שרשור יפנים!

Sivan 85

New member
../images/Emo194.gifשרשור יפנים!../images/Emo194.gif

זוכרים? מכירים כבר את התהליך נכון? כוס מים/מאוורר/בגדים קלים והמון יפנים כוסונים.. בחיי אני לא זוכרת אם שמתי חלק מהתמונות אבל לא נורא.. נשים שוב! תהנו.. מתחילים עם חברי קאט טון המדהימים! תגובות נא לשמור לסוף.... אריגאטו

Sivan 85

New member
../images/Emo194.gif../images/Emo194.gif../images/Emo194.gif

ג'ונו ומאורו.. תשב תשב... עדיף שתשב

Sivan 85

New member
../images/Emo194.gif../images/Emo194.gif../images/Emo194.gif../images/Emo194.gif

צביקי המהמם...
פרח לשבת....

Sivan 85

New member
../images/Emo194.gif../images/Emo194.gif../images/Emo194.gif../images/Emo194.gif../images/Emo194.gif

הנה קוקי... שנראה מזוויע מחודש לחודש.. אני יודעת שהוא מסוגל להיות יפה מתחת לכל החימצון והמוזריות אז נאנדה ככה?...

Sivan 85

New member
../images/Emo194.gif

באקה באקה שעל הקיר... מי הכי יפה בעיר...?

Sivan 85

New member
../images/Emo194.gif../images/Emo194.gif../images/Emo194.gif

וואדה... הוא תמיד נראה לי אותו הדבר בתמונות.. כאילו יש לו רק פרצוף אחד...XD

Sivan 85

New member
../images/Emo194.gif../images/Emo194.gif../images/Emo194.gif../images/Emo194.gif

ג'ונו.. מהמם!

Sivan 85

New member
../images/Emo194.gif../images/Emo194.gif../images/Emo194.gif../images/Emo194.gif../images/Emo194.gif

ולסיום קאט טון.. עוד פרח לשבת... ג'ין המהמם... עם התנועה המוכרת של הפה שלו... זה הכל מתוכנן!

One Missed Call

New member
יא-אולוהים ../images/Emo67.gif

מה עבר על השיער שלו...? די לתלתל לג'וניז את הצורהT%$&@%$&$%&@%$^#$@%$&@%$&%$&@$%&%$&*@$&
ארגגגגגגגגגגגגגגגגגגג$%^#@^$@%&%$&$ אתה יפני נולדת עם שיער חלק דאמט^%$^&$@^&%$^%$^@%$&^%$&$ צריך להיות באקת על כדי לרצות תלתלים על פני חלק

Sivan 85

New member
קונספירציה של ג'וני...

אחד מסלסל-כולם אחריו אחד מחמצן-כולם אחריו הם לא מבינים שהטבעי שלהם הכי מושלם?... הסלסולים של ג'ין כאלה מצחיקים..אשכרה פארה פוסט זה...

Sivan 85

New member
../images/Emo9.gif

ועכשיו נעבור לסתם יפנים יפים בלי קשר אחד לשני.. קצת ריו צ'אן.. זה טוב לבריאות...

Sivan 85

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

מהמם... אוקורה.. אוקהורה...? יגיע היום שבו אדע איך מבטאים את השם שלך?...XD

Sivan 85

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

שינגו! מקסים

למעלה