אותם.

מיאה49

New member
ליר בחומצה פולית, ואני לוקחת כדור

שינה, איך זה יכול להשפיע על הלקיחת רדיאולה? ועוד שאלה, האם ניתן לחלק את הכדור לכמות קטנה יותר. תודה מירה

sayv

New member
הרודיולה זו קפסולה עם אבקה

אפשר לפתוח ולערבב עם אוכל, אם את רוצה כמות קטנה יותר.

tshgn

New member
אני נוהג, לצורכי ניסויים בשיעורי מד

אני נוהג לרכוש קפסולות ריקות (מספר 00) בסופרפארם ולעשות עימהם ניסויים מדעיים עם ילדים ואנשי חינוך (מהו הג´לטין, קפסולות מרקדות=שיווי-משקל, ועוד). ניתן לרכוש אותן ולפצל הכמות לפי הצורך.
תומר

sayv

New member
טיפ נהדר למירה. אנא תומר

בזמנך החופשי- למד אותנו להרקיד קפסולות... :)

tshgn

New member
קפסולות מרקדות - במיוחד לסיון

רוקני קפסולת רודיולה מתוכנה (לקיבה כמובן). הכניסי לתוכה מישקולת כדורית של חכת דייג. סיגרי הקפסולה וצבעי במרקר (ארטליין, שאינו מסיס במים, ולא זה הצהוב בו אינך משתמשת הלילה...), כדי שלא תתמוסס לך בזיעת הידיים. וכעת למופע: הרקידי הקפסולה בידיך הפתוחות לרווחה על-ידי שיפוע משתנה של היד. המשקולת "טסה" מצד אחד של הקפסולה לצידה האחר ומהתנופה מסובבת שוב ושוב את הקפסולה ונדמה כאילו שיש לה חיים משלה. אז מי אמר שקפסולות לא תורמות לחיים? ביי, תומר

למעלה