איזה צירוף מקרים

NoaDe

New member
../images/Emo2.gifאיזה צירוף מקרים

בדיוק היום הוציאו לי איזה 7 ליטר דם (טוב נו קצת הגזמתי) לבדוק למה המעיים שלי עורכים מסיבות טראנס לעיתים קרובות.... אחת מהאופציות היא צליאק. רציתי לשאול את בעלי הניסיון עם כאבי הבטן שהם סבלו מהם היו ישר אחרי שאכלו גלוטן או שזה יכול לקחת יום ואפילו יותר? בכל מקרה תחזיקו לי אצבעות שאין כלום - מכיוון שאני נוסעת לארה"ב עוד איזה שבועיים וחצי ואם זה יהיה צליאק זה יכול לבטל את הנסיעה שלי

סביוני

New member
אצלי פחות כאבי בטן והרבה...

פלוצים מכל הנקבים האפשריים, ובכל האוריינטציות: יוסופים, שוש, פרויקה וטרומפלדורים שחבל על הזמן. לכולם היה אפקט גופריתני איום ונורא, ואם ניסיתי להתאפק, אז הבטן זעקה חמס ועוד יותר התהפכה לה. מיד אחר כך הגיעה החולשה הנוראית.

garbil

New member
לי לא קורה כלום ../images/Emo21.gif

האמת היא שכבר היו מקרים שלא שמרתי כמה חודשים ברציפות ולא היו שום תופעות! אולי בכל זאת אין לי כלום?

גם לי קרה שאכלתי דברים שאסורים

והרגשתי בסדר גמור. לפי הסברים שקיבלתי- פשוט הנזק פנימי ואין שום תופעת לוואי חיצונית.

למה שצליאק יבטל את הנסיעה?

אצלי היו קצת קרקושים בבטן בשעה שאחרי, אבל הכאבים האמיתיים מגיעים אצלי אחרי יום (יחד עם שאר תופעות הלוואי).

Inara

New member
סעי לשלום

זה לא צריך לבטל את הנסיעה. את צריכה הדרכה לגבי מה מותר ומה אסור לאכול. בארה"ב יש שפע של מוצרים בלי גלוטן גם בסופרמרקטים רגילים. אוכל מקסיקני שהוא פופולרי בארה"ב זו גם בחירה טובה - זה הרבה על בסיס תירס, טאקו, טורטייה (עגול שטוח שאפשר למלא בו אוכלים) - אפשר להשיג מתירס ברוב הסופרמרקטים.

למעלה